Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

David (Út, 5. 12. 2006 - 08:12)

No,tohle je povedená diskuze.Jako všechny diskuse na nějaké obskurní témata,je to o toleranci jiných.Snažíte se vy zácpisti mít pochopení pro někoho,kdo má zcela jiné problémy než vy?Když se vám podaří vytlačit nějakou tuhou stolici,tak na to moc papíru nepotřebujete a téma vám může přijít nechutné.Dopředu všem ,zejména ženám,které zde rády obvykle napadají složení stravy,chci sdělit,že maso konzumuju minimělně,jím hodně zeleniny a zakysané mléčné výrobky a dost se hýbu.To ale spíš konzistenci stolice ovlivňuje do měkka.
Na velkou chodím třikrát denně,doma ráno a pak během dne ještě dvakrát,někdy dopoledne,odpoledne nebo večer,to už je různé.Chce se mi vždycky tolik,že nějaké úvahy o tom,jestli mám jít nebo ne vůbec nepřichází na mysl.Prostě jít musím,dosednu na mísu,s nějakým tlačením se nemusím namáhat,jde to samo.Vyprázdnění střev je pro mne celkem pozitivní a příjemnou záležitostí.Hovínka mám normální,pěkně formovaná,ale velmi,velmi měkká.A pak nastává daleko nepříjemnější fáze tohoto živočišného aktu.Utírání,fuuuj.Normálního papíru spotřebuj vždycky tunu a výsledek stejně není valný.Ostatním lidem se s tímhle problémkem samozřejmě moc nesvěřuju,vůbec to není atraktivní téma,ale moje partnerky s tím vždycky chtě,nechtě nutně přijdou do styku.Moje první holka,to mi bylo asi 17 měla utkvělou představu,že jsem nešika a utírat se jednoduše neumím.Tak se jednoho dne rozhodla,že mne naučí,jak se správně po stolici vytříti.Byli jsme spolu na výletě v lese a tam se mi začlo pořádně chtít na velkou.Sdělila mi,až budu,tak jí mám zavolat a ona mi to předvede.Rozhodně jsem proti tomu neprotestoval,ne snad proto,že bych se domníval,že se naučím konečně správně utírati,ale proto,když vám holka utírá prdel,tak to není špatná představa,je to docela intimní a já v té době plnou hlavu teorií o různých sexuálních ujetostech,jsem na takové utírání byl zvědavý.Pánové,kolika z vás se stalo,že vám holka chtěla vytřít prdel?
Nebudu to natahovat,už když ke mně přišla,nevěřícně koukala na mojí hromadu pod smrčkem a vyčítavě mi řekla,dyť už jsi byl ráno.Zkrátím to,utírat si řiť mě samozřejmě nenaučila,papíru spotřebovala podle svých slov jako u sebe za týden a udělala to obzvlášť šikovně,protože na konci měla ruku od mojí stolice.Příště už něco podobného neopakovala.
Ještě jsem,chtěl k těm hnědým proužkům na spodním prádle.To se mi samozřejmě taky stává,ale rozhodně to manželce necpu do prádla,na to není povinná se koukat,vždycky si připosraný boxerky vyperu sám.
Jo a jaké nabízím řešení?Doma jednoznačně bidet,manželka mi řekla,že se nehodlá koupat ve vaně se zbytkama mých hoven,tak se to vyřešilo docela k naší oboustranné spokojenosti.V práci mám možnost se po velké taky osprchovat.A pokud to nejde jinak,používám zvlhčené toaletní papíry,to je úžasná vymoženost.Problém je někdy sehnat,nemají je všude.V případě nouze jdou použít vlhčené ubrousky pro batolátka.
A teď mne omluvte,už na mne leze ranní sraní,naštěstí doma.Bidetek to jistí.

. (Út, 5. 12. 2006 - 02:12)

Jezisi co to musi byt za cune kdyz ma hnedy pruh na trenkach?To jsem v zivote u partnera nezazila.

Vlk (Po, 4. 12. 2006 - 19:12)

Renato Součková ty co, nekadíš nebo ti prdel utíra někdo druhej hahahaha.

Návštěvník (Po, 4. 12. 2006 - 18:12)

otřít,omýt konečník a je to.co chcete diskutovat?A je to podle toho co jíte.Nejlépe jít ráno a pak večer.někdo,kdo se neomyje,může trpět,pícháním,bolestivostí konečníku,ale to záleží i na čistotě střev a správných bakterií,užívat laktobacilus je namístě.Toaletní papír jemný,protože ten obyčejný laciný dráždí a může být i závadný.Prodávají se navlhčené kapesníky zelený čaj,pokud jste v terénu a né doma.Snažte se nesedat na holou desku na veřejných toaletách.Moje dítě to nemohlo vydržet a sedlo a výsledek,bacil a atb,takže to není pověra,ale fakt!

Renata Součková (Po, 4. 12. 2006 - 17:12)

Tohle je mi tedy povedená diskuse, fuj. Jste neznabozi!!!
R.Součková Tr.

