Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Jan Hájek (Pá, 7. 2. 2014 - 14:02)

No jistě! Častěji to má chuť a "vůni" septiku!

Bob (Čt, 6. 2. 2014 - 18:02)

Ruku na srdce polyká se to...Přesně tak.
A holky by si měly uvědomit, že ony tam dole také nemají vanilkovou zmrzlinu

k.s. (Út, 4. 2. 2014 - 10:02)

Ruku na srdce polyká se to hlavně z lásky..

Olina (Út, 4. 2. 2014 - 09:02)

Když tě kluk líže tak taky nemáš na píčce vonavou šťávičku.Nebuďte holky ciperliht.

Aneta (So, 1. 2. 2014 - 17:02)

A co jako??? Jsi blbej nebo co??? Když je to tak úžasný, tak si to žer sám.

Matyáš (So, 1. 2. 2014 - 17:02)

Milé dámy, tak vám to nechutná jo a dokonce je vám z toho i na blití? Hmm, tak si představte, že z tohoto blivajznu se vám pak narodí dítě. To už ale fuj nebude, co? Bude tak krásné, roztomilé no prostě k sežrání. :-)

Aneta (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

Mně to nechutná, ale pes to ochotně žere. Tak mu to vždy vyplivnu do misky ke granulím.

Milá Lucie! (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

dobrý den,

prosím o...Jsem ochoten s tebou udělat ten dotazník ale pod jednou podmínkou.Budeš mě dlouze kouřit a přejíždět rtama a jazykem přes žalud.Já Tě přitom budu držet za uši jako při losování matesa,budeš mě kouřit do konce a pak to spolkneš,jenom maličko si toho necháš téct po bradě!Platí!Tak můžeme udělat ten dotazník

mandraki (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

fuj-fuj-fuj a hnus je to!!!!!!

Lucie (Ne, 26. 1. 2014 - 17:01)

dobrý den,

prosím o vyplnění dotazníku k mé absolventské práci (komparace pojištění domácnosti), odpovědi jsou anonymní.

www.mojeanketa.cz/pruzkum/221122174/

zabere to minutku a moc mi to pomuze.. děkuji

Ejdrijen (Ne, 26. 1. 2014 - 16:01)

Většinou to nikomu moc nechutná, to je jenom mužský zbožný přání...

karel (Ne, 26. 1. 2014 - 16:01)

Jak jsem napsal v předmětu...Moje holka to ma rada na jazy

Anthea (So, 4. 1. 2014 - 23:01)

já to mám nejradši když...Tak tohle ti Raspušo nevěřím. Promiň.

Raspuša (So, 4. 1. 2014 - 18:01)

já to mám nejradši když mi ho frajer strčí do zadku a PAK ho fajně fajčím se vším všudy.. je to mňamka..;)zkuste to taky.. :P

Jano (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

to neni mozne co tam mas chyb

jana (Čt, 2. 1. 2014 - 16:01)

mu že mi nekto poratit ežte nikdi sem nemjela orkasmus jemi 31 moc tekuji .

Martin (Čt, 30. 12. 2010 - 20:12)

Každého je toto osobní věc.Ale to co tu někteří jako například ty ja,píšou jsou pro někoho opravdu nechutné věci každého názor a věc ale něco je opravdu úchylné až zvrhlé i nehygienické někteří se zamyslete a to opravdu většinou ti co jsou majitelé mužského pohlavý myslícího si o své nadřazenosti a dokonalosti!! Myslím,že pár lidí a to převážně žen souhlasí.

Ja (Pá, 24. 12. 2010 - 15:12)

Já nevím,já osobně mám...Jen kuř kotě ale hlavně si jeho penis neplet s cigaretou ešte bys mu ho zapálila a jen tak bys si už nezakouřila xD Já miluju vše co teče ze ženy mňam dyť je to šťáva života energie a i menzeš mi moc chutná mňam mňam. A sex prostě musí bolet ale je to příjemná bolest to prostě patří k sexu když šukatáte nonstop apod.

Mili (Pá, 24. 12. 2010 - 05:12)

Já nevím,já osobně mám mužské přirození i sperma moc ráda,nepřipadá mi divné provádět orální sex,ba naopak je to hrozně fajn,a ráda takto partnera uspokojuji,mě samotné je to moc příjemné,a líbí se mi jak on u toho taje

(Čt, 23. 12. 2010 - 16:12)

Prase? A když ji lížeš tak prase nejsi?????? Zapařena v létě je nejchutnějši a to je fakt! Je pak pěkně voňava chutna mňam. V tyhle době lidé moc dbají na takzvanou čistotu ale i přehnana čistota škodí to nevíte?! Je to jenom šťáva z vagíny nic víc to neni a jed přece to neni to si uvědomte. Komu chutna tomu chutna a komu ne tak tomu ne ale v tom případě je ten člověk divný protože to patří jednoduše k životu. A pijete moč přímo z kundičky? Mňam jsem plný energie od ty doby co to provozuju je to super aj vlasy mi lépe rostou no je to zvyku a jakmile překonáte prvotny stydlivost ohledně těcht praktik tak máte vyhráno a garantuju vám že se vám to bude přímo giga líbit a váš sexuální život nabere úplně jiných rozměrů. Doporučuju si sem tam udělat Klystýr aby váš organizmus byl čistý a zbavilo se páchnoucích jedů a tím myslím Klystýr tlustýho střeva ono Klystýr vagíny se moc nedoporučuje... Takže pokud budete mít otázky rád vám je zodpovím.

Reklama

Přidat komentář