Reklama

Cholerický manžel

marie (Ne, 30. 12. 2007 - 13:12)

Ahoj Jano,
nevím, co je horší, já mám za manžela nemluvnýho, nevlídnýho, jen do sebe zahleděnýho suchara, který má jediný zájem o svoji osobu. Domek nám pomalu padá na hlavu, on nic. Mluvit o problémech se s ním také nedá, on žádné nemá.Děti převzaly jeho model života a žijí si také svůj život. Začnu také, uvidím, jak mi to půjde po tolika letech jsem unavená.

Kefalín (So, 29. 12. 2007 - 20:12)

Jano,tohle se nazývá psychický teror.Dlouho vydržet po boku takového burana je podle mě nad lidské síly.Zničí vše a každého vedle sebe - pokud se ten dotyčný dá.Já jsem muž a dal bych mu do držky,to je nejúčinnější metoda na taková hovada,zahleděná jen do sebe a rozzlobená na celý svět.Utéct od něj.Jediné řešení,jinak se zblázníš.Věř mi.

Návštěvník (So, 29. 12. 2007 - 20:12)

ja bych si ho nevsimala,dala bych mu najevo ze se me to nelibi.treba to pomuze.

Jana (Pá, 28. 12. 2007 - 17:12)

Prožívám druhé manželství a mám za sebou již 5 let.Můj manžel je neustále nespokojený.Všechno je špatně,všichni jsou debili a blbci...Správné je jen to,co řekne nebo udělá jen on sám.Jsem velmi psychicky unavená,často pomýšlím i na sebevraždu.Rozvádět se nechci,nemohu začínat zase od začátku.Jsem velmi tolerantní a klidná žena,ale už sama sebe nepoznávám.Miluji ho a přitom nenávidím.Už ten jeho křik neunesu.Věčně nespokojený člověk,který sám sebe neošidí.Ať ho zahrnuji dárky,ať se snažím s ním promluvit o lidských hodnotách,stále jen křičí a křičí.Spokojeného ho znám jen pod vlivem alkoholu.Chtěla bych se naučit žít si svůj život a netrápit se.Umět se naučit neposlouchat.Dá se žít s cholerikem?Nezblázním se jednoho dne?Pomůže mi někdo najít odpověď?Oba máme děti již dospělé,dal by se život již klidně užívat.Místo toho prožívám peklo.Děkuji Jana

Reklama

Přidat komentář