Reklama

Svádění synem

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 16:01)

"Už ti zase čumí, jdi se uklidnit!"

Marika (Po, 30. 1. 2023 - 21:01)

Ano, dovolila jsem mu to, teď si mě více váží a rozumíme si. A nemusí se stydět za nějakou intimní otázku, po pravdě mu ji zodpovím.

Lenka (St, 1. 2. 2023 - 21:02)

A co až bude chtít zaunout ? To mu taky dovoliš ??

Marika (Čt, 2. 2. 2023 - 03:02)

Ne, to mu nedovolím, může si mě osahával a lízat, ale u toho to končí.

Helena (St, 1. 2. 2023 - 22:02)

Kluk se musí vyhonit a vystříkat aby ho přešly hříšný myšlenky a pak je v klidu.

Lenka (Čt, 2. 2. 2023 - 00:02)

To souhlasim , ale na mne ? Co kdy by to dělal na tebe jak by jsi jednala

Helena (Čt, 2. 2. 2023 - 00:02)

Nedovolím mu na mne ani sáhnout. Jinak ať si se svým čůrákem dělá co chce.

B (Ne, 24. 7. 2022 - 19:07)

Vždycky jsem to brala tak že syn prostě dospíval a tak ho začalo přirozeně zajímat ženské tělo. A když už to začal občas přehánět a blbnout tak dostal pár pohlavků a byl zase na čas klid.

Jirka (Út, 12. 7. 2022 - 12:07)

Já když mi bylo 14 chodil jsem honit do ložnice když matka spala.a já si ji mohl prohlížet detailně.

Honzs (Pá, 8. 7. 2022 - 06:07)

To je problém podržet chlapovi ? To raději podrzite synkovi ? To už rovnou můžete i psovi

Helča (Út, 21. 6. 2022 - 18:06)

Já jsem u svého syna pozorovala, že onanuje asi od 6 let. Přišla jsem s prádlem do jeho pokoje, on měl polštář mezi nohama a už jel. Řekla jsem mu, že si to může dělat v soukromí když je sám. Pozdeji jsem pochopitelně věděla,že onanuje s mým prádlem, ale dělala jsem, že to nevidím, stejně šlo potřísněné do pračky. Až jednou jsme vedle sebe leželi na pohovce a koukali se na telku - to mu bylo asi 14 let, najednou začal oznamovat. Byla jsem z toho rozrušená, on se překulil na moje stehno, hrozně se na mě mačkal a udělal se. Dál jsem ho však nepustila. Tě večer se udělal pět krát a potom jsme to takto praktikovali do jeho osmnácti let. Tak hodného syna snad nikdo neměl. V 25 letech se oženil, odstěhoval se a když přijel tak jsem ho už připustila. Byl šťastný jako blecha a já nakonec také....

Helga Brokenbar (Út, 21. 6. 2022 - 23:06)

Ajajaj, ajajaj, ajajaj. To bylo slabé!

Petr (Po, 20. 6. 2022 - 13:06)

Moc rád bych si diskrétně psal se ženou která ho honí synovi. Moc mě to vzrušuje. Nebo jsou tu jen chlapy co si vymýšlí?

Ivetka (Čt, 16. 6. 2022 - 05:06)

Nejlepší je můj syn. Jeho pták pořád stojí a stříká do mě i několikrát denně.

Mon (St, 8. 6. 2022 - 22:06)

Někde jsem četla že podnapilý syn znásilnil svoji vlastní matku a ta ho za to neudala a díky tomu potom spolu měli i milenecký poměr který jim vzájemně vyhoval. Udali by jste svého vlastního syna kdyby vás znásilnil?

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 13:07)

Když žena nechce, těžko jí jeden muž znásilní, natož kluk. Jedině tak, že jí paralyzuje alkoholem, nebo drogou. Já bych si to k matce nikdy nedovolil. Byla ráda, že se uspokojuji sám a dokonce mne k tomu nabádala. Sama se taky oddávala masturbacím. Nikdy jsme se vzájemně nedotýkali a ani po tom netoužili.

Martin (Po, 18. 7. 2022 - 21:07)

Tak by to asi mělo být, já se kolikrát choval nevhodně ale život s ní mi moc chybí. Zvláštní co se tu člověk dočte ..

Marie (Ne, 12. 6. 2022 - 18:06)

Kluka bych neudala, proč taky. Využila bych toho mít mladého milence

Janča (Po, 23. 5. 2022 - 04:05)

Pořád si denně i když má přítelkyni hraje s mým spod. prádlem a občas se hlavně večer chová tak vyzývavě že jsem z toho pak sama pěkně divoká. Je mi jasné o co mu jde, ale to se nikdy nestane a už aby vypadl z baráku. V sousedství je mladý muž nebo spíše ještě kluk který na mě může oči nechat a já ho ani nemůžu pod nějakou záminkou pozvat ke mě domů s něčím pomoci.

Lenka (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

Projdi se před ním třeba v plavkách nebo v minisukni a neber si kalhotky a nenápadně se před ním ohni,a pozvi ho třeba na limonádu

Reklama

Přidat komentář