Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

... (St, 22. 12. 2010 - 21:12)

Píšete nesmyslný blbosti...takzvaně zapařená vagina????? jsi prase nebo co????????????

Peter (St, 22. 12. 2010 - 20:12)

Píšete nesmyslný blbosti většinou. Já třeba mám sladké semeno i voní velice sladce jako cukr a vagína mi chutná také a dokážu tam dole být i do rána a dělat dívku protože výtok je zdraví prospěšné ze ženy takže já nebyl ani nemocný nikdy kvůli sexu. Ono jak semeno tak i vagína obsahují látky který oba pohlaví potřebují pro svoje zdraví a obsahuje i látky zdraví prospěšné který vědci ještě nedetekovali. Nejlepší je vagína takzvaně zapařena protože to je mňamka pak. Také je zdravé dělal sex při menzesu je to dobré pro vagínu protože semeno ji čistí a rychleji menzes přejde a vyčistí vagínu od krevní sraženiny čili i netrvá menzes tolik dnů no a pro penis krev z vagíny přináší látky který působí pozitivně na penis atd.

Peter (St, 22. 12. 2010 - 20:12)

Píšete nesmyslný blbosti většinou. Já třeba mám sladké semeno i voní velice sladce jako cukr a vagína mi chutná také a dokážu tam dole být i do rána a dělat dívku protože výtok je zdraví prospěšné ze ženy takže já nebyl ani nemocný nikdy kvůli sexu. Ono jak semeno tak i vagína obsahují látky který oba pohlaví potřebují pro svoje zdraví a obsahuje i látky zdraví prospěšné který vědci ještě nedetekovali. Nejlepší je vagína takzvaně zapařena protože to je mňamka pak. Také je zdravé dělal sex při menzesu je to dobré pro vagínu protože semeno ji čistí a rychleji menzes přejde a vyčistí vagínu od krevní sraženiny čili i netrvá menzes tolik dnů no a pro penis krev z vagíny přináší látky který působí pozitivně na penis atd.

rakla (Po, 13. 12. 2010 - 21:12)

No je to takovej hořko-slanej sopl...;) ale dá se to i lehce vylepšit když budeš jíst sladký ovoce (banány, ananas) tak je to pak takový slaďoučký a znám dost odpůrkyň i zastánkyň... Ale neznám ani jednu, která by lhala o tom že jí to chutná a přitom se jí to hnusilo...;) takže jsi šťastnej kluk a užívej si to...;)

anina (Čt, 9. 12. 2010 - 12:12)

moc mi chutná,polykala bych hood rána dovečera.

Karel (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

střikam jen vodu da si...Mám hadici jen z mrdkou. Dá si někdo?

kastrat (Čt, 28. 10. 2010 - 08:10)

střikam jen vodu da si někdo? :)

Ja (Čt, 28. 10. 2010 - 08:10)

totalni dementi sem chodi, ubozaci a uchyli s hadicema, na grcani...

Perv (St, 27. 10. 2010 - 23:10)

dneska jsem mu ho cudila a...Ještě sem neviděl že by to někomu vadilo jako tobě :D .. Proto se tě musím zeptat jestli ho nekouříš nějaké smažce nebo tak? Prvitni prej kurevs** zhoršuje chuť

zdenek (Út, 19. 10. 2010 - 18:10)

Ahoj Jardo,
na co čekáš, zajdi k lékaři a budeš mít jasno. Na netu Ti toho mnoho nepovíme.

zdenek (Út, 19. 10. 2010 - 18:10)

Ahoj, Tvé kozy mě...Přidám Ti ještě svůj kontaktní mail: [email protected]

zdenek (Út, 19. 10. 2010 - 18:10)

Taky ráda kouřím a ještě...Ahoj, Tvé kozy mě zajímají a kuřba též, mohu se domluvit na setkání?

Jarda (So, 16. 10. 2010 - 06:10)

Můžete mě někdo poradit mam na žaludu velky krvavy bolak.Už ani žena mě ho nechce kouřit.Teče z něj krev

Pepina (Ne, 10. 10. 2010 - 13:10)

Dnes jsme moji starou vymrdali s kamosema vystříkali hubu.Pak mě zacalo srat když jsem už neměl mrdinu že s kamošem ještě mrdá.Tak jsem ji druhy den ošoustal matku to bylo lepši prcanicko.Ji je 38 ale jak ta kouřila čuraka to jsem ještě nezažil.

B-) (Pá, 8. 10. 2010 - 18:10)

Jirka 153,že? No,tak to jsi pěknej úchyl....!!

a (Pá, 8. 10. 2010 - 18:10)

[email protected]

Ahoj,jsem Jirka a rád bych se s tebou udělal po telefonu,pokud se stydíš tak nemusíme mluvit,budem vzdychat a pěkně honit..napiš číslo a nestyď se,je to přece anonymní..tak pa a napiš to číslo

Tom (St, 6. 10. 2010 - 16:10)

mladou šukame v peti a pak...Moje holka zbožňuje, když jí nastříkám semeno do pusy, ráda ho polyká a mě to taky vzrušuje když jí stříkám do pusy ona mě při tom dráždí pupík a proužek chlupů pod ním.

luk (St, 6. 10. 2010 - 15:10)

mladou šukame v peti a pak ji pořadne vystříkame hubu ona to hrozne zbožnuje a pototm jí všichni vymrdavame do prdele a 2 čuraky krasne do ty její vlchký kundy a skáče utoho jak píča ale bomba

Petra (Ne, 26. 9. 2010 - 12:09)

My si ji lížem s kamouskou a je to lepší než od chlapa kamosky fotr mě ji lízal ale nebylo to ono.Ale semeno měl perfektni moc mě chutnalo

taky muž (So, 25. 9. 2010 - 23:09)

Skáču dobře,skáču rád.To už tady někde bylo,viď ty namyšlený pako?Jak bys asi mohl lépe lízat než žena?

Reklama

Přidat komentář