Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Gabča (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

Dneska jsem vyhulila kolegovi čurana a mrtku měl vytečnou.Je to asi opravdu kdo co jedl.On jí už tyden jenom banany.Můj manžel ji samy smradlavy syry a tlusté maso a mrtku ma hnusnou.Vždycky ji vyplyvnu
Dneska už se těším až vyhulim čuraka kolegovi

XZ (Po, 24. 5. 2010 - 17:05)

Dneska jsem našel u fotra ve...primitivi, ze vas to bavi...

Skin (Po, 24. 5. 2010 - 16:05)

Dneska jsem našel u fotra ve skříni gumovou panu tak jsem mu ji omrdal až praskla nevite kde bych sehnal někoho kdo ji opraví.A ještě čím ji vyčistím od mrdiny i v ustech.dík

Mudr.pochcalpič (Ne, 23. 5. 2010 - 09:05)

To nic není já mam na čuraku nežida velkého jako pěst a manželka mě ho kouří nevim jestli je to nador nebo ne.To neřešíme

Radek (Ne, 23. 5. 2010 - 09:05)

Co mám dělat když mam když mam na čuraku velkou baradavici a ze žaluda mě teče tekutina hněda a manželka nechce kouřit čuraka.

MuDr.Zezdisral (Ne, 23. 5. 2010 - 02:05)

Kaja - to je naprosto v pořádku.Serte na sebe vesele.Utužuje to zdraví.

H. (Ne, 23. 5. 2010 - 00:05)

Strasne te chci.

Miška (So, 22. 5. 2010 - 20:05)

Sperma mě chutná moc.3koda...Souhlasím s Tebou Mončo, já mám orál taky radši než styk. S mojí drahou se dloooouho mazlíme, já ji většinou udělám rukou, nebo jí lížu, nebo obojí ;-) Její vzrušení a oddychování mě vyrajcuje tak, že když mě vezme do pusinky, tak se brzy udělám a ona taky říká, že jí moc chutnám. Když mě pak znovu postaví a hraje si se mnou, tak je to mnohem lepší, než soulož. Je to asi vážně hlavně o tom, jestli se dva opravdu mají rádi. Pro mě to je silný důkaz lásky. :-)

Pro Milana (So, 22. 5. 2010 - 19:05)

Jak úsměvné... Lidi jsou...Mluvíš mi z duše, bohužel všechny diskuse časem ovládnou vulgární osoby, které nejraději dělají to, co absolutně neumějí, totiž psaní.
:-(

Kaja (So, 22. 5. 2010 - 19:05)

Měl bych dotaz.Je normalní že moje manželka chce lizat píču ale přitom se mě vysere na obličej.A ja se pozvracím.A jsem nasrany a nemluvim sni.Ale ona otom ani nevi že se vysrala jak je v tranzu.Když jsem to udělal obraceně a posral jsem ji taky tak se mohla zvencnout a ještě jsem ji pochcal.Co sni mam delat

Jana (So, 22. 5. 2010 - 14:05)

Ja si do píči strčím maly reproduktor a pak pustím naplno hudbu až se udělám.A z píči jde tlumeny zvuk.Je to parada než robertkem.A spřítelem šoustat nechci chtěl by dítě a ja se na to necytim je mě teprve 45 roků.Tak si ji mastim sama a nebo kamoska mě ji líže

Jarka (So, 22. 5. 2010 - 14:05)

Včera jsem manželovi lizala prdel až se posral u

Klara (So, 22. 5. 2010 - 13:05)

A ocem by jsis chtěl psat na urovni.Třeba jaky je když vám kouřime ptaky.Nebo jak chutna mrtka.Mě chutna moc

Milan (Pá, 21. 5. 2010 - 17:05)

Včera mě můj manžel...Jak úsměvné... Lidi jsou všelijaký, ale někteří v této diskuzi jsou opravdu jednoduší. Mám rád milování a téměř vše kolem něho... Proč se nikdy nedá o tomto tématu a problémech s ním spojený, hovořit, resp. psát trochu na úrovni?!

Gabina (Pá, 21. 5. 2010 - 10:05)

Včera mě můj manžel strčil do pochvy z fotbalového míče vnitřek a začal ho nafukovat ale najednou praskl a nevim jak to z kundy vyndat.K doktorovi jit nechci minule mě vytahoval zlomeny parek.Můžete mě porait

Bob (Čt, 20. 5. 2010 - 13:05)

Chci se Vám sněčím...Mončo:
Nebo kdyby se to někomu opravdu stalo - není to tak úplně zvláštní, první pomoc je jednoduchá - láhev obalit mokrým ručníkem a kladívkem klepnout do jejího dna. Láhev se rozbije a podtlak zmizí, díky ručníku nebo utěrce se sklo nerozsype a nepořeže

Monča (So, 15. 5. 2010 - 17:05)

Sperma mě chutná moc.3koda že ho muž nema aspon pulitr.Nevim proč nechtěji ženy některe kouřit ptaka.Ja ho příteli kouřím 3x denně a on mě líže.Nejradši francii.My misto soulože mame radši oral.

Praha (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

Muzes mo ho taky kouřit? 608007456

Lenka (So, 15. 5. 2010 - 15:05)

Chci se Vám sněčím...Hm... Dobrý. No jo když jsi hloupá...
A jak ti chutná sperma?

Monča (So, 15. 5. 2010 - 10:05)

Chci se Vám sněčím svěřit.Včera se mě stala nemílá věc.Honila jsem si píču lahvi s limonadou a tu si lila do píči až se utvořil podtlak a ja ji z píči nemohla vytahnout.A musela jsem do nemocnice.Tam mě ji vyndali to byla ostuda

Reklama

Přidat komentář