Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Andy (Ne, 20. 1. 2008 - 17:01)

Andy nikdy neřekla, že velký penis u chlapa je pro ni priorita č. 1!
Řekla jsem, že chlapa pro spokojený život, do kterého samozřejmě patří i kvalitní a uspokojivý sex, potřebuju chlapa, kterej ho má velkýho...pokud tomu tak není, zůstávám pouze u přátelství, páč jsi sem vědoma toho, že nespokojenost v sexu by mě nutila hledat uspokojení jinde...tomu se říká rozvaha a předcházení následků:))
Samozřejmě jde především o jiné mužské kvality, ale ani penis nelze přehlížet, když je nedílnou a důležitou součástí muže, nehledě na to, že mám vypozorováno, že chlapi s malým penisem jsou zamindrákovanější, což se projevuje v jejich chování nejen v sexu...

Jano (Ne, 20. 1. 2008 - 14:01)

Jana pekne si to povedala

jana (Ne, 20. 1. 2008 - 13:01)

- přeci nebudu kouřit nepřítele!

Žabka (Ne, 20. 1. 2008 - 03:01)

To je docela trefný, Andy by nezavadila o chlapa s M menším než 19 a přitom se diví, že nějakej chlap se rozejde s žensou, páč nechce kouřit. Je to úplně stejný. Chlapi jsou pěkní prevíti, nechci se jich zastávat, ale když to ženská tvrdě odmítá, tak se tomu nejde divit. Já mám taky ráda, když mi ten můj udělá lízačku. Taky si to bez ní neumím představit.

albany (Ne, 20. 1. 2008 - 02:01)

Hrozně se mi líbí, jak tu Andy mluví o nějakém žebříčku hodnot, když ona ten svůj žebříček má pěkně ubohej. Nejdůležitější je pro ni to, aby měl její partner velký penis. To považujete za největší hodnotu?Já tedy ne.Je to úplně to samí, jako když se chlap rozejde s ženskou, protože mu nechce kouřit, je to prostě obojí totální ubohý.

Anya (Út, 8. 1. 2008 - 23:01)

A hlavne vy jste nejvetsi trapky,kdyz na takovou blbost takoveho blbecka vubec reagujete

maxicka (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

max je z kmene tech,kteri chteji blitky..tak zajdi na nadr :)

Lena (Út, 8. 1. 2008 - 19:01)

Maxi hardcore trapaku,ses chudak

Max Hardcore (Út, 8. 1. 2008 - 13:01)

Karin, tebe chci, chci ti ho strčit pořádně do krku a chci, aby ses u toho pozvracela a brečela přitom a já bych nepřestával a pak ti rozmazal tvoje zvratky se slinama po obličeji a pak ti ho postříkal.

KamcaL (Út, 8. 1. 2008 - 11:01)

Tak sama za sebe říkám, že mě to osobně vůbec nevadí, jsem z toho spíš vzrušená, když vidím, že se to manželovi líbí a ještě si to sám diriguje - smaozřejmě, že mi ho nestrká celého do krku, ale když najdu i já vhodnou polohu, tak jsem toho schopna aniž by mě to nadavovalo. A co se týká polykání, tak ze začátku to byl hodně velký problém, ale teď si to užívám. Líbí se mi, když se chvěje touhou

lola bunny (Po, 7. 1. 2008 - 17:01)

Ja kouřim,i polykam,ale nenavidim,kdyz mi rukou obcas prirazi hlavu az ke korenu...To fakt nemuzu

Zuzka (Po, 7. 1. 2008 - 15:01)

Karin tak to nedělej,když se Ti to nelíbí..nenech se do ničeho nutit;)

Karin (Po, 7. 1. 2008 - 14:01)

Asi jsem divná, ale mně to opravdu moc vadí :(. Nezvládám to a když jsem donucena, je mi na zvracení, cítím se divně, tak nějak zneužitá nebo co, protože to nechci a dělám, často pak brečím a je to prostě trapné :(

Zuzka (Po, 7. 1. 2008 - 14:01)

No v tom je taky problém,on se totiž udělá málokdy..sex je skvělý,ale nevím proč se neudělá..cca 20 minut se milujeme a pak proste už "nemůže"..

Daniela (Po, 7. 1. 2008 - 12:01)

A proč musí do Tebe? Kdyby se mohl vystříkat, tak je to pro něj taky příjemné, ne? Nebo se Ti do pusy nemůže udělat?

Zuzka (Po, 7. 1. 2008 - 11:01)

Holky to já mám opačný problém..s přítelem jsme spolu už tři roky..jenomže on je hrozně lechtivý a kouření mi nedovolí...Když už si to teda vynutím (protože to miluju) tak je to max na 1,5min az 2min,protože to dýl nevydrží a musí do mě.Říkal,že se mu to líbí,ale jak říkám,nevydrží to dlouho a musí zasunout.On mě orálně uspokojuje bez problému.Jenomže ja bych ho také chtěla uspokojovat až do uplneho konce,ale nevim si rady..(kvůli tomu se s nim samozrejme rozchazet nebudu..) :)

Pořád (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

A co pouta

Pořád (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

A co pouta

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 23:01)

Proč se tak čertíš?Kouříš?Kouříš.Polykáš?Polykáš.Pro mně seš prase,ale je to příjemné se Ti do držky vystříkat.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 23:01)

Anonyme, já bych ti do držky vystríkala kalašnikova.

Reklama

Přidat komentář