Reklama

Ariana a Raven

Tao Rex (Po, 10. 9. 2012 - 00:09)

Duo Ariana a Raven již spolu...Každý jsme někdy trochu mimo... Jinak amulety a talismany od Ravena jsou dobré, mohu doporučit. Vlasy má své vlastní, docela rychle mu rostou. Pokud tě bude ještě něco zajímat, klidně se zeptej. Po Arianě znám Ravena asi nejlépe.

JohnC (Po, 10. 9. 2012 - 00:09)

Duo Ariana a Raven již spolu...Jessi, Tys mě pobavila. Hahaha, navázané vlasy, hahaha. Jooo, to jo, to je dobrý. Přijď se někdy podívat z blízka. Co se týká kurzu, dle mého názoru ta cena je zadarmo, za to co Raven předává , včetně doživotních konzultací 365/7/24. Vše co je obsahem kurzů je prakticky mnohokrát vyzkoušeno a navíc uvedeno do běžného života. A co víc, ono to funguje!

Strawberry (Po, 10. 9. 2012 - 00:09)

Docela by mě zajímalo, kde...Duo Ariana a Raven již spolu nepracuje, Ariana je nemocná, zase se u ní projevila psychická nemoc. Raven teď má tu podivnou mladou kočičku, je možné je spolu najít na You Tube. Jinak si myslím, že Raven je tak nějak mimo, nechal si navázat dlouhé vlasy a nabízí kurs nesmrtelnosti za 150 000 Kč a různé drahé amulety.

Jessi (Po, 10. 9. 2012 - 00:09)

Docela by mě zajímalo, kde je teď Ariana, sama, nemocná a proč Raven není schopen vysvětlit, že už spolu nejsou? Proč ji vlastně vyměnil? Měla jsem ji ráda, ona měla v sobě něco tajemného a krásného...

Janča (Ne, 2. 9. 2012 - 16:09)

Ani mi nejde o to,kdo je hezčí či ne,
ale o to,že to co dělaj,dělaj fakt výborně.
Osobně je doporučuju.

Catherine (Čt, 30. 8. 2012 - 08:08)

Ariana je tedy o moc hezčí...Pro všechny, kteří obdivují krásnou Arianu - pište si o výklad karet po mailu, dělá to stoprocentně ona...
http://www.youtube.com/watch?v=r6ThhvK9g5Q&NR=1&feature=endscreen

Janča (St, 29. 8. 2012 - 17:08)

A co teprve Vlastík...Raven je super,mám jen výborné zkušennosti.

Jemi ABCD (So, 18. 8. 2012 - 15:08)

Jo už uznávám kritiku na...A co teprve Vlastík Plamínek, ten má super účes....

Elixír (St, 13. 6. 2012 - 23:06)

Jo už uznávám kritiku na...Tý voe! Tobě hrabe!!!

Janča (Čt, 26. 4. 2012 - 23:04)

Co máte furt všichni s těma vlasama?

Catherine (Ne, 1. 4. 2012 - 12:04)

Výklad snů od Tao Rexe
http://www.youtube.com/watch?v=mFydmJKHNSw&feature=relmfu

Johny Dakota (Ne, 5. 2. 2012 - 01:02)

Ty v.ole Johny, ty jsi jak...Jo už uznávám kritiku na sebe, povídám tady nesmysly, Raven má celou hlavu nastavenou, dokonce i ruce a nohy má nastavený. Krásné vlasy má například ezoterik Fajx a všem vám přeju, abyste měli vlasy jako aleš fajx..

Johny Dakota (Ne, 5. 2. 2012 - 00:02)

Ty v.ole Johny, ty jsi jak...A hlavně nechápu, o co vám jde? I kdyby měl Raven nastavenou celou hlavu, tak tady nevystupuje v roli vlasového kosmetika, neprodává barvy nebo regenerační přípravky na vlasy, má prostě normální dlouhý v pohodě vlasy, neříkám nějaký nejkrásnější, prostě normální, na svůj věk super, nepadaj mu, nevím, proč vás tak zaujaly. Vůbec o ně nepečuje, je to chlap a kartář ne nějaká modelka. Vám nějak vlasy ostatních ezoteriků přijodu luxusní, že se v nich obsedatně vyžíváte či co?

Johny Dakota (Ne, 5. 2. 2012 - 00:02)

Ty v.ole Johny, ty jsi jak...Reagovat nemusíš, nějak si toho nežádám, neboj :-))) Ale klidně můžeš, je mi to dost jedno. Ty budeš mít asi těžkej problém s vlasy, když to pořád omíláš.. Nějaká obsese? Co si o mně myslíš ty, jestli jsem chlap nebo čínská královna, je mi úplně jedno, jen píšu svůj názor, na který, jak doufám, podle tvého příspěvku, mám plné právo a mně se Ravenovy vlasy moc líbí, moc se mi líbí Monika i Ariana a tento názor nezměním, ať o mně tady napíšete cokoli... Naopak, budu rád, mě to baví :-)

Johny (So, 4. 2. 2012 - 19:02)

Hahaha, přesně tak...Ty v.ole Johny, ty jsi jak roj vos, jak má někdo odlišný názor na někoho nebo tebe tak vyletíš a pícháš do všech. A jediné o čem furt meleš jsou nějaké prošedivělé, špatně nabarvené vlasy, které se pro tebe stávají nějakým fetišem.Buď trochu chlap a uznej, že ty vlasy jsou barvené.Buď chlap a uznej kritiku na sebe, chováš se jak nějakej rozmazlenej fracek, jen tvůj názor je ten nejlepší, je mě tě líto, ale snad někdy dospěješ.
Moc ti to přeji.Ty nejsi hloupej, jen ti některé věci pomalu docházejí.Těším se na tvou další duchaplnou odpověď.A promiň, že už na ní nezareaguji.To totiž nemá. smysl.Škoda.Nevysmívám se ti a nejsem závistivej jen mám prostě jinej názor.

Johny Dakota (So, 4. 2. 2012 - 17:02)

Ravenovi může závidět...Ano, třeba Kojak by rozhodně Ravenovi vlasy nemohl závidět, haha :-D A myslím, že tu špetku k zaujmutí rozhodně mají hlavně pro tebe, jejich vlasy tě vášnivě zaujaly :-)

Johny Dakota (So, 4. 2. 2012 - 17:02)

Ha,ha,ha zuřivý Johny se...Hahaha, přesně tak závistivá a zlá a pomlouvačná YVO :-))

YVA (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Ha,ha,ha zuřivý Johny se zase projevil.

ich (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

ŠIŠMARJÁ, JÁ Z VÁS LIDI NEMŮŽU. JSTE TRAPNÍ VŠICHNI, ABYSTE VĚDĚLI!

Johny Dakota (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Každý jsme jinak...Ovšem, všiml jsem si, že se tady stejné příspěvky opakují pořád dokola :-) Jinak článkem bych tvůj hlod zrovna nenazýval, chudáku...

Reklama

Přidat komentář