Reklama

Délka ochlupení na přirození

Zuzka (Ne, 28. 4. 2013 - 19:04)

Nebo můžou být také...Jak mužeš řici takovou pičovinu rezavá od zaschlé moči.Jsi žena tak trošku uvažuj.

David (St, 12. 2. 2014 - 20:02)

Byl jsem v sauně a byla tam mladá a krásně zarostlá černovláska když vycházela z bazénku tak přímo proti mě,ty chlupy se spřáhly v jeden krásný pramen a voda s nich crčela jak z vodopádu no paráda až se mi postavil pták a ještě si sedla vedle mě na lehátko.Ale jsme domluveni zitra příjde zase.

Michal (St, 29. 1. 2014 - 15:01)

Ja jsem "holatko", ale mam hustej pubickej ker, kterej ale, nastesti, neni moc rozsirenej do stran od prirozeni. Zastrihavat, ani holit ho ale nebudu. Jak mne jednou rekl malir pro kteryho jsem nahej pozoval, je to klasickej vzhled jako na antickejch a renezancnich sochach a obrazech.

IVANA (St, 29. 1. 2014 - 12:01)

Taky mám hodně chlupatou...ahoj,to ničemu nevadí,chlupy mám zkroucené,ty když změřím, tak se to pohybuje taky kolem 7 cm.Myslela jsem, že se chlupy měří natažené.jak to tedy měříte?no a v kalhotkách se ještě více slehnou.natažené je mám akorát ve vaně, když se koupu,to je také měřím. hezký den přeji

Renata (Pá, 10. 1. 2014 - 12:01)

Prase! Špinavá prasnice!...Mi to nevadí udržuji ji ve špičkové hygieně a partnerovi to imponuje taky.Moje chloupky jsou husté ale hodně kudrnaté tak že nejsou dlouhé MaDi určitě by sis liboval.

MaDi (St, 8. 1. 2014 - 02:01)

Taky mám hodně chlupatou...Prase! Špinavá prasnice! Nejlepší jsou pak ty chlupy namotaný kolem zubů, co?!A já si myslel, že Dinosauři už vymřeli?! A oni nééé!

Asi každý máte hezké vzpomínky na svojí pubertu, že? Já ne, všechny hezké vzpomínky zničila vzpomínka na zarostlý podpaží holek a obrostlý píči...

Zdeněk (Út, 7. 1. 2014 - 21:01)

Taky mám hodně chlupatou...Tak to bych chtěl lízat v tom černém lese musí být i krakonoš

Renata (Pá, 3. 1. 2014 - 19:01)

Taky mám hodně chlupatou buchtu husté černé chlupy ale tak 6cm těch 14 cm. to musí být hrůza.Ale stříhat to trošku ale oholit nikdy.

hans (Čt, 16. 12. 2010 - 12:12)

ja jsem si merila nejdelsi...Není to moc, je to tak akorát, klidně by mohly být i ještě delší. Mně se dlouhé chlupy na přirození u žen velice líbí

martin (Čt, 16. 12. 2010 - 12:12)

ja jsem si merila nejdelsi...a jakou barvu mají tvé chlupy v ohanbí, prosím?

provšechny (Čt, 7. 10. 2010 - 15:10)

prosim jsem neštastna nemám žadny chlupi nikde a to mi bude 67 let prosím koupim za rozumnou cenu děkuji

janina (St, 29. 9. 2010 - 07:09)

ja jsem blondyna a dole jsem...ja jsem si merila nejdelsi chlup a meril 8cm neni to nak moc

monca (Po, 20. 9. 2010 - 10:09)

ale v podpazi jsem mela...ja jsem blondyna a dole jsem zrzava

Jen kůži (Čt, 16. 9. 2010 - 19:09)

Muj nazor je ten že pitka...Chlupy sou fakt hnus,koukejte se holit,ženský i chlapy :)

renca (Čt, 16. 9. 2010 - 15:09)

Asi budeš přírodní...ale v podpazi jsem mela blondate chlupy vim ze jsem blondyna

Pražák (Po, 13. 9. 2010 - 18:09)

Muj nazor je ten že pitka musí být chlupatá až po bříško a né nějaké holátka to je jako bych prcal mimina nemyslite Pepa z Prahy

Verča (Ne, 12. 9. 2010 - 15:09)

mate zkusenost ze blondyna ma...Asi budeš přírodní brunetka jako já. Taky mám černý chlupy.

renata (Ne, 12. 9. 2010 - 11:09)

jsem rád že ještě jsou...mate zkusenost ze blondyna ma cerne ochlupeni u me to tak je

ahoj magdo (Čt, 12. 8. 2010 - 03:08)

ja si neholim i podpazi ale...jsem rád že ještě jsou takové odvážné ženy,mmě s eto líbí.dříve to bylo normální a nikdo se nad tím nepozastavoval

Pod nickem Dana (Pá, 6. 8. 2010 - 14:08)

Nemá cenu reagovat na "Danu". Je to chlap-pedofilní úchylák, který se vzrušuje představou, že oholená žena je nezletilá holčička. Pod různými jmény se snaží navodit dojem, že holení je nej nej...

Reklama

Přidat komentář