Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

Jozin (So, 12. 11. 2011 - 19:11)

fakt je ze nase chlapsky chlupaty prdele nejsou vhodny pro mekky bobky....ono se to zenskejm keca, oholte si chlapi zadek, ale zaprve je to pomerne narocna cinnost s vysokym rizikem porezani se na citlivejch mistech a zadruhy kdo to kurna ma vydrzet kdyz to pak dorusta, lechta a skrabe to a kamaradi se to s vlkem... ja hovno parkrat "presvedcim" aby se jeste na chvili schovalo, tim dojde k jeho dalsimu odvodneni a po takovejch 3dnech - zblunk! a tvrda sucha siska vypadla mi z briska, a je to... jakypak s tim srani ze jo... a kdyz se to nedari a litaj ze me "mazance" tak si proste bud potom prdel umyju, nebo holt na to padne trochu vic papiru a kybl vody navic na splachnuti papirem ucpanyho hajzliku :) Preji vam pekny den a prijemne srani se suchou prdeli. ;)

toaleťák (St, 12. 10. 2011 - 15:10)

Někomu to možná přijde...můsí se pořádně zatlačit :)

Tony (St, 21. 9. 2011 - 19:09)

Simvás.. prej toaleťák, bidet.. to nevíte že prdel nejlíp čistí jenom suchý listí!!! :DDDDDD

arnošt (St, 21. 9. 2011 - 18:09)

já si ovšem bizet nemůžu vynachválit. je to užitečná pomůcka - neodřu si zadeček papírem...

maja (St, 21. 9. 2011 - 16:09)

Uf konecne konec,to byla sila precist vsechno o tech hovnech!

LooLooBidet (St, 21. 9. 2011 - 14:09)

Bizet já ze zásady...Bizet složil Carmen, to je opera. :-)

Pavlína (St, 21. 9. 2011 - 13:09)

Tak si pořiď takové to...Bizet já ze zásady nepoužívám, protože se mi voda z něj tekoucí zdá plná bakterií.

LooLooBidet (St, 21. 9. 2011 - 13:09)

Ono se řekne, utřít si...Tak si pořiď takové to vyhřívané záchodové prkénko, které Ti po vykálení opláchne zadek teplou vodou a osuší teplým vzduchem jako z fénu. Ty se nemusíš zadku ani dotknout a nehrozí tak ani protržení toal. papíru. Já to mám doma již několik let a nemůžu si to vynachválit. Pro ženy to nabízí možnost použití i zepředu.

Pavlína (St, 21. 9. 2011 - 11:09)

Ono se řekne, utřít si zadek, ale žádná prdel to není. Já spotřebuju půl role papíru a stále mám pocit znečištění...

Burák (Út, 16. 8. 2011 - 10:08)

No chlape co ti na to mam...Ruppy, teďs to zabil..nechapu, že někdo vede vubec tuto diskuzi..:D a jinak souhlasím s tebou!

Ruppy (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

Někomu to možná přijde...No chlape co ti na to mam rict? :-D Rekni fotrovy at ti koupi papirnu nebo delej kominek at ti nekdo prijdedne utrit prdel :-D

Všichni blili, (Ne, 31. 7. 2011 - 13:07)

Slušní lidé si neotírají...jen já zvracel. :-D

Alba (Ne, 31. 7. 2011 - 12:07)

:D Slušní lidé kálejí ušima přece :D

Barbora (Ne, 31. 7. 2011 - 09:07)

Slušní lidé si neotírají zadek vůbec, protože neserou.

Adélka (Čt, 28. 7. 2011 - 13:07)

Hovínko utřít nejlépe sáňkováním!

xx (Út, 19. 7. 2011 - 14:07)

volové mě to tAKY BAVÍ SE BAVIT VO HOVNO SRAČNÁCH, má to šmrnc - ALE Žrat ani nachazet to nekde po ručnikach, enbo čumět po psích prdelich jesi tam neni kus hovna no tak pardon, z toho bych se tak vokosila ze by ste to neudejchali ani jeden chlap co tu ste ...sraby.. nikdo vy sráči ... max nekdo kdo nemá čich nebo se živí vyloženě sračkama ... ale klidne vam udelam fekal hostinu ..jinak me je blbe už i z tech chcánek ... volové když si chcete žrat sračky a chcance tak proč si to neservirujete snidane obed večeře ...fakt ste outsideři ...ale za přiměřenou su ma sumárum vám kopro hostinu uspořádám ... jo a pokud vam do toho naka mařka leze tak jenom protože je to zamimdrakovana nebo hnusna pič- proste buchta , které nezbyde nic jinyho než udělat všechnoi aby si ji vube cněkdo všiml ... joo a nebo pak za love ...komu chutnaj chcance, tak klidne objednáVJET U MĚ, PRODAM I S RUZNYMIU PRICHuteMI ..PIŠTE ... PRVně SOUKR .DIK VAŠE ZNECHTUCENA MANAŽERKA Klaudye ...

Marta (Út, 19. 7. 2011 - 06:07)

Normálka v mírném podřepu dím ruky mezi nohy(když e utírám z zadu tak to moc nejde )vytřu se a ihned se osprchuji tam dole

Míra (Pá, 1. 7. 2011 - 22:07)

Dnes jsem měl nadprůměrně mazlavou stolici a současně mi došel papír - jsem v takřka bezvýchodné situaci. Bez papíru, bidet z důvodu odpojení vody nemohu použít - pomozte aspoň dobrou radou! V půl páté ráno jdu do práce a netroufám si domýšlet, jak to dopadne.. taková ostuda. PROSÍM POMOZTE, LIDÉ DOBŘÍ!

Doporučuji (Po, 6. 6. 2011 - 20:06)

Zavolat pana Hájka!!! V této oblasti je to znalec.

Danny (Ne, 5. 6. 2011 - 22:06)

já používam froté ručník, s tim to de dobře. taky jde počkat a suchý odrolit

Reklama

Přidat komentář