Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

Návštěvník (Čt, 12. 4. 2007 - 13:04)

Správně má být vlhčené

Návštěvník (Čt, 12. 4. 2007 - 13:04)

Copak neznáte vlhké toal.papíry?Je jich spousta druhů!Mívám u sebe,či intimní kapesníčky,leckteré toalety jsou vybaveny bidetem,to musím uznat,že v tomto jsou muslimské země,i jiné,daleko před námi,na každé toaletě je možnost se omýt,ba je to tam přímo nutnost.

cybila (Čt, 12. 4. 2007 - 10:04)

ROZUMNÝ ČLOVĚK TOTO NEBUDE BRÁT,JAKO VTIP...JE TO DOST DŮLEŽITÝ PROCES....MY DOMA POUŽÍVÁME TAKÉ VLHČENÉ UBROUSKY,NEBO KAPESNIČKY,KTERÉ SE TED DOSTANOU KOUPIT DOCELA ZA ROZUMNOU CENU / V OBCHODĚ *ESO* 50ks/39,-kč /.SPRCHOVÁNÍ SE DÁ SNAD ABSOLVOVAT JEN DOMA...

Žaneta (St, 28. 3. 2007 - 09:03)

Zajeďte si pár stránek zpátky a najděte si tam sáhodlouhý článek od Davida, je to někdy z prosince. Je to nejenom vtipný, ale i výstižný. Kdybyste měli takovou stolici jako mám já nebo asi má i David, tak byste se nedivili, že to je problém.
Chodím třikrát za den a nutně se potřebuju osprchovat, když to není možný, musím použít vlhký toaleťák, jinak by kalhotky byly fest zaneřáděný. Můj manžel chodí pravidelně jednou denně, vždycky večer před spaním a s nějakýma čmouhama ve slipech nemá problém. Vidí, že já se sprchuju, tak se sprchuje taky, ale on by ty čmouhy neměl ani kdyby se neutřel vůbec. Má ty hovna suchý a zadek mu nezmažou. Je to nechutný, ale ve vylučování stolice jsou mezi různými jedinci velké rozdíly.

. (Út, 27. 3. 2007 - 23:03)

Ja to vidim jako K. kalhotky spisnavy jsem nikdy nemela ale neznam /krome kamarada co ma hemeroidy/nikoho v okoli co se po stolici pravidelne sprchuje.Zvlastni rozdily:-)

K. (Út, 27. 3. 2007 - 19:03)

Hm, koukám kolik lidí se hned po sprchuje? Já pouze výjimečně a jako čuně si nepřipadám:-) Ani by mě nenapadlo se osprchovat. Většinou dopadnu čistá nebo mírně znečištěná, ale bez problému. Hnědý gaťky nemívám. A mejt se "dole" obyčejným sprcháčem, utírat se kdejakým vlhčeným ubrouskem bych díky přetrvávajícím mykozam ani nemohla. Jak tak přemýšlím, v blízkém okolí to ani nikdo neprovádí, tedy aspoň co se pravidelnosti týče. To už tak nějak odkoukáte, když s někým strávíte den či více:-)
Prase je podle mě ten, kdo si např. nečistí zuby, nemeje ruce nebo si odchrchlává na chodník.

Návštěvník (Út, 27. 3. 2007 - 18:03)

jano ty jsi prase nasliním toal.papír

jana (Út, 27. 3. 2007 - 18:03)

já se taky snažím spáchat to doma a ihned po základním utření do sprchy.A když sem někde mimo, tak si s sebou na toaletu bud vezmu namočený kousek toaletního papíru, nebo si nasliním toal. papír přímo na záchodě, a tím je to dočista :-)

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2007 - 15:03)

:)

Návštěvník (Čt, 22. 3. 2007 - 19:03)

ja rovnou ze zachodu vletim pod sprchu papir ani nepouzivam

Jana (Ne, 28. 1. 2007 - 05:01)

Díky ještě jednou za ten článek, hlavmě Danielovi. To co jsem psala, se potvrdilo. Ve 22:05 jsem se po dlouhých 3 a půl dnech konečně vysrala a teď ráno před chvíli opět. To je paráda, lepší než všichbi doktoři dphromady.

Sracka (Ne, 28. 1. 2007 - 04:01)

Miluju Te!!! :)

Jana (So, 27. 1. 2007 - 21:01)

To je parádní čteníčko. I kdybych kdovíjak nemohla, tak po tomto čtení minimálně do hodiny nějaké hovínko zplodím, tak to rozprouďuje střeva. Zácpa je díky těmto článkům minulostí. Už teď mne lechtají půlky.

anonym (Čt, 11. 1. 2007 - 14:01)

nejlepši je neutirat zadek

d (So, 9. 12. 2006 - 00:12)

.me se to naopak libilo:-) At uz mas na titulek Jak si utrit spravne zadek po stolici jakykoliv nazor:-) bylo to veeeeliiice ctive.Mohl by si psat i neco jineho ale i ty "hovinka" jsou super:-)

David (Pá, 8. 12. 2006 - 06:12)

d,promiň.jestli jsi napsala jenom to jedno.
Mne naštval ten úchyl,ale to se tě vlastně
netýká.Měl jsem jenom dojem,že to psala jedna a ta samá osoba.

d (Pá, 8. 12. 2006 - 03:12)

Proc si tak nastvanej?Psala jsem jen to kde je "d".Zkus si to precist jeste jednou a predstavit si ze jsem to nemyslela utocne...Nejsi trochu ...hm...nastvanej?:-)

Renata Součková (Čt, 7. 12. 2006 - 18:12)

Pro "d": Máš pravdu v tom, že je to podobné, ale já to neřeším jestli to psal jeden člověk nebo dva, na tom přeci nezáleží. Ostatně David píše, že nemá s nějakým Romanem nic společného, takže je to jasné. Ale nachechtala jsem se moc:-))
Davide, o těch prdech to bylo taky dobrý, přečti si to; já už si to zase až tak moc nepamatuju ale vím, že jsem se taky pobavila. Ráda bych teď něčím přispěla - třeba definice krku (krkání, říhání): "Krk je prd hrdelní, který pohrd cestou prdelní". Tak a teď hezký večer*

David (Čt, 7. 12. 2006 - 09:12)

d,jestli tu je nějaký úchyl,tak jseš to jedině ty,protože dotaz i odpověď psal evidentně ten samý člověk a to úchylné poněkud je,povídat si sám se sebou.
S nějakým Romanem nemám nic společného a kromě toho jsem v této diskuzi nenašel ani jeden příspěvek od jakéhosi Romana.
A proč bych měl být úchyl?Že kadím třikrát denně?Fyziologické normy připouštějí i 5 denně,pokud je stolice formovaná.Nebo že moje první holčina měla zahnědlou packu,když se mě pokoušela naučit se správně otírat?To byl její nápad a ne můj.
Takže závěrem bych poděkoval všem čtenářům,které můj předchozí příspěvek pobavil a ostatní, nechť si vylížou p....

Návštěvník (Čt, 7. 12. 2006 - 01:12)

Urcite jo, plno uchylu tady provadi multitasking :)

Reklama

Přidat komentář