Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Kate (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

tak prober mě překvapil -příjemně jak napsal zvířecí milování-krásnej výraz kterej všechno vystihuje a o tom to je tak to má být:-))

plachetnice (Čt, 23. 11. 2006 - 17:11)

prober: s tou kdytkou to byl jen příklad (možná blbý, nevím) toho, že můžeš něco dělat i dělat to rád, s tím, že tebe to něco stojí. Samozřejmě s tím co píšeš v druhé polovině posledního příspěvku plně souhlasím, i s tím, že jsem svým způsobem romanticky naivní :-))))

Luci (Čt, 23. 11. 2006 - 14:11)

plachetnice:k tomu snad už není ani co dodat

prober (Čt, 23. 11. 2006 - 14:11)

Dobrá, Plachetnice, nechutná ti to, ale děláš mu to ráda - beru.
Kytičku můžu koupit i sousedce k narození dítěte, nebo kolegyni k narozeninám. Ale to nedokazuje, že je miluju.
Když někomu chci udělat radost, tak se to prý nedá brát jinak než důkaz lásky? Nesouhlasím.
Mám rád většinu lidí a rád jim dělám radost, ale miluju jen jednoho (chlapa - jak sis nevšimla ;) a žádnými činy ani předměty ani rostlinami mu to nedokazuju a on to ani nepožaduje.
Když cheš vědět Plachetko, "důkazem lásky" pro mě je, když zůstaneš tomu svému po boku, když je spíš hůř než líp, když je v problémech, když je nepříjemný a třeba i ublíží. Opravdový cit toto všechno překoná, nepevné svazky (navenek třeba i okázale prezentované) se rozpadnou.
Ale závidím ti ten romantický úhel pohledu :) Časem se stane méně romantickým, ale zato objektivnějším. Mezitím hodně štěstí.

Nevar (Čt, 23. 11. 2006 - 14:11)

Nikdy bych nenutil nikoho, aby polykal moje semeno.A ještě mluvit o důkazu lásky.To může psát buď provokatér,debil nebo ubožák,který neví o sexu vůbec nic.A vy holky mu to tu baštíte a mluvite některé o ješitnosti.Kdybyste těm blbečkům na tomto tématu neodepisovali,tak se to uklidí do archivu.Jen se divím že nikdo už dlouho nevytáhl téma o tom jak se potírají vlastními hovny při sexu a otázka co vy na to.Nevěříte,věřte,takové téma tady někdo založil,asi zrovna takové hovado,jako zde!

Mivenu (Čt, 23. 11. 2006 - 14:11)

Mně semeno smrdí.

plachetnice (Čt, 23. 11. 2006 - 13:11)

luci: mezitím, co jsem psala jsi vložila přesně to, co jsem měla i já na jazyku ;-)

Plachetnice (Čt, 23. 11. 2006 - 13:11)

Prober, trošku si to vzal jinak:

Kdyby se mi to nelíbilo, tak to v žádném případě nedělám! A taky bych nikdy nechtěla, aby mi partner dělal něco, co mu jakýmkoli způsobem vadí!

Prostě ten pocit, že ho chci celého (ten u mě ale vychází z lásky a z vášně k němu ;-) ), líbí se mi, jak se svíjí, prožívám jeho vzrušení a je to celkově taková souhra, která předčí ten fakt, že to polknutí není až taková pochoutka. Ale stojí mi to za to!!! A jsem ráda, že jsem to já, která má to štěstí mu to dělat :-))))

Prober, říkáš, že žádný důkaz lásky nepotřebuješ. Teď možná trochu odbočím. Ale v podstatě se to týká i tohoto tématu. Vem si, že tvoje přítelkyně bude mít třeba narozeniny. Ty ji chceš udělat radost, tak ji půjdeš třeba koupit kytičku a k tomu ještě nějakou další věc. Jsi šťasný, když má z dárků radost, že se střeba trefil. A podle mě se toto nedá brát jinak než důkaz lásky.
Ty nemáš radost, když ji uděláš radost? Něco tě to sice stojí (v tomto případě peníze), ale celkově je to přece něco, z čeho máte oba dobrý pocit. A to je láska. A netýká se to jenom dárku, ale i činů ap.

Luci (Čt, 23. 11. 2006 - 13:11)

ano, musím říct, že při sexu by oba partneři měli delat jen ty praktiky, které vyhovují oběma...nikdy bych po přítelovi nechtěla něco, co by se mu nelíbilo... a polykání jeho semene je pro mne skutečně něco strašně vzrušujícího

Victoria (Čt, 23. 11. 2006 - 12:11)

Souhlasím s prober, dělat něco, co je mi nepříjemné jenom proto, abych udělala partnerovi radost, je nesmysl a zavání to sebeznásilňováním. Např. můj bývalý přítel mi řekl, že když se mu nějaká praktika líbí, a mně ne, nechce po mě, abych mu to dělala, protože by ho to nebavilo, když by věděl, že se mi to nelíbí. A to je správný přístup.