Blanka (Po, 4. 12. 2006 - 09:12)

Tak jsem si přečetla celou tuhle diskusi. Pánové-co takhle udělat svým partnerkám malou radost, a ty chlupy kolem konečníku si pravidelně holit? Potom se totiž můžete utřít dočista jako žena nebo dítě. Když už se tedy nemejete. Já to manželovi v koupelně holím pravidelně. Sice měl taky nejdřív řeči, ale uznal že v tomhle mám pravdu. Vaše ženy budou jen rády, až jim z pračky zmizí vaše smradlavý trenky s hnědým pruhem uvnitř. Za ty oholený chlupy se stydět nemusíte, ani ve společných sprchách si toho nikdo nevšimne. Za špinavej zadek ano.

Yen (Pá, 24. 11. 2006 - 22:11)

pawlino, a čím jsi psala tenhle příspěvek, když máš zlomený obě pazoury, to asi píšeš nosem, tak to když tak zkus taky nosem otřít.

No, ale jinak si z toho tady děláte docela prču, ale fakt je, že to někdy nejde dobře otřít, záleží jaká je stolice.
Pokud je taková mazlavější, tak je to docela problém a pak je ta spotřeba papíru větší.

Mám jednu fakt dobrou radu, když užívám vlákninu Psylium, tak se zlepší stolice a dostane dobrou konsistenci a pak to není problém otřít a i spláchnout, bez toho, aby to zůstalo na míse.

Jo a xxcd, ty jako vždy přijdeš s nějakou kokotinou, na takové blbosti tě užije.

Tak přeji příjemnou zábavu.

Vlk (Pá, 24. 11. 2006 - 21:11)

Jo a já mám vlka a když si chci utřít prdel tak mne chce kousnout. POMOC!

hanis (Po, 20. 11. 2006 - 11:11)

To je taková trapárna take tema.Každý má svou ... a nemusí ji seznamovat s ostatníma.FAKT VÁM ŠRUBE V MOZKU

Návštěvník (Ne, 19. 11. 2006 - 15:11)

Strč prdel do myčky na nádobí,akorát tam nesmí být sklenice,jinak ti to ušmykne frajtra.

pawlina (Ne, 19. 11. 2006 - 14:11)

jak si mam utrit prdel kdyz mam obe ruce zlomene??prosim je to nalehave"!!!! (teta)

xxcd (So, 23. 9. 2006 - 11:09)

Normálně po té stolici začnete klouzat zadečkem, dokud nebude celá od hoven, tak jako následně Vaše celá záda !!!

:D (So, 23. 9. 2006 - 11:09)

jezisi si delate srandu ne??? jak se nekdo muze bavit o tom jak si utira prdel????? z toho ja fakt nemuzu

Helenka (Pá, 15. 9. 2006 - 23:09)

Heleno ano ty pouzivam taky, spis je ale nosim v kabelce tak "na ven", kdyz musim na verejne WC. V praci mam soukromi a klid a dobre navlhcene papirove rucniky take zaruci dukladne ocisteni.

Helena (Pá, 15. 9. 2006 - 20:09)

Helenko,tedy tady je prehelenovano:-)),tak jako Ty jsem to delavala.Pak jsem vyzkousela vlhcene ubrousky pro mimina a je to super!Navic funguji podobne jako antiperspirant.Vrele doporucuji.

Helenka (Pá, 15. 9. 2006 - 04:09)

Helo,
myslim, ze sprchu v praci ma maloktera z nas, ale kdyz se chce, tak jde vsechno.
Ja mam v supliku roli papirovych rucniku. Kdyz jsu na velkou, par si jich sebou vezmu a pred vstupem do kabinky je namocim pod proudem vody v umyvadle, mirne vyzdimu a vezmu dovnitr.
Po vykonani velke potreby se co nejvice utru toaletnim papirem, pak se nekolikrat za sebou omyji temi predem navlhcenymi rucniky a pote se znovu utru a osusim toaletnim papirem.
Sprcha nebo bidet s mydlem to neni, ale je to zarucene dukladnejsi ocisteni, nez se jen utrit papirem.

Helena (Čt, 14. 9. 2006 - 22:09)

Blanko,delam to taky tak:-))
Helo,kdyz nemas moznost se umyt,tak existuji vlhcene ubrousky.Nedovedu si predstavit,jak se papirem nekdo otre a mysli,ze je cisty:-)

Hela (Čt, 14. 9. 2006 - 13:09)

No koukám,že se dá solidně pokecat i hovně.Ale přišla jsem díky tomu na to,že bych měla dát v práci výpověď,protože tam strávím skoro celý den a ty prasata mi do nedali ke kanclu sprchu.Nebo že bych si vždy odskočila těch 30km domů?Budu o tom vážně uvažovat.Nikdy jsem si jako čuně nepřipadala a ruce umýt beru jako základ po jakékoliv potřebě.I když si zadnici dle vás asi neumím dobře očistit,tak jsem s papírem skopokojena.Možná to jen neodbývám.Myslím,že tématu o hovně jsem věnovala dost času.

Blanka (Čt, 14. 9. 2006 - 08:09)

My máme záchod v koupelně. Tak se po stolici utřu několikrát papírem, nechám si stažený kalhotky a jdu rovnou k vaně. Pořádně si osprchuju zadek teplou vodou, namydlím sprchovým gelem, opláchnu a umyju si ruce. Nakonec se utřu ručníkem jako po koupání. Snažím se chodit na velkou doma.

albin (Čt, 14. 9. 2006 - 00:09)

porid si bidet nebo ti do sprchy

Reklama

Přidat komentář