Reklama

Borelioza

Jindřiška Šebes (Ne, 5. 11. 2006 - 14:11)

Já mám 58 let, boreliozu mi zjistili před 3 lety, měla jsem hrozné bolestí kloubů, otoky, už jsem skoro nemohla chodit, únava... po přelečení antibiotiky, mi vždy testy klesly, ale za 3-4 měsíce bylo zase vše v původním stavu. Přeléčili mě antibiotiky 4x, vždy se stejným výsledkem, navíc na některá antibiotika mám alergii, takže jsem brala jen jeden druh, který mi pohol na pár měsíců. Lékařka mi řekla, že se s tím zkrátka musím naučít žít. Ale to není život , ale utrpení. Našla jsem bylinný přípravek Alveo, dovoz z Kanady a začla jsem ho užívt. Ikdyž je drahý, vypila jsem l6 lahví a testy klesly na minimu.Byla jsem udělat cokoli, aby se mi ulevilo. Možná u mladých lidí zabere dříve než u mě.Pokud o tom chcete vědět více, moje mail.adresa:jindrasebestikova"fifejdy.cz. Držím palce

Kamarád (Pá, 3. 11. 2006 - 00:11)

Ahoj milé house,
vím, že sleduješ borelioza.cz zrakem nikoliv housecím, ale ostřížím a děláš si určitě poznámky o všech přítomných /viz příspěvek Li o houseti na pekáči, brachu aspoň 2 měsíce zpátky, dále Tvá poznámka, že na borelioza.cz má boreliozu podle Tebe opravdu málokdo, ap./.

Tvé odhady mých potíží včetně CT před asi 4 měsíci byly takové, že kdybych se jimi řídil, dodnes bych skuhral bolestí a dalšími problémy, když jsi mi doporučil "léčbu" nikoli infekce, ale vyhřezlé plotýnky -/téměř fyziologické, věku odpovídající, směšné 3mm "výhřezu"/. Použil jsem raději své pseudopostřehy a zkušenosti lidí na borelioza.cz, začal se léčit, jako bych infekci měl /ať už borelu, nebo chlamydii/ a po 16. týdnech kombinace antibiotik je bolest naprosto pryč, což Ty z mých příspěvků dobře víš. V léčbě pokračuju podle Wheldona, což víš také.
Zkus to vysvětlit. Veškeré léky jako Brufen a spol. nikdy nezabíraly. Ještě si myslíš, že jsi dobře vyhodnotil mé CT a správně mě posílal, řečeno zjednodušeně, maximálně na kapačky kortikoidů?

Vysvětlení, proč si myslíš, že jsem asociál a navíc deklasovaný, snad ani nežádám. Těmito postřehy jsi podal zprávu spíš o sobě, než o mně. Ale pokud Tě některé mé názory a postoje mimořádně popuzují, můžeš je klidně zveřejnit. Ovšem pouze za předpokladu, že to budou brilatní postřehy vzorného občana housete /samozřejmě :-)) naprosto nedeviantního a nedeklasovaného/. Možná mám ještě šanci se napravit.:-))

Na boreloza.cz jsou Tvé /asi správné/ postřehy o "jehlách" k nahlédnutí. Nikdo tam netvrdíme, že jsme všeznalci, Ty jsi určitě v odborných znalostech laboratoří ap. naprostá jednička, ale o léčbě jsi se zmínil pouze jednou a ještě velmi mlhavě. V "léčbě" jsi každopádně velmi slabý. Nic proti správé diagnostice, ale my se potřebujem léčit a pokud možno vyléčit a pak nazdar všechny weby o nemocech!! Na borelioza.cz jsme nemocní, kteří se snaží laicky si navzájem pomoci, když nám doktoři /a house/ nepomohli. Nic víc, nic míň. Na spasitele si tam nikdo nehraje. /House se tam navíc chovalo jako asociál, takže ho odtamtud autoři webu vykázali, navíc z jeho příspěvků vyplývalo, že samo nemocné není/.

house (Čt, 2. 11. 2006 - 22:11)

Pozor, nová dezinformace na www.borelioza.cz přímo od spoluautora webu.

1.11.06 na www.borelioza.cz vyvěsil spoluautor webu fotografie klasické "řezající" jehly s mandrenem a obalem, kterou vydává za šetrnou, t.j. atraumatickou jehlu.

