Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Bartthos (Út, 15. 6. 2010 - 19:06)

lolita to bude asi fakt nějaká nemoc sperma nemůže mít barvu co člověk jí. mění se jeho hustota a do jísté miry barva ale jen bílá až slabě žlutá určitě ne červená! kdyby jedl okurky tam by měl zelený :D?

Jana (Út, 15. 6. 2010 - 15:06)

To keca semeno je bilé.A on ma sai nemoc že to má i skrvi.Do pusy ani soulož nedoporučuji

lolita (Po, 14. 6. 2010 - 19:06)

Dneska jsem spala sbyvalím přitelem ale když jsem mu kouřila pero tak mu s mrdinou vytekala dočervena mrtka on řekl že jedl mrkev ma pravdu

jak (Ne, 13. 6. 2010 - 12:06)

Tak co je svama že už nepisete jak vam chutna mrdina.

JOKY (So, 12. 6. 2010 - 20:06)

Uplně je jedno co piješ nebo jíš to jsou kecy semeno chutna stejně.Ja kouřím penis rada manželovi at ma vepřovy ne svíčkovou je nality semeno je pořad chutove stejny a milenec ma taky stejny

paja (So, 12. 6. 2010 - 12:06)

Ahoj, to záleží na tobě, zda ti chutná či ne ? Mě osobně to moc teda moc nechutná, přijde mi to jako lepkavá bezchutná tekutina se zápachem. Moje přítelkyně to v pohodě polyká, prý ji to chutná, taky záleží co ten den piji, (nejlepší je pro ni když vypiji tak 1 - 1,5 l ananasového džusu), nebo si to pak z pusy rozmaže na prsa a na břicho, nebráním se ani hlubokému polibku. Prostě se toho "neštítí" a já také ne , mam také rád její orgasmus. Sme spolu už 2 roky a ty naše pohlavní tělesné tekutiny(nebo jak to nazvat, nemam namysli např. moč či menstruaci jo), nám navzájem nevadí. Škodlivé pro dravý nejsou, tak co? Jde jen o zvyk. Paja

Jarda (St, 9. 6. 2010 - 17:06)

Jaky prasata tak kouři a polyka semeno.Ty si ji jenom honis

ruza (St, 9. 6. 2010 - 17:06)

No tak když ho kouřím a on...ty si ale piča

ruza (St, 9. 6. 2010 - 17:06)

no fuj prasata

Jarda (St, 9. 6. 2010 - 15:06)

To bych chtěl vidět jest-li by jsi poznala moji mrdinu na 100honu.Já bych ti zasunul až za mandle tam bych do tebe napustil spoustu mrdiny.Škoda až budeš doktorka a ja doktor mohli by jsme dělat spolu a celou nočni by jsme promrdali.Ja pry ližu piču jak nikdo řeklo mě to spousta paniček.Co řikaš na můj navrh

N.N. (St, 9. 6. 2010 - 00:06)

No tak když ho kouřím a on mě upozorňuje jako že už to bude,abych ho vypustila,tak si říkám to teda určitě....a tak si ho zasunu co nejhlouběji,to znamená,že část sperma muším spolknout,je to děsná porce,no,zbytek nechám volně roztéct po puse a jak jsou na jazyku rozmístěné receptory na vnímání různých chutí,tak na každým kousku jazyka chutná jinak,nejlíp si ho holky vychutnýte na nejzadnější části jazyku.Asi pět minut ho vychutnávám,teda pokud hned nejedu dál,pak část spolknu a zbytek pusou rozmažu zpátky na ptáka.Chutná nepopsartelně,spíš palčivě a s ničím jiným nesrovnatelně aromaticky,ale vždycky neuvěřitelně čerstvě.Nevím jak vy,ale vůni sperma cítím na sto honů,třeba v kině,nebo u bazénu,když se nějaký nadrženec vyhoní a tak.Snažoila jsem se vám to trocvhu popsat,jestli jste jestě neochutnaly,nešiďte se,vyplyvnout to můžete vždycky.

Ludmila (Út, 8. 6. 2010 - 23:06)

Tohle má být budoucnost našeho národa?
Vyhnala bych vás na pole,tvrdě pracovat,prasata!

Mirdas (Út, 8. 6. 2010 - 23:06)

banán vůbec neřešit,.......to jako že kunda sežere banán a druhej den to ani neví,nějak to nechápu.

ženáč (Út, 8. 6. 2010 - 16:06)

Holky co mam dělat přítel...banán vůbec neřešit, stalo se nám to párkrát, druhej den vo něm ani nevíš, prostě se to vstřebá ...

míla (Ne, 6. 6. 2010 - 12:06)

Holky co mam dělat přítel...Jarčo, ty seš tele.

Jana (Ne, 6. 6. 2010 - 09:06)

POčkej až ti z kundy ty kundo vyroste bananovnik pak nemusiš do obchody pro banany ty pizdo.To bych myslela že chlapy jsou debilove a kreteni ale i žensky cou kundy

Jarmila (So, 5. 6. 2010 - 10:06)

Holky co mam dělat přítel mě honil píču bananem ale do půlky oloupany a zůstala mě v píče kus šlupky a banan se zlomil.Přítel řekl že když si zapíchame tak ho vytahne na penisu ale on se udělal ale ven to nejde.Strčil mě celou ruku do píči anic.Poradte.

Jarda (So, 5. 6. 2010 - 10:06)

Danielo i Danuško Vas dvě bych tak udělal že by Vas tyden palila píča

Danuška (Pá, 4. 6. 2010 - 15:06)

Vy jste hrozný prasata.Podle mě si honite pera a pičku jste viděli tak na fotce.

martas1405@emai (Čt, 3. 6. 2010 - 20:06)

Petře ty jsi hrozny prase.Ja...mate pekne odpovedi ja bych vas ojel a dal vam poradnou davku ne semene.a co vy date taky.

Reklama

Přidat komentář