Reklama

Svádění synem

Honzs (Pá, 8. 7. 2022 - 06:07)

To je problém podržet chlapovi ? To raději podrzite synkovi ? To už rovnou můžete i psovi

Helča (Út, 21. 6. 2022 - 18:06)

Já jsem u svého syna pozorovala, že onanuje asi od 6 let. Přišla jsem s prádlem do jeho pokoje, on měl polštář mezi nohama a už jel. Řekla jsem mu, že si to může dělat v soukromí když je sám. Pozdeji jsem pochopitelně věděla,že onanuje s mým prádlem, ale dělala jsem, že to nevidím, stejně šlo potřísněné do pračky. Až jednou jsme vedle sebe leželi na pohovce a koukali se na telku - to mu bylo asi 14 let, najednou začal oznamovat. Byla jsem z toho rozrušená, on se překulil na moje stehno, hrozně se na mě mačkal a udělal se. Dál jsem ho však nepustila. Tě večer se udělal pět krát a potom jsme to takto praktikovali do jeho osmnácti let. Tak hodného syna snad nikdo neměl. V 25 letech se oženil, odstěhoval se a když přijel tak jsem ho už připustila. Byl šťastný jako blecha a já nakonec také....

Helga Brokenbar (Út, 21. 6. 2022 - 23:06)

Ajajaj, ajajaj, ajajaj. To bylo slabé!

Petr (Po, 20. 6. 2022 - 13:06)

Moc rád bych si diskrétně psal se ženou která ho honí synovi. Moc mě to vzrušuje. Nebo jsou tu jen chlapy co si vymýšlí?

Ivetka (Čt, 16. 6. 2022 - 05:06)

Nejlepší je můj syn. Jeho pták pořád stojí a stříká do mě i několikrát denně.

Mon (St, 8. 6. 2022 - 22:06)

Někde jsem četla že podnapilý syn znásilnil svoji vlastní matku a ta ho za to neudala a díky tomu potom spolu měli i milenecký poměr který jim vzájemně vyhoval. Udali by jste svého vlastního syna kdyby vás znásilnil?

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 13:07)

Když žena nechce, těžko jí jeden muž znásilní, natož kluk. Jedině tak, že jí paralyzuje alkoholem, nebo drogou. Já bych si to k matce nikdy nedovolil. Byla ráda, že se uspokojuji sám a dokonce mne k tomu nabádala. Sama se taky oddávala masturbacím. Nikdy jsme se vzájemně nedotýkali a ani po tom netoužili.

Martin (Po, 18. 7. 2022 - 21:07)

Tak by to asi mělo být, já se kolikrát choval nevhodně ale život s ní mi moc chybí. Zvláštní co se tu člověk dočte ..

Marie (Ne, 12. 6. 2022 - 18:06)

Kluka bych neudala, proč taky. Využila bych toho mít mladého milence

Janča (Po, 23. 5. 2022 - 04:05)

Pořád si denně i když má přítelkyni hraje s mým spod. prádlem a občas se hlavně večer chová tak vyzývavě že jsem z toho pak sama pěkně divoká. Je mi jasné o co mu jde, ale to se nikdy nestane a už aby vypadl z baráku. V sousedství je mladý muž nebo spíše ještě kluk který na mě může oči nechat a já ho ani nemůžu pod nějakou záminkou pozvat ke mě domů s něčím pomoci.

Lenka (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

Projdi se před ním třeba v plavkách nebo v minisukni a neber si kalhotky a nenápadně se před ním ohni,a pozvi ho třeba na limonádu

Syn (Po, 23. 5. 2022 - 15:05)

Mamka to tak se mnou dělala ze se ohybala bez kalhotek a naha chtěla drbat zada

Marcel (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Můj syn je na kluky ,a kolikrát se předvádí nahý i přede mnou vůbec nevím co mám dělat, bohužel mě to dost vzrušuje nevim po kom je protože už tě má většího než já,je mu 13 let

Miluska (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Nedokážu se už jen dívat na svého syna schválně přede mnou chodí nahatý má ho strašně velkýho bojím se že to nevydržím má určitě 30cm curaka,vůbec nevím co mám dělat

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Kecáš, a nevymýšlej si. Proč měníš svá jména ? Ty myslíš, že se to nepozná.

Katka (So, 23. 4. 2022 - 03:04)

Nevím,pro mě je nejvíc sukani s vlastním synem . hlavně ho má obřího a pořád pevnyho

Anonymsen (Pá, 15. 4. 2022 - 15:04)

Mohli by jste mi poslat nějaké incest videa?
Rád se dívám na matky se syny a představuji si ze to jsem já se svoji maminkou. Je mi už přes 30 a vždy jsem toužil po své nádherné mamince, bohužel by to asi nepochopila, bojím se toho a tak si držím spis odstup. Byli by jste mi schopni poradit jak na to a popřípadě mi teda poslat i nějaké video na odhodláni. Myslím ze krásnější sex než s vlastní maminkou ani být nemůže. Popřípadě kdyby se tady našla starší žena se kterou by jsme si zahráli takovou hru na matku a syna.
[email protected]

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Moje nevlastní matka je šílená, pořád mě nutí abych jí ošukal, zatím před sebou jen masturbujem mam strach,že jí naprcam

mar (So, 2. 4. 2022 - 17:04)

Poslední rok mám už synovo jakoby z jeho strany náhodných doteků mého těla už plné zuby. Hlavně ho zajímají moje prsa a zadek a vždy když se mě
takto dotkne tak z toho celá ztuhnu a nevím jak se mám zachovat.

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 09:04)

jestli máš obojí pěkné a on nemá žádnou holku ani se mu nedivím naopak bych chtěl být na jeho místě

Reklama

Přidat komentář