Reklama

Honění

Milan (Út, 24. 6. 2014 - 09:06)

Já s i ptáka honím každý...Já taky honím každý den i před manželkou a v poslední době i před dcerou.Chtěla vidět jak mužům z něho stříká.

nojo (Čt, 8. 5. 2014 - 13:05)

Já si honím péro od...Aj po 50 ke rád si zaonanujem,a vzrušuje ma keď sa pritom na pozerám ako masti a strieka,partnerka sa tiež rada pozera ako si pred nou vyhonim,hocikedy mi povie aby som si vyhonil,že sa bude len prizerať lebo pohľad na mna ju vzrušuje.

Roman (Po, 5. 5. 2014 - 11:05)

Já si honím péro od třínácti let pravidelně ráno i večer než jdu spát.V osumnáci to cítím pořád jako potřebu i když mám holku a stou sexujeme skoro každý den.Potom si to ještě rozdáme ručně.Prostě sexu není nikdy dost.

jindra (St, 16. 4. 2014 - 07:04)

Největšího úspěchu...a co to má společné s honením ocasúúúúú...?

Na krásu pánský (So, 12. 4. 2014 - 12:04)

Největšího úspěchu plechovkového piva však české pivovary zaznamenávají každoročně ve stejnou dobu. V období prázdnin a dovolených si čeští fajnšmekři nedovolí vycestovat ze země bez pořádné dávky tradičního českého nápoje, a to se jim jejich nerozbitnost a skladnost hodí.

Tomáš (Pá, 11. 4. 2014 - 18:04)

Já s i ptáka honím každý den už od patnáci roků a pořád mi to funguje musíte ho držet pořád v pohotovosti a to mi je už přes padesát,neznám situaci že by se mi u ženy nepostavil,mluvil jsem o tom se sexuologem a ten to bral pozitivně že je to vše jak má být a honěními doporučovat.

Olda (Čt, 10. 4. 2014 - 14:04)

Jakube to je v pohodě mi taky masírovaly jizvu v nemocnici sestřičky byl jsem tam v šestnácti a nemůžu říci že by se jim to nelíbilo občas to i vystříklo měly s toho švandu a já byl červený až za ušima.Ale udělaly to dobře protože žádnou jizvu nemám

Jakub (So, 5. 4. 2014 - 17:04)

Nuda pláže nebo vzájemná...asi si nepochopil to masírování po tém zákroku na penisu. Mamce doktorka jasně popsala a na mně ukázala, jak se to má správně dělat, aby dole pod žaludem nezůstala tvrdá jizva. Taky ji upozornila, že je to pro kluky vzrušivý, hned co zmizí boleti z rány. Ty masáže se dělaly asi 6 týdnů, mamka byla pečlivá a na penisu to není poznat, že tam nějakej řez byl. Fakt je, že mi pokaždý stál a já býval i dost vzrušený. Byl by to nesmysl, abych pak erekci před mamkou zakrýval, když mně tolikrát viděla a vlastně mi ji přivodila.

Jakub (Pá, 4. 4. 2014 - 11:04)

Ano, i dospělí masturbují...Víš, nějak není u nás důvod klepat na dveře, když jsme v bytě jen sami dva. Stud před mamkou nemám, ona přede mnou taky ne. Chodíme i na nudapláže, doma ve vedrech jsem já často, mamka někdy, nazí. A ten problém po operaci předkožky znamenal, že mi ho mamka ošetřovala a pravidelně jsem měl při tom i erekci. Ty masáže se podobaly masturbaci, bylo nutný hlavně rozmasírovat jizvu zespodu na tý uzdičce. Tam je každej kluk nejcitlivější, někdy jsem byl z toho dost vzrušenej, teda když opadly ty bolesti po zahojení rány. Od tý doby jsem věděl, že erekci před mamkou zakrývat nemusím, no a nakonec ani tu onanii. Možný ti připadáme trošku úchylný....ale je to v pohodě. A já jsme za to rád.

lubos (Pá, 4. 4. 2014 - 09:04)

Ja si to delam nejradeji v nejvetsi diskretnosti kazdy den v posteli a to od doby co jsem si zvykl spat nahy.V posteli mam tu nejvetsi volnost a chut se rychle vzrusit .Jakmile si pretahnu predkozku pres zalud tak uz citim jak mi pekne stoupa.Pak uz ho zacnu jemne masirovat a trit o perinu a postel,kdyz uz citim,ze vystriknu tak radeji prestanu a prejizdim si lehce rukou pres zalud.Tak jak to delam denne ,zjistil jsem,ze je to docela dobry trenink pro dlouhou vydrz..A pry se tim i casem penis o neco zvetsi.Slipy uz moc nenosim,mam jen jedny.Spis boxerky.Kdyz jdu,ale s postele rovnou do sprchy tak uz jsem vetsinou vzdy nahy,protoze uz tak i spim.Dobre i zdrave je pry si varlata sprchovat studenou vodou,snizi se tim citlivost.Na to vzruseni nebo-li orgasmus jsou dobre i nektere potraviny jako cokolada,smetana,cesnek aj.Pro prave vzruseni jsou take dobre vyprasky na holy zadek.Nejlepsi pro masturbaci je i skvele pocasi a dobra nalada to pak jde samo a kluk se i rychleji l vzrusi protoze i ty podminky a take samozrejme zdravi ma na nasi potenci primy vliv.

