Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Leni (Čt, 23. 11. 2006 - 09:11)

prober: nechápu, proč by holka nemohla z lásky dělat něco, co jí není zrovna dvakrát po chuti...

prober (Čt, 23. 11. 2006 - 08:11)

Já bych teda nechtěl, ať mi v sexu někdo cokoliv dělá, "protože mě miluje". Chci, ať mi dělá jen to, co se mu líbí. Ten samý přístup platí i pro mě.
Dále, když mě někdo miluje, nechci od něj "důkazy lásky". Buď mě miluje, anebo ne a žádně dokazování, ani nic jiného na této základní skutečnosti nic nezmění.
Ale pokud to plachetnici a Leni takhle vyhovuje, je to v pořádku, jen jsem se pokusil nastínit svůj náhled na věc.

Mimochodem, musím říct, že je mi heterosexuálních chlapů trochu líto, v sexu mezi chlapy se obvykle semeno nepovažuje za něco hnusného, ať už dochází k jeho konzumaci, nebo ne.
Neumím si ani představit, že bych o sobě prohlašoval, že jsem sexuálně přitahován k mužům a zároveň si hnusil základní atribut jejich orgasmu.

Leni (Čt, 23. 11. 2006 - 06:11)

Plně souhlasím s plachetnicí. Miluju svého přítele, a to, že pravidelně polykám jeho semeno, považuju za důkaz mé lásky k němu. A skutečně to semeno není žádná pochoutka.

plachetnice (Čt, 23. 11. 2006 - 04:11)

příjde mi vtipné, jak mužům a jejich ješitnosti vadí, že zde v tématu: Ženy, jak vám chutná mužské sperma? neřešíte jiné téma: Ženy, jak moc je naše ženská štáva nechutná? :-)))) Opravdu jsem se pobavila.

Pánové, my víme, že za chuť až tak moc nemůžete, proto vám to ani nemůžeme vyčítat. Ale milujeme vás, proto to někdy častěji, někdy méně, polykáme. Alespoň v mém případě je to důkaz lásky, který dělám velmi ráda. Záleží taky, jak moc nás dokážete rozvášnit - někdy to tak prožívám, že mám skoro pocit, jako bych ten orgáč neměla taky :-)))(Ale v žádném případě netvrdím, že je to pochoutka ;-p)

Lenda (St, 22. 11. 2006 - 14:11)

Souhlasim s Kate.My si s pritelem oboustrane vyhovujeme.Oralni sex se nam libi a proti polykani nemam vubec nic.Ale kdyz to nekomu vadi,at to nedela.Proti gustu zadnej disputat.

Kate (St, 22. 11. 2006 - 13:11)

asi je to všechno a přístupu k sexu a o pcity?? vonpitra že se chlapy cejtějí jako boz

Návštěvník (St, 22. 11. 2006 - 13:11)

Jak u ku*ndy, jak u ku*ndy. Vytečené bičíkovce, ještě k tomu vykvašené a nakažené bacily.

VonPitra (St, 22. 11. 2006 - 13:11)

Párkrát jsem to pro kluka v ranném mládí udělala, halt puberta, ale nikdy mě to netěšilo a nic mi to nedalo. Je to prostě hnusný a nechápu, jak to může některým z nás chutnat. Stejně mi přijde, že to chlapi vzrušuje jen proto, že mají v tu chvíli nadvládu nad tou ženskou...strčej nám ho do pusy a pak nám tam ještě majestátně vystříknou "svačinku"...a pak se cejtěj jako bozi!

Pro Draka od J (St, 22. 11. 2006 - 12:11)

Na tom není co řešit,je to hnus,mrdivo v hubě a vyplivnout.To snad stačí.Ty bys nebyl žádný drak na polykání,zkus si to se svým odpadem z vajec,vole.

ich (St, 22. 11. 2006 - 11:11)

Já nemyslel rovnici dáma = polykat, ale dáma = normálně, nehulvátsky diskutovat a odpovídat. To jsou podle mě Dámy a ne hysterické a nevycválané puberťačky, které o sexu četly v časopise pro náctileté.
Co se týká vlhkosti půlky tváře je samozřejmě závislé od typu ženy, jejich požadavků a zvyklostí. Co platí u jedné, neplatí u druhé.

Victoria (St, 22. 11. 2006 - 11:11)

prober: Přesně tak, já jen reagovala na příspěvek toho, co to formuloval tím způsobem, že jsem to pochopila jako být dámou = polykat.

eliska (St, 22. 11. 2006 - 09:11)

Prijde mi celkem vtipne, ze prvotni otazka zni, zda zenam chutna muzske sperma, ale casto se tady resi pachut zen. Kdyz se udela statisticky souhrn odpovedi, tak to zenam nechutna a nekteri panove se zde citi dotceni, takze pak nam zenam to tady vraceji v podobe urazek a tvrzeni, ze ani nase stava neni nektar a mame byt objektivni:-) Tak ja zcela objektivne rikam, ze mi muzske sperma nechutna:-) Obcas kdyz mam naladu, tak to polknu, protoze rada udelam partnerovi radost, ale musi to byt opravdu ve viru vasne, jak tady kdosi psal.

Lenka (St, 22. 11. 2006 - 08:11)

jsem normální 20letá holka, na dámu si nehraju a polykám moc ráda, semeno mi nechutná, jen když přítel před tím vypije moc piva

prober (St, 22. 11. 2006 - 08:11)

ještě zvláštnější by bylo "být dámou = nepolykat", ne?
Řekl bych, že soubor kvalit, vlastností a určitého kouzla zvaný dáma (obecně) jde tak nějak mimo tento drobný detail a vůbec celou sexualitu jako takovou. Předpokládejme, že dámy sex také provozují a co přitom konkrétně dělají nechme na nich, jejich chutích a jejich protějšcích.

Victoria (St, 22. 11. 2006 - 08:11)

Zvláštní přístup. Být dáma = polykat?

Návštěvník (Út, 21. 11. 2006 - 22:11)

jo a taky neni pravda, ze chlap musi byt po kazdem oralu mokry od nosu az po bradu, vzdyt se nemusi snazit nacpat si celou hlavu do zeny proboha!!! mne nekdy staci, kdyz mi jen lize klitoris a vubec nevyzaduju, aby jel i jinam... takze ty, co ti damy nechutnaj, bud objektivny ty hulvate.

prober (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

no, oba máte svou pravdu, ale nezávisle (alespoň v umění sarkasmu) vede Dáma.
Oběma děkuji za poutavou debatu - bez ironie :)

Dáma (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

tak to mu nezávidím

j.j. (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

Pro podporu toho muže uvádím: že ješte zapoměl připomenout různé vaginální výtoky od balcilů, kvasinek a jiných sajrajtů, které chlapi nemají. To je pak chuťovčička, chytrolínová Dámo!

Dáma (Út, 21. 11. 2006 - 12:11)

kterou hrubku máš na mysli, polikat?
Dáma nepatří mezi tu "obrovskou většinu", které ty poskytuješ orál.

Reklama

Přidat komentář