Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Katko (So, 1. 5. 2010 - 09:05)

Ty jseš asi debilni.Mě je 35 roků ty jsi asi nepoznala nic ze šoustani.Toto je skutečná pravda.At nekdo napiše jest.li to dělá taky ve čtyřech.Ty si myslíš že je jenom šoustani dvou lidi.To je pak stereotyp.Podle mě ty ani nehulíš

Katka (So, 1. 5. 2010 - 08:05)

Pepánku, raději si běž zase hrát se stavebnicí Lego a neplet se do diskuzí dospělých.Nebudeš mít tak nutkavou potřebu onanovat při debilních představách:-)

Pepa (So, 1. 5. 2010 - 07:05)

Ještě jsem zapoměl co je boží když se holky perou ktera bude mít oba ocasy v puse tak druhy liže píču.Večer když přijdem domu a ještě si zašukame spolu a řeknem to mame dobry sousedy.Třeba sousedce něco nesu a ona mě ho mezi dveřma vyhuli přijde starej a řekne to ještě nemate dost a běží a osuka mě moji manželku J a přijdu domu ještě nejsou hotovy tak ji ho strčím do pusy a to je parada a co vy.

Pepa (So, 1. 5. 2010 - 06:05)

My smanželkou šoustame ve čtyřech se sousedama.Třeba sousedka mě ho kouří ja manželce svoji lížu píču a manžel sousedky mrdá moji manželku a všem nam to vyhovuje pak se vystřídame

Jana (Pá, 30. 4. 2010 - 16:04)

Můj přítel ma rad když...Já to mam opačně.Ja příteli ližu kule zespodu a on mě posere.Ale už mě to přestáva bavit.

Ala (Pá, 30. 4. 2010 - 13:04)

Můj přítel ma rad když mě líže prdel a vaginu a da mě tam klistyr a ja ho celého zaflakám fekaliema.A ja mu ho pak vyhulím a všechno sežeru

Aaaaa (Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

Jak jsem napsal v předmětu...Někdy občas se to dá, musí tomu nahrávat okolnosti

spermohlt (Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

myslím si že sperma by...tak koukám, že asi budeš pěkně velká buzna, když chlastáš sperma. Nechceš taky ochutnat moje? Mé partnerce velmi chutná,tak by ti to možná jelo taky. Ale netěš se, do huby ti ho nedám, ještě bych něco chytil, ale nastříkám ti to na záchodový prkýnko, aby si si pochutnal, a když si pořádně vyčistíš zuby, tak ti možná dovolim, abys mi oblízl prdelní díru, abys to měl čím zajíst, ty bukvice.

Renata (Čt, 29. 4. 2010 - 20:04)

Pánové, někomu to prostě chutná a někomu ne. Navíc každý muž jinak chutná. Záleží i na tom co jí a pije. Myslím, že to je příjemný zpestření a pro muže slast, když se ženě muže udělat do pusy nebo do skleničky a žena to pak s něčím dobrým vypije. Každýmu chutná něco jiného přece. Mě to tedy chutná.

VS (Čt, 29. 4. 2010 - 15:04)

Kecale. Když ti...Jo jo pravda pravda:-D

Jarda (Čt, 29. 4. 2010 - 12:04)

Kecale. Když ti tochutná, tak si to třeba maž na chleba, ale žena to musí chtít sama a ne do toho být nucena

muž (Čt, 29. 4. 2010 - 12:04)

myslím si že sperma by měla ochutnat každá žena,já jsem muž a když si ho vyhoním tak sito taky po sobě sním.a nedělám stím žádné drahoty.myslím že každej chlap si svoje sperma ochutnal a kdo říká že ne tak ho žere stopro jenom sito neumí přiznat.holky nebojte se toho nic natom není,jsou vtom bílkoviny.

žena (St, 28. 4. 2010 - 18:04)

A proč si Eva ten druhý dar...Zatímco žena myslí pouze mozkem, muž má dvě možnosti. Buď myslí mozkem a nebo tím, co má mezi nohama. Záleží na okolnostech :)))

Také muž (St, 28. 4. 2010 - 18:04)

Jejda ten vtip je bez toho...A proč si Eva ten druhý dar sakra nevzala?

VS-Oprava (St, 28. 4. 2010 - 18:04)

Jejda ten vtip je bez toho SEJDE SE... JE to hned na začátku :-(

VS-Bohužel jsem (St, 28. 4. 2010 - 18:04)

Já když to tady tak čtu všechny komentarě, mám pocit ,že je tady pár rozumnejch lidí a zbytek má sperma místo mozku XD
A většina sou muži (97%).... Kdo ví kde maj ruce když si tady něco čtou... :_)

Je to jak ten vtip o Adamovi a Evě:
Sejde se Ježiš si zavolá Adama a Evu a říká:,,Mám tady dva dary." Kdo si vezme první dar může močit po zdech, dovody, vestoje, vsedě... Adam ani nenechá Ježíše domluvit a křičí: Jaaaa to chci. Ježíš řekne dobrá tedy máš to mít. Adam to hned běží vyzkoušet a Eva se ptá a co je to druhý dar?? Ježiš odpoví ROZUM EVO ROZUM...

VS (St, 28. 4. 2010 - 17:04)

Já hovorim každa ženština...Mám takovej názor co si promiň ale každá žena či dívka nemusí mít ráda ten hnus co produkujem :-) XD
A jestě prosimtě máš kluka nebo holku za partneta/ku ??? XD

mrd (St, 28. 4. 2010 - 10:04)

Já hovorim každa ženština musí umět hulit ptaka a polykat mrdinu.Jinak at si to robi sama.Ja i svoje semeno taky sežeru.A když ho partnerka vyplyvne ja ho sním a je celkem dobré i zuby mam nadherné.

Martin (Út, 27. 4. 2010 - 19:04)

Já říkám když chce ženě udělat muž radost ať jí hodně ovoce a zeleniny prostě zdravě a uvidí sám a když nebude se partnerce líbít tak ať to nepoliká nebo s tím nesouhlasí každý má rád něco jiného.
Pomáhá i přiměřený pohyb a sperma je pak kvalitnější.A snažit se nekouřit a nepít nebo to alespoň omezit jak pro ženy tak i chlapy.Všechny nesrovnalosti se daj řešit a v páru jste na to dva.

didi (Út, 27. 4. 2010 - 18:04)

Jak jsem napsal v předmětu...no ako kedy,ked chlap fajci a pije alkohol je chut naozaj hnusna,ale ked jes vela ovocia a vo vseobecnosti sa stravujes zdravo je to celkom fajn,obcas prehltnem bez problemov,no obcas sa mi to akokeby niekde v krku zaseklo...:-D

Reklama

Přidat komentář