Opak je pravda, po punkci takovou jehlou (v tomto případě jde o docela tlustý - 18G ! Spinocan od firmy Braun) často dochází k rozvoji řadu týdnů trvajících postpunkčních obtíží a zkreslení výsledků vyšetřovaného moku pronikající krví.

Nějaká "Lia", jinak básnířka na téma, jak upéci house na pekáči, se domnívá, že růžový mandren, který se používá k těsnění jehly, je také jehlou. Bohužel jí tam její omyl nikdo nevysvětlil.

Opět zaznívají nekorektní poznámky a rádoby zasvěcené pseudopostřehy deviantního deklasovaného asociála píšícího pod nickem Kamarád.

house

pro borel z 25/ (Ne, 8. 10. 2006 - 19:10)

Jak jsem zde již napsalo, na www.borelioza.cz panuje cenzura ! Ne každému je tam povoleno se zaregistrovat. Administrátor si dal takovou práci, abych se nemohlo zaregistrovat, že vytvořil prográmek, který, jakmile zjistí IP adresu mého počítáče, registraci odmítne. Asi má ze mne nějaký mindrák. Nakonec jsou to jeho webové stránky, tak ať si na nich dělá, co chce. Pokud tam postrádáš i jiné bývalé přispívatele, možná se dostali na černou listinu CENZORA i oni.

Je mi však líto lidí, kteří na stránky www.borelioza.cz náhodně zabloudí a uvěří některým nesmyslům, které se tam v poslední době ve zvýšené míře předvádí.

Zde na www.doktorka.cz je také dost lidí, kteří čekají na dobrou radu a kterým mohu být užitečné.

Takže milý/á/é borel, pokud máš nějaký dotaz, sem s ním. house

P.S.

21. 9. 2006 17:11:57, se v této sekci objevil tento příspěvek :

No a co,tak jsem teď IDK.

Autorovi tohoto příspěvku děkuji, že nezneužil můj nick. Ale stejně tento příspěvek jistý deviant zneužil a jak se říká "kdo chce psa bít, ten najde hůl".

věra (Út, 3. 10. 2006 - 21:10)

Anito, já dřív také pátrala zde, ale teď hledám informace na www.borelioza.cz Musíš se tam nejdříve zaregistrovat a pak jít na diskuzní fórum.

Anitaa (Út, 3. 10. 2006 - 11:10)

Prosím potřebovala bych poradit, byla jsem u nerurolofa kvůli mravenčení prstů na ruce. Nechal mi udělat rozbor krve, mám před sebou výsledky, vše je negativní až na jedno POZITIVNÍ je borelioza IGM 57.1 EIU/ML, nevím jestli to mám napsané správně, ale co to prosím znamená?

borel (Po, 25. 9. 2006 - 14:09)

HOUSE,přijď zase ,prosím,na www.borelioza.cz.Na tvé rady tam čeká dost lidí.

borel (Po, 25. 9. 2006 - 08:09)

House,prosím,vrať se na diskusi na borelioze,pod jakýmkoliv nickem,ale pojď nám zase radit,tvé rady byly odborné a užitečné,hodně lidí by tě tam rádo vidělo a ptá se tam po tobě.

věra (Ne, 24. 9. 2006 - 15:09)

Kamaráde z čeko se ty vzorky odebírají?
Na EAV mi našli Boreliozu, obvoďačka mi nabrala krev a řekla, že tam nic není. Já mám velké bolesti nohou, klouby i svaly, ruky a teď už i žeber. Jelikož mám diagnostikovanou Roztroušenou sklerózu, tak doktoři vše přičítají k tomu, ale nepomohou.

Kamarád (So, 23. 9. 2006 - 12:09)

Jak co. ELISA i druhý den, W-BLOT také týden a více, než se sejde dost vzorků, aby se vyplatil test laboratoři. To samé PCR DNA.

Mischa (So, 23. 9. 2006 - 08:09)

Dobrý den, mám dotaz: jak dlouho trvá vyhodnocení testů na boreliozu? Je to na počkání?Ještě ten samý den? Děkuji předem za odpověď.

Kamarád (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Pardon, nebyl to můj úmysl tuto informaci zdvojit.

Kamarád (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

V rámci objektivity musím uvést, že co jen já vím, IDK mimo jiné zařídil vyšetření a léčbu několika lidem z borelioza.cz. A to na špičkových pracovištích v republice. I toto by nemusel dělat a mně se to zdá dost velká pomoc. Ti lidé mu jsou vděční.

