Reklama

Honění

bivoj (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na cuckoldu .
No dobře , ale stejně seš jen takový domácí připosránek otrok své paničky . To by mne jen zajímalo jak pozná , že ses udělal za jejími zády ? To ti váží koule , měří množství ej. nebo co ?
A nebo si jen takovej poctivej blb :-(

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 10:10)

Jirko, není to škoda? Až...Skoda ceho ? Ja jeji pochvu musim nazyvat pipinka .

Cactus (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

A kdyz neni doma, tak se...Jirko, není to škoda? Až zase zařve "semeno", zařvi na ni "kunda" a pořádně tvrdě ji vopíchej... :))

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

A kdyz neni doma, tak se udelat nesmim .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

No to víš Cuckolde ....Proc hned cuckolde ? Ja nevim jestli nekoho ma .

bivoj (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Mocky zavidim chlapum co si...No to víš Cuckolde ....

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Mocky zavidim chlapum co si sami rozhodujou o sve masturbaci .

Eva (Po, 6. 10. 2014 - 16:10)

Kdyz si pritel honi pindoura tak ho pri tom placam rukou pres koule. Je to sranda jak se krouti a pak strika.

Eva (Po, 6. 10. 2014 - 15:10)

Kdyz si pritel honi pindoura tak ho pri tom placam rukou pres koule. Je to sranda jak se krouti a pak strika.

Max (Po, 6. 10. 2014 - 12:10)

Já manželovi honím péro...To teda zavidim takovou zenu aji po 25 letech si moc fajn zena a honeni to uz mas za ty lete asi velkou praxi

Hanka (Po, 6. 10. 2014 - 12:10)

Já manželovi honím péro od doby co jsme se poznali to je 25 let před každým stykem a když mám své dny tak je ve výhodě a le kaž chce tak mu ho nahoním a ještě vykouřím ať jsem plně využitá když ta dole má paragraf

Luboš (St, 24. 9. 2014 - 11:09)

54 let a ještě máte erekci?Hele ty jj,myslíš,že v 54 letech jsou všichni impotentní?Kolik ti je,že toto píšeš? I tobě bude jednou padesát.Nemáš náhodou sám problémy s erekcí?Já tedy ne a skvěke si to užívám. Tak zatím zdar.

jj (St, 24. 9. 2014 - 10:09)

Honění milujju,ale chtěl...54 let a ještě máte erekci?

Luboš (St, 24. 9. 2014 - 06:09)

Honění milujju,ale chtěl bych zkusit vzájemnou mastrubaci.Je mi54 let a jsem bohužel bez partnerky.Chtěla by některá dáma podobné zážitky? Necháte kontakt?

lubos (Út, 23. 9. 2014 - 20:09)

Mě ho vyhonily starší...Na mladase si docela borec.Tri na jednou jo,dost dobry.Asi si byl dobre vybavenej tak se vrhli na zajicka.Jen ted nevim,kdo si to vic zvas uzil,kdyz si byl jak vyplasenka.Predpokladam ,ze ti ho i vyklepali jak startku a pak si stoho byl dost vymeklej ne?

Honza (Út, 23. 9. 2014 - 15:09)

A kolik ti je, ty mužskej?Luboši, a kolik je tobě?

Honza (Út, 23. 9. 2014 - 15:09)

Mě ho vyhonily starší...A kolik ti je, ty mužskej?

lubos (Út, 23. 9. 2014 - 13:09)

Ja si honim péro,nejradeji v posteli.Pritahuje mi to hlavne vecer,kdyz se vysliknu do naha,protoze spim furt naostro,pokud neni nejaky chlad,jinak mam boxerky,ale ty si pak stejne sundam.Jen si na nej musim nasadit igelitak,abych nezadelal prosteradlo.Ten igelit je jemny a az se uvolni smegma ze zaludu,tak mi pekne klouze nahoru a dolu,Nemusim ho tak nicim mazat.Nejradeji ho honim pod perinou,kdyz ho pekne tru mezi sevrenou perinu,husty je i pak prejizdet penis pres perinu,je to jeste vic citlivejsi a zrusivejsi.Kdyz uz citim,ze to na me prichazi a dojde k vystriku tak si zaluda poradne stisknu,stejne tak oblast mezi analem a sourkem a tim tomu vyronu zabranim,ale ten efekt je stejny jako kdyz vystriknu.Tomu,ale nezabranim,kdyz mam eroticke sny,proto si ten igelitak nasazuji radeji casteji.Na vojne jsem mel stale mokre pyzamo,pod nim nesmeli byt zadne trenky natoz ten igelitak.Rano se vzdy sprchuji studenou vodou a na varlata poustim ledovou vodu,pry se zrychly privod spermatu a zvysi si jeho objem, i kdyz se to po koupeli zcvrkne.Jednou jak jsem dosel do pokoje tak to bylo znat a nezabranil sem vystriku na koberec.Taky mi dost vzrusuje,kdyz spim na brise a penis s varlaty mam mezi analem.Pak kdyz prejizdenim po zadku a zacnu masirovat zaluda tak je to taky prijemna slast.Tuhle metodu ale nelze delat pri ztoporeni,to je stejny jak pri moceni.Nejvetsi chut na honicku mivam tedy i rano,ale hlavne kdyz si dam dobre vinko,to i vic vydrzim stim masirovanim.Jinak rano je lepsi se take nejprve vymocit,nybrz erekce se dostavuje automaticky,ale udelanej jsem az moc rychle.Proto kluci honte je to pry i zdrave aby vam nezakrnel.Je jedno jak,kde ci skym a cim.

Martina (Po, 15. 9. 2014 - 21:09)

Já se svým přítelem začínáme oboustranným prstěním a potom přejdeme na orálek tomu se taky věnujeme pořádně a pok klasiku zásun zezadu zepřede na koníka a další polohy a závěr je impozantní pozvolna mi strčí penis mezi moje trojky a kopujačními pohyby při krásném stahování předkožky mojimi kozičkami dojdeme k vrcholu tak že mi žalud zasune do pusy a naplní horkým seminkem pusu a pohladí mandle žaludem.

Reklama

Přidat komentář