Reklama

záliba v nošení plínek

jan (Po, 29. 10. 2012 - 15:10)

Já nosím plíny už od mala od 2 let.
A je mi 30 let a rád by jsem je nenosi

Karel Lukáš (Po, 23. 7. 2012 - 16:07)

Tak mili pratele,milovnice a...Zkus stránky
www.abdl.cz
Karel Lukáš.

MARIAN (Po, 23. 7. 2012 - 12:07)

Páni moji, včera som to zasa poriadne prehnal s chlastom a ako som bol, tak som sa natiahol do postele a ráno som sa poriadne ..., a to si plienku dávam na noc vždy. No smola, mal som robotu, teraz plienku na sebe mám a je mi fajn.
([email protected])

jup (Po, 23. 7. 2012 - 03:07)

ja mam take rad plenky ale latkove a nejenom to ale i puncochace i gamase ktere mam ted na sobe jsem v praci jsice je konec cvc a uz je mam je totis chladno venku.co mam nejradeji nasobe plenky latkove slozene tri v sobe a v tom jeste igelit slozeny misto gum kalhotek.k tomu jsi vemu stahovaci kalhotky a puncochace a nakonec i gamase a jsem komp.pres den nosim papirovky a v noci latkovky a jemi fajn.

anonim (So, 7. 7. 2012 - 03:07)

já taky ráda nosím...kolik ti je ?
:))

anonim (So, 7. 7. 2012 - 03:07)

chci tim rict ze radci bdu...*holkou

anonim (So, 7. 7. 2012 - 03:07)

ale ja jsem kluk a už mam 15chci tim rict ze radci bdu povidat s hoklou :)

anonim (So, 7. 7. 2012 - 03:07)

Anoným, keby ti nebolo iba...ale ja jsem kluk a už mam 15

milda (Ne, 1. 7. 2012 - 20:07)

ahoj taky rád nosím plínky a rád bych si otom z někým psal a i seznámil s okolí brna napište na email [email protected]

marian (Ne, 1. 7. 2012 - 11:07)

Ja ťa tiež zdravím, IGELIT-NYLON-BOY, momentálne mám v čudu mail a nemôžem reagovať poštou, nedostanem sa k nej...
Včera som to zasa poriadne prehnal s chlastom a tak bolo dobre, že som plienku s gumenými gaťkami mal oblečené. Domov som prišiel okolo druhej aj s kámošom, len čo som si dal na seba " ochanný" štít, sme zaľahli a spali až doteraz a plienka je krásne plná z oboch strán...
Až dám doporiadku mail, síce neviem ako, ozvem sa...
Ahoj.

igelit-nylon-bo (Ne, 1. 7. 2012 - 09:07)

Tak mili pratele,milovnice a milovnici plinek,gumovych kalhotek i jednorazovek zjistil jsem,ze konci Cesko-Slovensky AB/DL klub.cz.Presvedcit se muzete sami na webu.Pokud nekdo vite o nejakem podobnem,nebo az neco noveho vznikne,dejte mi prosim vedet.Darek za odmenu! A pozdravujem Mariana! Mila

marian (So, 30. 6. 2012 - 12:06)

ahoj je mi 14 a taky...no kdo...Anoným, keby ti nebolo iba 14, dal by som si povedať !

Petr Hanák Prim (So, 23. 6. 2012 - 20:06)

To mám aj já rád pleny...Jseš blbá když to děláš,pleny nosí pouze
když jsou potíže z močením.

{{} ja (St, 13. 6. 2012 - 18:06)

To mám aj já rád pleny bavlněná dudlík v puse spostu plen v bodýčku toje pak super pocit a už od mala líbí.

Jirka (Po, 12. 3. 2012 - 20:03)

ahojráda nosím plenky a...Zdravím,jelikož mám taky rád plenky tak bych si rád s tebou na to téma pokecal.Moje adresa je [email protected]
Jirka

Martin (So, 10. 3. 2012 - 23:03)

=pouzival jsem invalidni...Ahoj.

Zkus zároveň s tím invalidním vozíkem používat i mozek. Třeba potom ten pravopis bude lepší.

mm (So, 10. 3. 2012 - 15:03)

som mal dnes na sebe plienku attends m.9, klasika rifle. v nakupnom stredisku som sedel na kave, si vedla ku stolu prisadla pani okolo 40 rokov a velmi sa mi pozerala na pas, vsimol som si to az po chvili ze som mal povyhrnute tricko a bolo mi vidno lem plienky. tak neviem co si mohla mysliet

jup (St, 8. 2. 2012 - 21:02)

Ahoj chtěl bych se zeptat...=pouzival jsem invalidni vozik a drive nebyli zachody tak siroke jako dnes nikam jsem jse stim nevesel tak bylo narizeno nosit jenom pleny.ale pozdeji jsem jse naucil zpet chodit po urcite dobe.ale pliny my zustali byl jsem tak nane zvykli ze jse to nedalo ani jsi odviknout od nichkdyz jsem je nemel tak jsem jse pomocil i podelal i do kalhot ale ja nosil i puncochace a sory spletl jsem jsi jmeno vojto a obcas jsi take koupim pleny od teny ale č.L jen tak pro pocit ze mezi nohama neco mam.a daji jse objednat pres internet tam jsou levnejsi ale nikde ve zdravotnich potrebach maji i kusove.a maji dva druhy kalhotkove a zalepovaci maji vyhodu to jse prebalis kde koliv ale ty druhe musis pouzit prebalovnu musis jit uplne do naha.......a dej vedet plenkari

jupik (St, 8. 2. 2012 - 21:02)

Ahoj chtěl bych se zeptat...chci jse ti zeptat ty musis nosit plenky a nebo to je tva jenom zaliba noseni plenek ale jesli chces vyber plen tak ti mohu doporucit tena č.M nebo XS to by meli byt tve velikosti a jsou ruzne druhy TENA,ABENA,MILLOCARRE apod.a neboj jse toho gumove kalhotky nemusis pouzivat.nic neprotece mam stim skusenosti.ale MARTINE jestli chces na dale nosit latkove plenky tak je nos jsou lepsi nez ty papirovky nevznikaji po nich zadne opruzeniny apod.ja nosil plenky od 5 let do 15 let ale v kuse ale i ve skole celych tech 10 let musel jsem mel jsem uraz stydke kosti.pouzival jsem.=

vojta (Po, 30. 1. 2012 - 21:01)

Ahoj chtěl bych se zeptat jake mam nosít plíny když mi je 15let a vážim 63kg prosím napište

Reklama

Přidat komentář