Reklama

Délka ochlupení na přirození

jarek (Po, 1. 2. 2010 - 10:02)

ja teda bouli na plavkach...Tak to tam těch chlupů asi nemáš hodně a máš je měkké a poddajné,  když ti nedělají bouli na plavkách. Jsou ženy, které mají dlouhé a tvrdé chlupy a ty tu bouli na plavkách dělají.

moni (Po, 1. 2. 2010 - 10:02)

ja jsem taky blondyna ale...tak schvalne at napisou vsechny londynky s cernym ochlupenim

moni (Po, 1. 2. 2010 - 10:02)

ja jsem taky blondyna ale...mas pravdu vetsina blondynek ma cerne ochlupeni nevim proc to neni podle barvy vlasu

moni (Po, 1. 2. 2010 - 10:02)

ja jsem taky blondyna ale... 

dana (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

ahoj ja mam blond chlupy a...ja jsem taky blondyna ale dole jsem cerna a podpazi jsem mela svetle a holek jsem to taky jeste nevidela

moni (Pá, 1. 1. 2010 - 06:01)

To mne docela vzrušuje, když...ja teda bouli na plavkach nemam a mam ji ochlupenou

Nauč (Ne, 21. 4. 2013 - 10:04)

se s lidmi komunikovat normálně,i když se ti nějaký názor nelíbí.Ale u tebe to právě nejde,to tě neuspokojuje.Víš,pochop jednu věc,tady už jsou na tebe lidé zvyklý a věř mi,z tvého názoru si už málokdo co dělá.Asi tak nějak.

To (Ne, 21. 4. 2013 - 10:04)

víš,každá si pod tím pojmem představuje něco jiného.I muži si holí tvář,tudíž o sebe dbají,ne? Jinak to tak zase nežer,pokud by si měl jinou činnost,tak bys na takovou věc ani nereagoval.

! (Ne, 21. 4. 2013 - 10:04)

No jo, tupky se zase projevují. Žena která si neholí přirození, neznamená, že o sebe nedbá, to může napsat jen primitiv!

Mít (Ne, 21. 4. 2013 - 08:04)

rezavé chloupky,tak to bych se oholila úplně.Ženský aspon trošku o sebe dbejte.

Ester (Ne, 21. 4. 2013 - 08:04)

Já mám kundičku porostlou celou rezavými chloupky jsou velmi jemné a dlouhé 5 cm neholila bych ji asi za nic líbi se mi to a příteli taky,Hlavně jak mě chytí za ně na krajích pysků roztáhne je, to se úplně kochá krásou ženského lůna.A říká pitka to je nádherný stroj.

Denisa (So, 20. 4. 2013 - 15:04)

Taky mám ráda v létě pindulu nakrátko střiženou,holit to nechci potom to svědí.Přes zimu mám beranici protože mi strašně rychle rostou chlupy ale v létě i tři krát ji ostříhám na jeden centimetr a do plavek jsem vždy upravená tak ať chlupy nelezou bokem.

IVANA (So, 20. 4. 2013 - 13:04)

Mám blonďatou buchtu ale...ahoj romano,zhustit to asi nepůjde,záleží na hormonech,ale delší by být mohli.zastřihni konečky a chlupy dále porostou.já to kdysi zkoušela a šlo to.mám hodně dlouhé chlupy.

Radka (Po, 15. 4. 2013 - 12:04)

Tak to já jsem chlupatá jen v zimě v létě se holím,jenom si nechávám proužek od poštěváka nahoru asi 5cm dlouhý a 1cm široký,můj muž mě chce mít vyholenou prý to lepší vypadá v plavkách tam není taková buchta jako s chlupama.

Romana (St, 10. 4. 2013 - 15:04)

Mám blonďatou buchtu ale chlupy mám dlouhé až šest centáků nejvíce jich je nad poštěvákem a kolem pysků jinde tak jenom chmýří ale holit ji nechci protože nechci vypadat jak desetileté děvčátko.Neporadíte mi někdo jak porost zhustit?

Robert (Ne, 7. 4. 2013 - 22:04)

Včera večer jsem byl v...Luďo to je moje černé a zarostlé,taky bych ležel břichem dolů.

Luděk (Pá, 5. 4. 2013 - 05:04)

Včera večer jsem byl v sauně a byla tam žena s krásně zarostlým černým klínem no nádhera.Měla ji krásně zastřiženou a upravenou prostě nádhera,musel jsem pořád ležet na břiše protože ten můj už se stavěl.

dáma (St, 3. 4. 2013 - 22:04)

Dáma by neřešila takovou...Ale proč by ne? Ty jsi nějaký pako. Podle tebe si dáma ani nevšimne, že nějaké chlupy na přirození existují...používej mozek ty joudo.

Kde je Cornuto (St, 3. 4. 2013 - 22:04)

Kde je Cornuto? Žije ještě?!
Chlpyska až po kolena, to bylo jeho.
Od té doby, co ztratil tu svojí milovanou beranici, se po něm nějak slehla zem!
Cornuto, kde jsi ? ? ?

Gusta Fučíková (Po, 1. 4. 2013 - 22:04)

Tady v těch diskuzích se řešej hlavně jenom úchylárny,prasárny a píčoviny,o ženských ani nemluvě,ty jsou kolikrát úchylnější než chlapi,hlavně takhle na večer,když se jim zapalujou lejtka,soudružko

Reklama

Přidat komentář