Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Mona (St, 4. 4. 2007 - 20:04)

Jojo, to ma...tedy aspon mne to tak pripada. Hodne taky zalezi na tom, CO ten dotycny ji...vylozene druh jidla. Kdyz si muj partner da napr. hermelin, tak mi to sperma chutna tak nejak nahorkle:-)) To je ale jen muj nazor, nekomu se to muze zdat porad stejne.

danan (St, 4. 4. 2007 - 18:04)

prý má vliv kvalita jídla na chuť spermatu. Já teda nevím,nevím.

Leňule (St, 4. 4. 2007 - 16:04)

Jardo, smekám klobouk před tebou, konečně něco rozumnýho :-D

Jarda (Út, 3. 4. 2007 - 21:04)

Kancovi je tak max. 15 a ženskou zná jen z časáku. To je poznat z jeho stylu vyjadřování. Tak ho nechte,ať si tu plácá,co chce,je zbytečné reagovat. Možná si u toho honí to svoje brčko a dělá mu to dobře :-).

Leňule (Út, 3. 4. 2007 - 20:04)

Hele, Kanče, tvoje názory mi přijdou směšný... kdybys měl holku, který by smrděla pička po rybě tak moc, že by se ti z toho dělalo šoufl a ona by neustále říkala, že tyhle pocity na blití a já nevim co, si nech na doma a teď prostě LÍZEJ, tak bych tě chtěla vidět, chlapče, jak by ses k tomu postavil... normálně bys od ní zdrhnul. Převeď si někdy svoje trapný názory na druhou polovičku lidstva a zamysli se nad sebou... přijdeš mi jak sexuální mašina, který jde jenom o to, aby se uspokojila ona sama a ne o partnera... doufám, že o tebe v životě nezavadím a ani o nikoho podobnýho, fuj...

Alča (Út, 3. 4. 2007 - 17:04)

Přesně tak jsem to myslela. Mě vadí ta konzistence syrového vejce a taky to nepřiměřeně velké množství. Moji předchozí partneři byli v tomhle ohledu jen takoví ukapávači. Ale te´d mě to přímo dáví a pouhé pomyšlení na to, že bych takové množství spermatu měla polknout, mi obrací vnitřnosti naruby. Kolikrát se mi zvedne žaludek i při tom, když to mám jen v puse. Je toho fakt moc. Ta chuť mi nijak nevadí, jen taková ta šlemovitost a moc velká dávka.

ester (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

Já Alču chápu.Osobně mi polykání nevadí,naopak,ale objektivně je třeba říct,že u každého chlapa to vypadá jinak-jak co do chuti,tak co do množství.Současný partner má množství přiměřené a chuť spermatu úplně ok,takže si to užíváme oba.Nicméně ten předchozí,to byla opravdu mega dávka,a i já,která to nikdy neřešila,jsem měla dost problém.S láskou to nemá co dělat.

Mona (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

Kazdyho chlapa vzrusuje, kdyz to zenske strikne do pusy a ona to potom spolkne. Ja osobne proti tomu nic nemam, nevadi mi to, delam to zcela bezne a nejen z toho duvodu, ze se to libi jemu! Ja to taky muzu a nemyslim si, ze je na tom neco divnyho!!!

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

takovej pristup ti docela schvaluju ale s tim kapesnikem bys me asi dost namichla. Jak sem uz jednou psal spravna marena MUSI polykat! Naky city a pocity si nechej na doma.

Alča (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Já nevím, co na tom nechápeš. Svého přítele miluji, proto se snažím mu vyhovět. S tím kapesníčkem to dělá i jedna kolegyně v práci, tak to asi nebude tak ojedinělé. Mě prostě baví ho příteli kouřit ale to sperma v puse se mi hnusí. Byla bych nejradši kdyby se mi vystříkal třeba na moje prsa, jenže na něm fakt vidím, že ho stříkání v puse strašně vzrušuje.

Radana (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Alčo, určitě máte zajímavý sexuální život, když se na orální sex předem připravuješ - kapesnéček! Hnusí se ti sperma přítele, kterého miluješ? A ještě navíc si ponížená, ale nakonec to přetrpíš? Protiřečíš si a nezdáš se mi normální. Sorry.

Alča (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Mužské sperma v puse to je hnus. Nechápu jak to může někdo polknout. Můj chlap to po mě samozřejmě taky chce, tak to musím vždycky zahrát tak jako že jo a potom to nenápadně vyplivnu do předem připraveného kapesníku. Je to jako mít v puse syrové vejce nebo nasmrkáno, nepředstvaitelný hnus. Problém je že můj současný partner mi toho vždycky do pusy nastříká tolik, že mi to div neteče i z nosu, je to hrozný pocit. Připadám si i tak nějak ponížená. Ale zase na druhou stranu na něm vidím, že jemu se to moc líbí a vzrušuje ho to, tak to prostě jednou za čas nějak přetrpím.

negr (Út, 3. 4. 2007 - 14:04)

btw:líp než svym nickem jsi svou podstatu vystihnout nemohl!bohužel bych řekl,že to tu všichni berou jako samec od svině a ne tebou zamýšlený vícesmysl!ale jen tak dál,aspoň se mám v práci čim bavit...!

Veverka (Út, 3. 4. 2007 - 14:04)

Souhlasim s negrem i s ftipálkem =) vodjeď ty kanče - mimochodem bych chtěla vidět jakej ty si kanec když myslíš jenom na sebe...

negr (Út, 3. 4. 2007 - 14:04)

čéče ty jsi dobrej de*il!nejen v týhle diskuzi,ale i jinde!proč tady wopruzuješ se svejma pubescentníma názorama?myslíš,že do normální diskuze tvoje vulgární príspěvky patřej?jestli jo,tak si vedle....

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

ani me to u tebe neprekvapuje. To neres. Nekdo ma nekdo holt nema.

ftipálek (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

opakování je matka moudrosti!a moc nechapu tu tvoji posledni vetu!teda oprava-nechapu zadny tvoje vetny spojeni!

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

to uz tady myslim bylo ty radobyftipalku. A tak nak to moc nesouvisi s tematem. Takze pokavad nemas nic k polykani semena marenama tak raci vodjed.

ftipálek (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

ty nejsi kanec,ale cáKANEC !

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 11:04)

no ja bych spis rek ze polykani je ciste problem ty ktery mareny. My chlapy proste jen chceme aby polykala a zbytek je na ni.

Reklama

Přidat komentář