Reklama

Honění

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 06:08)

Já bych napište mi na WhatsApp tel číslo 604 572 294

Návštěvník (So, 12. 8. 2023 - 21:08)

Zajímavé, jak ty bordely znáš a víš jak to tam chodí ty psychologu, nebo spíš psychopate, magore neukojený.

Návštěvník (Po, 7. 8. 2023 - 20:08)

Zajímavé, jak ty bordely znáš a víš jak to tam chodí ty psychologu, nebo spíš psychopate, magore neukojený.

Josef (So, 2. 1. 2021 - 02:01)

To bych chtěl s tebou zkusit.Šlo by to ?

Mirek (Út, 2. 9. 2014 - 15:09)

Ja to driv delal na ucnaku v...Mě ho vyhonily starší holky před týdnem na Křivoklátě.Jedna řekla,že se podívají,jestli už jsem mužskej,že to nic není abych se nebál.Byly na mě tři a za chvíli to bylo.

jirka (Út, 2. 9. 2014 - 07:09)

Rád honím na neobvyklých...Ja to driv delal na ucnaku v satne a pri tom jsem cuchal k vnitrku bot jedne romske spoluzacky. Byly krasne citit, mocky me to vonelo .

jirka (Út, 2. 9. 2014 - 07:09)

Ja vklece pred partnerkou .

Petr (Po, 1. 9. 2014 - 21:09)

Já taky honím každý den i...Rád honím na neobvyklých místech, třeba v autobuse, v lese ap.

Křemílek (Po, 18. 8. 2014 - 06:08)

honím naši kozu stračku po stráńi, ona pořád leze k dálnici, koza jedna blbá. honím ji protože je blbá a může vlézt mezi auta. jééé Vochomůrka říká že vono to je o honění brka, no tak to nemohu sloužit honím si brko jen o vánocích,pod stromečkem.

vojta (Ne, 17. 8. 2014 - 23:08)

sukam dokud neprosi abych prestal xd

Ja (Čt, 26. 6. 2014 - 10:06)

taky rad honim brko,protoze po vystriku se taknejak uklidnim.Moji holcicku vzrusuji s gumovymi vysetrovacimi rukavicemi,az mi na igelitovem prosteradle vytece.Potom dostane klasickou plinku a gumove kalhotky.A jeste pusinku na dobrou noc.

Radko ty nevíš (Út, 24. 6. 2014 - 11:06)

Tak si ji hoň dál sama, třeba sprchou a nebo nedělej nic, jsi asi frigitka.Iva.

Milan (Út, 24. 6. 2014 - 09:06)

Já s i ptáka honím každý...Já taky honím každý den i před manželkou a v poslední době i před dcerou.Chtěla vidět jak mužům z něho stříká.

nojo (Čt, 8. 5. 2014 - 13:05)

Já si honím péro od...Aj po 50 ke rád si zaonanujem,a vzrušuje ma keď sa pritom na pozerám ako masti a strieka,partnerka sa tiež rada pozera ako si pred nou vyhonim,hocikedy mi povie aby som si vyhonil,že sa bude len prizerať lebo pohľad na mna ju vzrušuje.

Roman (Po, 5. 5. 2014 - 11:05)

Já si honím péro od třínácti let pravidelně ráno i večer než jdu spát.V osumnáci to cítím pořád jako potřebu i když mám holku a stou sexujeme skoro každý den.Potom si to ještě rozdáme ručně.Prostě sexu není nikdy dost.

jindra (St, 16. 4. 2014 - 07:04)

Největšího úspěchu...a co to má společné s honením ocasúúúúú...?

Na krásu pánský (So, 12. 4. 2014 - 12:04)

Největšího úspěchu plechovkového piva však české pivovary zaznamenávají každoročně ve stejnou dobu. V období prázdnin a dovolených si čeští fajnšmekři nedovolí vycestovat ze země bez pořádné dávky tradičního českého nápoje, a to se jim jejich nerozbitnost a skladnost hodí.

Tomáš (Pá, 11. 4. 2014 - 18:04)

Já s i ptáka honím každý den už od patnáci roků a pořád mi to funguje musíte ho držet pořád v pohotovosti a to mi je už přes padesát,neznám situaci že by se mi u ženy nepostavil,mluvil jsem o tom se sexuologem a ten to bral pozitivně že je to vše jak má být a honěními doporučovat.

Olda (Čt, 10. 4. 2014 - 14:04)

Jakube to je v pohodě mi taky masírovaly jizvu v nemocnici sestřičky byl jsem tam v šestnácti a nemůžu říci že by se jim to nelíbilo občas to i vystříklo měly s toho švandu a já byl červený až za ušima.Ale udělaly to dobře protože žádnou jizvu nemám

Jakub (So, 5. 4. 2014 - 17:04)

Nuda pláže nebo vzájemná...asi si nepochopil to masírování po tém zákroku na penisu. Mamce doktorka jasně popsala a na mně ukázala, jak se to má správně dělat, aby dole pod žaludem nezůstala tvrdá jizva. Taky ji upozornila, že je to pro kluky vzrušivý, hned co zmizí boleti z rány. Ty masáže se dělaly asi 6 týdnů, mamka byla pečlivá a na penisu to není poznat, že tam nějakej řez byl. Fakt je, že mi pokaždý stál a já býval i dost vzrušený. Byl by to nesmysl, abych pak erekci před mamkou zakrýval, když mně tolikrát viděla a vlastně mi ji přivodila.

Reklama

Přidat komentář