Luci (Čt, 23. 11. 2006 - 11:11)

Asi jsem jedna z mála holek, které partnerovo semeno chutná a kouřím ho moc ráda a často.

prober (Čt, 23. 11. 2006 - 10:11)

Leni já neříkám, že bys něco neměla dělat. Říkám, že já bych to nedělal. Když to tobě a tvému partnerovi takhle vyhovuje, všechno je v nejlepším pořádku.
U mně by to v pořádku nebylo - kdybych zjistil, že můj partner např. po felaci polyká semeno čistě kvůli mně, aby mi udělal radost (a ukázal mi jak mě miluje), požádal bych ho ať to nedělá. Chtěl bych po něm, ať v sexu reaguje přirozeně, podle svých potřeb a chutí, a ne podle toho, co si on myslí, že chci já. Vědomí, že on polyká moji šťávu, která mu není dvakrát po chuti, by mě naplnilo rozpaky a studem. Asi by to poznamenalo můj sex. život tím způsobem, že bych s ním do budoucna byl pokaždé nervózní, zda neprovádí něco, co sám nechce, ve víře, že já po tom toužím.
Ale jak už jsem naznačil, muži se obvykle v sexu primárně nesoustředí na to, co by tak asi partnerovi/-ce udělalo radost a spíš si hledí užít. Pokud se dva takoví jedinci v posteli sejdou, sex obvykle proběhne tak jak má, pudově, chceš-li zvířecky (to nemusí nutně znamenat bleskově a špinavě, jak by mohlo vyznít) a hlavně rajcovně. Takže s tímhle problémy zaplaťpámbu nemám :)

Katka (Čt, 23. 11. 2006 - 09:11)

J. ty jsi ubožátko.
Je mi tě líto.
Nevím, jestli seš prostitut a z toho ti haraší, ale fakt to nemáš v hlavě srovnaný.
Měl bys navštívit psychiatra.

Leni (Čt, 23. 11. 2006 - 09:11)

J. ... Chápu, že nemusím chlapovi dvakrát vonět, ale když mě nechce lízat, tak to nevyžaduju...je na tom snad něco špatného?

J. (Čt, 23. 11. 2006 - 09:11)

To fakt nemá cenu! Ty slepice (mimo těch pár normálních) si donekonečna budou namlouvat, že jenom ti muži jsou nechutní, kdežto ony ne! To je hrách na zeď. Páchnou jako jiné tvory ale ve své hlouposti si to neuvedomuji, nebo nedokážou připustit. Tady je taky jeden z rukolapných důkazů, že se s mnoha ženskými nelze domluvit na nějakém normálním, přirozeném názoru. Ne - to je jenom jako blbá slepá kobyla, furt jenom jedním směrem, jenom to jeji a její a její. Fakt raději končím a přidám se raději do nějaké témy např. Jak čpí ženy a jejich těla.

Leni (Čt, 23. 11. 2006 - 09:11)

prober: nechápu, proč by holka nemohla z lásky dělat něco, co jí není zrovna dvakrát po chuti...

prober (Čt, 23. 11. 2006 - 08:11)

Já bych teda nechtěl, ať mi v sexu někdo cokoliv dělá, "protože mě miluje". Chci, ať mi dělá jen to, co se mu líbí. Ten samý přístup platí i pro mě.
Dále, když mě někdo miluje, nechci od něj "důkazy lásky". Buď mě miluje, anebo ne a žádně dokazování, ani nic jiného na této základní skutečnosti nic nezmění.
Ale pokud to plachetnici a Leni takhle vyhovuje, je to v pořádku, jen jsem se pokusil nastínit svůj náhled na věc.

Mimochodem, musím říct, že je mi heterosexuálních chlapů trochu líto, v sexu mezi chlapy se obvykle semeno nepovažuje za něco hnusného, ať už dochází k jeho konzumaci, nebo ne.
Neumím si ani představit, že bych o sobě prohlašoval, že jsem sexuálně přitahován k mužům a zároveň si hnusil základní atribut jejich orgasmu.

Leni (Čt, 23. 11. 2006 - 06:11)

Plně souhlasím s plachetnicí. Miluju svého přítele, a to, že pravidelně polykám jeho semeno, považuju za důkaz mé lásky k němu. A skutečně to semeno není žádná pochoutka.

plachetnice (Čt, 23. 11. 2006 - 04:11)

příjde mi vtipné, jak mužům a jejich ješitnosti vadí, že zde v tématu: Ženy, jak vám chutná mužské sperma? neřešíte jiné téma: Ženy, jak moc je naše ženská štáva nechutná? :-)))) Opravdu jsem se pobavila.

Pánové, my víme, že za chuť až tak moc nemůžete, proto vám to ani nemůžeme vyčítat. Ale milujeme vás, proto to někdy častěji, někdy méně, polykáme. Alespoň v mém případě je to důkaz lásky, který dělám velmi ráda. Záleží taky, jak moc nás dokážete rozvášnit - někdy to tak prožívám, že mám skoro pocit, jako bych ten orgáč neměla taky :-)))(Ale v žádném případě netvrdím, že je to pochoutka ;-p)

Lenda (St, 22. 11. 2006 - 14:11)

Souhlasim s Kate.My si s pritelem oboustrane vyhovujeme.Oralni sex se nam libi a proti polykani nemam vubec nic.Ale kdyz to nekomu vadi,at to nedela.Proti gustu zadnej disputat.

Reklama

Přidat komentář