jakub maxovi (Čt, 3. 4. 2014 - 23:04)

a to si ho vyhonis vecer jen...Já nere, ze je to jen jednou za den. Psal jsem o tom těsně pred zalehnutim. Bývá to i odpoledne. Když přijdu domů ze skoly nebo z basketu, většinou se celej svliknu, rad chodím doma nahý. Casto pak následuje odpolední masturbace. O víkendu je pravidlem taky ráno, probudim se a uz je pripravenej od ranní erekce. Detaily jak se del ajak dlouho s tebou probírat nebudu.

Jakub (Čt, 3. 4. 2014 - 23:04)

Pravidelná masturbace zvl. v...Mám a mamkou moc hezký vztah, napůl spíš jak kamarád. Asi je to tím, ze jsme už dlouho jen spolu. Většina kluků by mi mohla závidět, o čem si mamka se mnou povídá. Během my puberty jsme povídali o studu, erekci, onanii, nahotě. A to mluvila i o sobě. Takze vím, ze i ona docela casto masturbuje, ze má robertka. I jsem ji asi 3x viděl, teda náhodou. Jednou si mně vsimla, pak říkala, ze se svět nezbori, ale ze má radsi soukromí. V mých 12ti, po operaci predkozky, mně pomohla to dolecit masazema a koupelema. Já opravdu nemám důvod se pred mamkou skrývat s takovou klucici samozřejmostí, jako je onanie. Mamka mi uz několikrát řekla, ze ji těší, jakou k ní mám důvěru. Nejsem exhibous, co to dělá před mamkou naschvál. Naopak jsem rád, ze si rozumíme i v takových intimních věcech.

Max (Čt, 3. 4. 2014 - 16:04)

je mi 16,5...to večerní je...a to si ho vyhonis vecer jen jednou nebo vic krat za sebou ja vtym veku to jednou nestacilo a za jak dlouho se asi udelas a uvidis jak budes starsi bude to lepsi a taky az budes mit stalou partnerku tak ti odpomuze a nebudes muset kazdy vecer sam asi z toho nekdy boly ruka ze me obcas jo zatim zdar Jakube

Jakub Maxovi (St, 2. 4. 2014 - 23:04)

A kolik ted tobe let a porad...je mi 16,5...to večerní je fakt pravidelný. Spím pak jako zabitej. Stává se už zřídka, že se objeví noční poluce. Spíš mně to nutkání z nějakýho snu vzbudí..na to mám po ruce papírový ručníky, udělám se a hned usnu. Mamka je ráda, že už fleky skoro nejsou, že onanuju každý den bere jako normálku. Stane se, že vejde do koupelny, zrovna, když jsem v nejlepším, ale ne proto, že by mně slyšela a chtěla to vidět. Chodí mi vydrbat záda.

Max (St, 2. 4. 2014 - 16:04)

Jako každej kluk jsem si...A kolik ted tobe let a porad mas takovy problem melů jsem podobny ale ne takovy taky praktikoval co ty pak se lip spi a zedne fleky a ze te nekdo vidi to je normal dela to kazdy a taky ty zvuky to asi mamku nebo nekoho v rodine napadne co delas zavreny v koupelne nebo na wc

jakub (St, 2. 4. 2014 - 09:04)

Jako každej kluk jsem si hrál s pindikem od mala, bylo to příjemný, mamka mi to nikdy nezakazovala. A přišel moment, kdy začal růst a jednou to v něm začlo pálit a cukat a najednou i něco vyteklo. Pak začaly noční poluce...a mamka nebyla nadšená, že jsou fleky v posteli, spím totiž zásadně nahej. Jednou o tom začala povídat...že je to u kluků normálka...ale že by pomohlo pravidelně se udělat před spaním. Zkraje mi to i připomněla....a je to výrazně lepší. Takže každý večer ve sprše onanuju....o víkendu i ráno po probuzení, když je ta první erekce. Mamka mně při tom už víckrát viděla....už mi to nevadí a jí taky ne.

Alina (Út, 1. 4. 2014 - 11:04)

dobřee vyprstiš mě?:O

pro alinu (Út, 1. 4. 2014 - 11:04)

allinko ja jsem spokojeny tak pojd udelame

Alina (Út, 1. 4. 2014 - 11:04)

ahoj já jsem alina každý den mám chut nekomu vyhonit ale nikdo nechce proteže jsem hnusná prý ale já sem nejkrasnějsi

zlatavy (Út, 7. 12. 2021 - 15:12)

jeste mas chut nekomu vyhonit mam to rad a nechtel bych to zadarmo

Reklama

Přidat komentář