Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

luci (Čt, 18. 1. 2018 - 16:01)

Kitty když šukáš s...S kondomem je to jako když lízáš med přes sklo.Je to takový sex z nouze.Ale můžeš to dělat s kdekým.Bez kondomu je to daleko větší prožitek,ale chce to spolehlivého partnera.

Viki (Čt, 18. 1. 2018 - 13:01)

Včera jsme to zkusili z...jen to musí chlapec vždy stihnout :)

Katka (Čt, 18. 1. 2018 - 13:01)

Včera jsme to zkusili z kondomem a zůstal mi uvnitř dalo mi to to dost námahy ho prsty vydolavat ven.Raději si nechám postříkat břicho a kozy semenem ale kondom už nikdy.

Hana (Út, 12. 11. 2013 - 20:11)

Když beru HA tak přeci nebudu šukat s kondomem to je jako když si tam strčíš robertka.Živý je živý.

Jonáš (Ne, 10. 11. 2013 - 12:11)

Zaručeně je to super....takže když odpaňuji holku, tak si nemusím brat kondom? nebo kondom ničemu nevadí u odpaňování?

Katka (Po, 22. 7. 2013 - 14:07)

Sex s milym je daleko lepsi bez kondomu, citit jeho holy penis a semeno zvysuje pozitek. Obcasny sex s cizim ale vzdy jen s kondomem, jde o zdravi.

kokos (Po, 22. 7. 2013 - 09:07)

Já to udělal bez a potom jsem si ho nasadil ale musíš se uhlídat =D

nati (Po, 22. 7. 2013 - 09:07)

hele vůbec to neva

červený rybíz (Po, 22. 7. 2013 - 09:07)

Ahoj
Mám přítelkyni a za chvíli jí bude 15 (je to panna), mě už 15 je (jsem panic)
Už jsme toho zkusili hodně a víceméňe jsme se dohodli že až jí bude 15 tak na to skočíme.. Ale chci se zeptat. Samozřejmě nebude mít antikoncepci takže zbývá na mě abych měl kondom.. Nevadí to při odpanění?
děkuju

Lenka (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

Kitty když šukáš s kondomem a nemáš dost vlhkosti tak mu ho musíš naslinit jinak to nejde.se trápit,

! (So, 17. 10. 2015 - 21:10)

Žádný kondom!!! Pěkně...Fuj,ale tupci to nemá cenu ani říkat.
Danek má pravdu !

// (So, 17. 10. 2015 - 20:10)

Žádný kondom!!! Pěkně masíčko na masíčko a když to neumíte, tak radši nesexujte vůbec...

leoš (So, 17. 10. 2015 - 20:10)

AŤ syřané jdou do pr..e..
Mají pracovat a bránit, ne utíkat !!Tupci!!

V Sýrii je nedo (So, 17. 10. 2015 - 14:10)

Zásoby vody obyvatel Sýrie, kteří trpí čtyřletým konfliktem, se snížily o třetinu. O tom v pátek informoval UNICEF. Je to spojeno s přerušením výroby látek k očišťování vody, prohlásil zástupce UNICEF v Sýrii Jusuf Abdel Džalíl.

Podle údajů UNICEF v oblastech ozbrojeného konfliktu žijí přibližně 4 miliony lidí, polovina z nich jsou děti. Ti přitom mají k dispozici pouze od 10 do 25 litrů vody denně.

Jirka (Pá, 16. 10. 2015 - 22:10)

Kondom je na píču

asujd (Čt, 10. 10. 2019 - 23:10)

do prdele vždycky mrdám bez kondomu

ledu (Ne, 18. 8. 2019 - 05:08)

já do prdele jedu bez kondomu vždycky nesnáším kondomy a do pipiny bych ho nestrčil

tatiano,to co t (So, 27. 9. 2014 - 17:09)

Máte pravdu holky, ten hnus,...kdyby nebylo ta nejsi mezi živými.Můžeš spojit přijemně s užitečným a můžeš šukat a při tom jemně blít.Já osobně bych si s kondomem pořádně nezašoustale.Xenije 30let.

Olga (St, 24. 9. 2014 - 11:09)

Emča.JE MI 19 LET A TAK ZATÍM NECHCI POUŽÍVAT H.A. Proto trvám na gumičkách a i můj milenec si stěžoval.Proto jsem se začala zajímat o různé druhy kondomů od super jemných až po ty co jsou ježaté a řádně mi vypucujou pochvu.Nejlepší ale pro něj bylo,když jsem při předehře vybalila kondom pro ženy adala jsem mu na starost zavedení do vagíny.Od té doby ho používáme častěji,protože nás to oba fakt moc vzrušuje a pocity s ním jsou o moc lepší.Je z jiného materiálu a líp přenáší pocity.Jen škoda že stojí víc než běžné kondomy.

Petr (Út, 23. 9. 2014 - 21:09)

Používáme s partnerkou kondom dlouho a oba se shodneme, že bez něj to je lepší - více se vzájemně cítíme. Ale když ona nechce HA (což chápu) a nechceme další dítě, tak je kondom nejlepší varianta. Moje poznatky ke komdomům:
To, že s kondomem je to slabší jde cítit, hlavně když se ze začátku milulu bez, a pak si jej nasadím. Pokud ale nespěchám, tak se po pár minutách citlivost "obnoví" a oba to pak cítíme jen o trochu méně než bez.
Myslím, že pro zoodpovědné lidi je kondom vysoce spolehlivá antikoncepce. Hlavní problém, že praskne, vidím v tom, že se nasadí se vzduchovou bublinou. Miloval jsem se s kondemem asi 400 krát a nikdy neprasknul - a to používáme ultra tenké. Další problém je, že si někdo řekne - tak dneska můžu bez kondomu i ejakulovat, snad to bude ok. Do toho připočítá neplodné dny menstruace, a pak ... se nám narodila dcera :-) Za to ale nemůžou kondomy.
Doporučuju ultra tenké kondomy - jde to cítit. Vyzkoušel jsem hodně a nejvíce vyhovuje durex ultra thin, nebo elite (v akci na netu jdou koupit levně). Hlavně pokud cítíte, že vás normální kondomy nějak škrtí. Pro menší penis může být zajímavá značka mysize.
Jsem v trvalém vztahu a dá se to střídat: Milovat se bez kondomu a na konec, když chci ejakulovat, tak si jej nasadím. Takto se milujeme už rok a půl a funguje to. Dodržuju ale pravidlo, že po ejakulaci 24 hod. jen s kondomem (kvůli zbytkům spermatu).

Reklama

Přidat komentář