Kamarád (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

V rámci objektivity musím uvést, že co jen já vím, IDK mimo jiné zařídil vyšetření a léčbu několika lidem z borelioza.cz. A to na špičkových pracovištích v republice. I toto by nemusel dělat a mně se to zdá dost velká pomoc. Ti lidé mu jsou vděční.

Návštěvník (Pá, 22. 9. 2006 - 14:09)

Jasně,že IDK není house,house lidem aspoň radilo,kdežto IDK je jen samolibý mluvka,který je pyšný,jak se sám sobě povedl.Všechno jen kritizuje,ale konstruktivně neradí a nepomáhá.Navíc house mělo znalosti a leccos odborného vědělo.

Kamarád (Pá, 22. 9. 2006 - 10:09)

Včera jsem zkopíroval příspěěvek housete k nám na borelioza.cz. IDK reagoval takto a požádal, abych to sem pro pořádek zkopíroval. Zdravím a přeji hodně zdraví. Kamarád.

Autor: IDK
Datum: 22.09.2006 - 07:42:26
Předmět: RE: doktorka.cz
A pěkně mě nas**l (naštval). Co si to vůbec dovoluje. Jak si to vůbec může dovolit?
Pane. Pokud sem nahlížíte, jako že sem nahlížíte. Pokud Vám zůstal alespoň kousek smyslu pro čest, pak byste se měl ihned přestat otírat o moji osobu a být Vámi snažil bych se to veřejně uvést na pravou míru - alespoň tak, kde jste ten nesmysl všude prezentoval.
Nehodlám s Vámi polemizovat o tom, kdo byl nemocen a kdo ne. Nehodlám polemizovat o tom, že považuju kombinace dlouhodobého užívání atb i chemoter. za přinejmenším složité. Můžu si stokrát myslet, že ti někteří možná LB ani neměli. Na rozdíl od jiných si to mohu dovolit spekulovat - nejsem lékař, takže mne neváže přinejmenším etika (tomu slovu byste mohl rozumět), ani jiné vazby.
Takže respektujte jinou osobu, já to dělám také, a nevím kdo Vám dal právo se vůbec spojovat s mojí osobou. Považuji to za opravdovou drzost!
Kamaráde, můžete to "TAM" klidně pověsit.

Odpovědět >>

Dáša H. (Pá, 22. 9. 2006 - 06:09)

Kristepane, přejmenované House!!! To tady ještě chybělo!! Pokud se chce dohadovat o blbostech, může si vyžádat osobní maily od lidí z www.borelioza a neotravovat. Tady chtějí nemocní radu a ne číst nějaké nesmysly. A ještě jedna poznámka: říká se veselá mysl - půl zdraví. A funguje to u každé nemoci. Nově nemocným je třeba poradit a povzbudit je a ne se pořád piplat v chorobě, jako to dělalo House na www.borelioza, než se úspěšně přejmenovalo a ještě ke všemu přestěhovalo!

Návštěvník (Čt, 21. 9. 2006 - 17:09)

No a co,tak jsem teď IDK.

pozorovatel (Čt, 21. 9. 2006 - 12:09)

House,nepomlouvej www.borelioza,není to tak dávno,cos tam "úřadovalo" a působilo rozbroje.Hlavně jsi tam dštilo síru na Přítelkyni.Vaše osobní rozepře tam nikoho nezajímaly a dobře,že už se tam nevyskytuješ.Nebo tam teď píšeš pod nickem IDK ?To by bylo taky možné.

house (Čt, 21. 9. 2006 - 00:09)

Ivo,
můžeš být zcela klidná. Kojením jsi své dítě nemohla nakazit.
Proč si myslíš, že máš borreliozu ?

Na www.borelioza si dej pozor. Budou tě tam nutit shánět a konzumovat obrovská množství antibiotik. Pokud na ně dáš, bude ti z toho velice zle (většina antibiotik poškozuje játra), ale to tě budou zase přesvědčovat, že tě trápí toxiny z umírajících borrelii a že už se brzo uzdravíš. Jinak odhaduji, že minimálně 50% stálých učastniků na www.borelioza.cz, t.j.asi 10 lidí, borreliozu nemá a nikdy ji nemělo. house

Reklama

Přidat komentář