Reklama

Ariana a Raven

Koudy (Ne, 29. 1. 2012 - 02:01)

Jak to, že měla depresi?...No jo, on pan Jaroš (Raven) by mohl moderovat kouzelnou školku... Tam by se docela hodil s těma jeho pohádkama, kterýma léta oblbuje lidi...

B. (Ne, 29. 1. 2012 - 02:01)

Ariana byla dlouho nemocná s...Jak to, že měla depresi?
Vždyť pan Raven vždycky psal, že oba dodržují tak zdravou životosprávu, že jim nic podobného nehrozí?! A na tohle téma dokonce vydal několik knih?!

Koukolka (Ne, 29. 1. 2012 - 02:01)

Ne, opravdu nepoznávám...Ariana byla dlouho nemocná s nohou, myslím, že rok. A pokud vím, měla deprese, což není žádná psina. A sjetá je možná taky, pravděpodobně jí dopujou neuroleptikama... To se na psychice hodně podepíše...
Tak jenom doufám, že to všechno je nějaký obchodní tah...

Vera (Ne, 29. 1. 2012 - 01:01)

Na otazku: Kde je Ariana jsem si klikla 2 x rotujici knihu. Vzdy mi naskocila karta osudu!!! Proti tomu nic nenadelate!

Přemoudřelý mám (Ne, 29. 1. 2012 - 01:01)

Miluju soudy vyřčené bez...Koukám, že tady někdo sežral Šalamounovo hovno... Viď, Johny?

Landofice.com (Ne, 29. 1. 2012 - 01:01)

Ariana je nejstarší bohyní, našeho vesmíru. Byla přezdívaná Bohyně věčného ohně.
Právě ona vynalezla magii ohně 3 a pod jejim vedením byli vycvičeni první FlameKeepeři, které dodnes využívá Vulkán.
Ačkoliv je také bohem ohně, jeho schopnosti ani zdaleka nedosahují moci Ariany, která byla jednou z nejstarších bohů.
Ona, Tartarus, Protonus a Adamant společně vládli našemu vesmíru

Alice (Ne, 29. 1. 2012 - 01:01)

Miluju soudy vyřčené bez...Jaké soudy, proboha?

Martin (Ne, 29. 1. 2012 - 01:01)

Miluju soudy vyřčené bez...Moc jsem nepochopil, kdo tady koho urážel. Ani já bych nevěřil, že ta blekotající troska je paní Ariana.

Bessy (Ne, 29. 1. 2012 - 01:01)

Jak za krávovinu?...Ne, opravdu nepoznávám Arianu po hlase... Proč takhle divně blábolí? To je sjetá?

Johny Dakota (Čt, 26. 1. 2012 - 21:01)

Co je to za krávovinu,...Miluju soudy vyřčené bez důkazů člověkem, který si sám o sobě naivně myslí, že všechno ví, všechno zná a že když on si to tak myslí, tak to tak bude. A na to konto neváhá urážet lidi.

Johny Dakota (Čt, 26. 1. 2012 - 21:01)

Co je to za krávovinu,...Podle čeho soudíš, že je to krávovina? Byl/a si včera s Ari na pivě a ona ti řekla, že to nenamluvila ona, ale nějaká dublérka? Že se tady tak prsíš.
Evi, máš pravdu, je mi jí fakt líto, nádherná a sexy žena to teda byla! Aspoň je neuvěřitelné množství božských fotek, kde bude krásná, mladá, sexy navždy.

Eva (Čt, 26. 1. 2012 - 20:01)

Co je to za krávovinu,...Jak za krávovinu? Nepoznáváš Arianu po hlase? Je to ona, bohužel, i takový je život. Všechno pomine.

Bessy (Čt, 26. 1. 2012 - 20:01)

Děkuji za odkaz,je opravdu...Co je to za krávovinu, proboha?

Eva (Čt, 26. 1. 2012 - 18:01)

Děkuji za odkaz,je opravdu smutné poslouchání. Jak se z té kočky, co chlapům brala dech, jak byla krásná a smyslná, stala stará, životem uvláčená a nemocná žena.

Johny Dakota (Čt, 26. 1. 2012 - 16:01)

Jinak pro všecny,kdo se neustále ptají "Kde je Ariana" tak je na youtube rozhovor s ní.. Je to fakt chytrá a vtipná ženská.. ale je to smutný rozhovor.. i když místy zároveň moc vtipný!
http://www.youtube.com/watch?v=TKtEvBeIUNE

Johny Dakota (Čt, 26. 1. 2012 - 16:01)

Levnější je koupit si u...Levnější a navíc za tu cenu dostanete mnohonásobně víc nazpět!!!

JohnC (So, 7. 1. 2012 - 18:01)

Já s vámi souhlasím..Též...Levnější je koupit si u Ravena kurz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cami (Po, 2. 1. 2012 - 01:01)

Dala jsem si práci a 2x...Já s vámi souhlasím..Též jsem tam volala, chtěla jsem paní Anie,kartářku, bylo skoro ráno,nikdo nevolal,ona jen mluvila a mluvila, já čekala a vůbec se nic nedělo, až po děsně dlouhé době a asi 3x ujišťování, že mě zkusí přepojovatelka přepojit do studia, jsem se nechala ukecat a dala mi nějakou jinou kartářku mimo studio. Ta mi navykládala věci,které vím i sama a ještě zřejmé nesmysly..Mluvili jsme asi 15 minut,plus čekání..Další měsíc jsem se nestačila divit, vyplázla jsem 3000 absolutně za hov.. Takže nikdy víc, ačkoli paní Anie se jeví jako úžasná..ale spojení k ní prostě nehrozí, vůbec nikdo jí nevolal, já držela celou dobu sluchátko, ona kecala, a přitom mě nebyli schopni spojit..Děkuji, ale už nikdy.Varuji všechny, naběhnete si a pak se nedoplatíte!!

ezo tv (Čt, 29. 12. 2011 - 12:12)

Dala jsem si práci a 2x volala na Ezo TV. Jednou v pátek večer když tam jsou asi od půlnoci ty soutěže za pěníze a pak ještě jednou abych se zeptala. Jednou jsem se dovolala paní Marcele a zeptala se na otázku, celkový čas za hovor od vytočení čísla až po položení otázky je 11 minut!!!! čili jsem za otázku měla platit 770kč(70 kč za minutu). Po druhé jsem nechtěla čekat a tak jsem po uvítací znělce a kecech na prodloužení hovoru (cca 3 min) se nechala připojit mimo studiu, oni to nazývají "okamžité spojení" kde mě asi 3x přepojovali na někoho jiného. Po 9 minutách jsem se dovolala neprofesionální kartářce, snad byla i opilá a dočkala se jakžtakž nějaké souvislé odpovědi. Nicméně za první hovor jsem neplatila 770kč tak jak jsem měla ale 890kč....nevím proč a za druhý 9 minut dlouhý jsem měla platit 630kč. Nicméně jsem platila 930,- když jsem volala svůj dotaz na ezo tv co to je za drzost atd tak mi bylo řečeno, že za rychlo připojení! (které trvalo přes 3 minuty) se účtuje automatický příplatek 300Kč!!!! Což nikde na obrazovce nebylo napsaný. Docela by mě zajímalo zda má někdo podobné zkušenosti? Uvažuji o tom, že je dám k soudu?! Ostatní varuji: NEVOLAT DO EZO TV A NECHODIT K LIDEM CO TAM ÚČINKUJÍ!

Petr (St, 28. 12. 2011 - 21:12)

Ano, má nádherný zelený...Chodil jsem s ní kdysi na gympl.

Reklama

Přidat komentář