Reklama

Vzpomínky na totáč :-))

bezdomovec z to (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

a nerikej mi ze ja sem vsichni ostatni, clovece, to me fakt sejri, vsichni ostatni ses jenom ty, takze jsme tu jen my dva tedky

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

no Petre... sorry, ale Ty by sis to po sobe mel taky precist :-D

P.S. Taky rad atlasky?

bezdomovec z to (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

a jeste abyste vedeli jak to se mnou bylo, byl sem spis santusak nez bezdomovec, nejakou tu diru sem mel na spani, v takovy jidelne s masnou proti Bily labuti - ted sem jeji majitel

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

hehe... no s Tebou jsme ted minimalne tri. Pokud ovsem nejsi M. :-D ROFL

bezdomovec z to (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

ja hovado, chtel jsem napsat pod různejma prezdivkama, tak se ti omlouvam clovece'

bezdomovec z to (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

hura, ja uz vim jak to je! celou tuhle diskusi pise jedinej clovek, kterej si sem pise prispevky a pak si na ne pod ruznejma prispevkama argumentuje a nadava sam sobe. to se u schizofreniku stava, mel by ses lecit, clovece!

Gina (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

Alespoň se snažím je nedělat...'

Petr (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

Idle,za prvé-první jsi odbočil od tématu ty!!!
za druhé-přečti si po sobě co napíšeš a než to odešleš,oprav si chyby!!!'

Gina (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

Báro, chyby nedělám a ty to víš. Nehodlám už s tebou diskutovat, s někým paranoidním to jde těžko.'

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

ok, Sono, M..... :-D
Necham tuto diskusi asi opet jednomu cloveku. Hm...atlasky ty teda byly .... hmmm.... a co ten spalek.... hm... Ze Sono, teda M.? LOL :-D
Musis si aspon vzdycky uvedomit, kdo zrovna si. Nemocna asi nebudes, protoze bys v tomto mela jasno. Tak by me vazne zajimalo proc. Nechapu...nechapu...

Návštěvník (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

Gino, jestli Ti můžu poradit jednu věc, tak té paraidní mentálce neodpovídej, sama vidíš, že to nemá smysl. Škoda, tohle kdysi bývala docela dobrá diskuse... zajímavé, jak to dokáže jediný člověk zmrvit... ale možná jí jen o tohle šlo. Záměrně neuvádím nick, protože by pak psala, že i já jsem Ty.'

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

Čunislave... jj, zebraci a bezdomovci byli v base, takze vlastne domov meli.'

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 11:07)

No jo, Chlape, nebo kdo... hlavne ze sis ulevil. Ubohe. Opet se projevil nedostatek mentalniho zdravi a schopnosti argumentace.

Mila Gino, precti si vsechny SVOJE prispevky a pochopis, co vsichni vime uz davno. Totiz, ze si tu sama pises a sama odpovidas. Priste zkus aspon obmenovat styl argumentace, a kdyz k tomu pridas chyby z jineho soudku, nikdo to uz nepozna.
Prozrazuje Te napr. neznalost uzivani zajmena svuj.

Me jenom zajimalo, proc to delas? Nebo jsi nemocna a nevis o tom?

Chlap (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

Bara nejezdi v noci druhym tramvajovym vozem, kdyz jede domu z Perlovky - ona ma osobniho taxikare/pasaka.

Nezávislý pozor (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

Dobře se u téhle vaší "diskuse" bavím, jen co je pravda.'

Čunislav (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

To je pravda! Ženský byly chlupatý. Vždycky mně dělalo potíže nějaký ten kudrnatý chlup vykašlat. Polknout se to nedalo; škrábalo to v krku.
I obyčejné holky se začaly holit teprve po masovém rozšíření prostituce, kde holení bylo nutné především z hygienických důvodů (filcky).
Hrozné bude, až se dnešní holátka dostanou do let, kdy na sebe přestanou dbát. To tady pak bude druhá "Planeta opic", které budou navíc ještě potetované.
Ze vzpomínek na totáč třeba to, že nepamatuji žebráky a bezdomovce. Z toho pak vyplývající fakt, že i druhý tramvajový vůz nepůsobil (hlavně v noci) dojmem fekálního vozu, kde se bojí člověk posadit.'

Gina (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

Báro, tak to ale dolož, když obviňuješ! Které chyby dělám jako ostatní? Když nejsi schopná svoje tvrzení obhájit, tak je vůbec nevyslovuj!'

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

6. 7. 2006 10:30:11, Bara
Idle, souhlasim s Tebou, mne za totace taky vsichni smrdeli, byla to hruza a chlupate zenske byly nemozne.

Toto jsem nepsala. S Idle souhlasim v tom, ze je podezrele, kolik je tu ucitelek. Pro me jeste vsechny pisou stejne, delaji stejne chyby a tvrdi, ze podobnost je ciste nahodna.

Gina (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

Báro, zopakuju ti to ještě jednou a naposledy, jsem jenom Gina a nikdo jiný. Tvoje paranoia pokračuje. Tvoje obviňování už jsou poněkud trapná.'

Bara (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

Idle, souhlasim s Tebou, mne za totace taky vsichni smrdeli, byla to hruza a chlupate zenske byly nemozne.

Reklama

Přidat komentář