Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

Pro 12:16 a 12: (Pá, 10. 9. 2010 - 19:09)

No ale já za to nemůžu že sem blbá.měli sme učitele a třídu na hovno a mam jen základku tak se mi nedivte.Proto vás varuju aby ste nikomu peníze nepujčovali,ty lidi jak sem jim půjčila sem brala jako svoji rodinu tak proto sem jim je v dobrym půjčila.

Lenka N (Pá, 10. 9. 2010 - 13:09)

hihihi ty si blbá...Blbec jsi ty!!!!!!!!!!!.Vím že se ztoho musím vyhrabat sama a blbcem by jsi tu musel nazvat víc lidí.Ono se to dá říct slušnou formou ale když ty tak i já.Ty jsi IDIOT!!!!!!!!!!! Ale tím jak píšeš hulváti na takové stránky myslím všeobecně sem nepatří.Nejen na tyto ale i na ty ostatní.Jednám z lidma slušně,donedávna jsem si nechala ledacos líbit,neuměla jsem se bránit ale nyní už začínám jednat z lidma tak jak jednají oni semnou a proto jsem tě nazvala IDIOTEM!!!!!!!! Neboj nejsem naivní a nečekám odnikoho pomoc jen jsem zkoušela jaká bude reakce.Z naivity už jsem vyrostla.IDIOTE!!!!!!!! Jak ty tak já

Šárí (Pá, 10. 9. 2010 - 12:09)

Nechápu… proč někdo půjčuje druhým, když sám vlastně nemá dostatek? Chápala bych to tak ještě, kdyby šlo o hodně blízkého příbuzného, který je v opravdovém maléru. Pokud bych dokonce byla svobodná matka s dítětem bez dostatečných rezerv, jako byla patrně Kytička, tak bych teprve setsakra váhala ohrozit jistoty nejen své, ale i svého dítěte. Riziko je totiž hodně velké.

Znám pána, co je schopen a ochoten pár desetitisíců i darovat člověku v momentální nouzi. I dosti hodnotné věci, pro které nemá sám upotřebení, rád nezištně rozdá. Ano, takoví lidé existují. Ten pán ale neohrožuje tímto rozdáváním sebe a svou rodinu, protože je dosti bohatý a očividně ví, kde je jeho hranice.

Markétka (Pá, 10. 9. 2010 - 12:09)

přesně tak, za blbost se platí a když je člověk hodně blbej a píše takovým stylem, je jasný, že se mu nedaří ani v životě.....

Pro příspěvek n (Pá, 10. 9. 2010 - 12:09)

Možná,že kdybys ve škole dávala větší pozor, byla bys na to lépe. Ta čeština je otřes :-( Tolik hrubek v jednom slintu, nemůže být náhoda, ale blbost.

Souhlasim s Alč (Pá, 10. 9. 2010 - 11:09)

Taky mam takový zkušenosti.chtěla sem mít přátele a chtěla sem ukázat že sem dobrák tak sem taky pučovala.pak sem zjistila že se na mě dotyčný obraceji hlavně když potřebovali půjčit a to podotýkam že sama sem natom býdně a měla sem ty peníze těžce našetřený.chtěla sem si jít třeba zanima popovídat a místo povídání sem jen poslouchala zkuhrání jak nemaj peníze a kolik kde dluží.že nemaj na zaplacení telefonu a elektriky.párkrát sem tedy půjčila a výsledek jako u Alči,nikdy se mi ty peníze nedostali zpátky a tak sem přisla dohromady o 14 000..takže už nikdy nikomu nic nepučim,ono to totiš neni pučení ale dát..a mě taky nikdo nic nedá.

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 09:09)

dobrá byla ta ženská v Krotitelé dluhů jak ožebračila celou rodinu, všichni si museli pučit a rodičům málem prodali dům nad hlavou díky jí.......to byl děs ....a pak když dům zachránili, tak si ještě stěžovala že přišla o nemovitost......to byl hnus ......

Alča (Pá, 10. 9. 2010 - 09:09)

Nenávidím dlužníky!!Mám měkké srdíčko,pomáhala jsem jak blbá a výsledek? Těžko dostávám peníze zpátky od nejbližších lidí, raději mě obcházejí,jiní krčí rameny už 2 roky /s klidem,malým úsměvem na rtech - nemám.Za ty roky jsem si všimla kolik toho dlužníci mají společného.Naučená smuteční řeč, slib vrácení za pár měsíců, práce příští týden je jistá, do konce roku zaplatím tutově.K některým, když přijdu na návštěvu tak se chlubí,kde byli co si koupili a já jsem ta blbá nemoderní, co neumí žít, ale že mi dluží 1 rok 15000Kč to je evidentně netrápí. O ČID si myslím svoje, aspoň dle mého okolí, většinou ho mají líné tlusté baby a na záda.Já beru Brufen abych mohla fungovat v práci a pak ty peníze mám půjčit nezodpovědným lehkomyslným lidem?Naučte se hospodařit a brát život zodpovědněji.Už Vám zbývá 10 499 998.

to je prdel (Pá, 10. 9. 2010 - 09:09)

hihihi ty si blbá lenko........

Lenka N (Pá, 10. 9. 2010 - 09:09)

Koukám že sevtom neplácám jen já.Jsem samoživitelka obě děti ještě studují a nechci aby dopláceli na mé kopance které jsem udělala a už se jich hodlám vyvarovat.Díky ex mi nikdo též nepujčí a chybí mi minimálně 100 tisíc abych doplatila své závazky.Sice něco postupně splácím ale chtěla bych se toho úplně zbavit a dát vše do jedné.Ale kde je vzít že?Zatím se ozývali pochybné firmy.Splácení potřebuji na delší dobu jelikož je i problém vtom že mám část.inval.důchod a práce se stímto těžko hledá.Rději bych byla fit než toto.Najde se někdo z okolí Olomouce?

Magda (Pá, 10. 9. 2010 - 00:09)

Moc potřebuji s manželem půjčit na dobu nejdéle 6 měsíců 100000kč.Kdo by nám mohl pomoct?Pište na e-mail [email protected]
Vše vysvětlíme jen nám prosím pomozte.Děkujeme

DEJ TAM,KDE CHY (Čt, 5. 8. 2010 - 23:08)

87777

Vilma (Čt, 5. 8. 2010 - 23:08)

Mě z toho můžeš vynechat,tak to máš o trochu jednodušší už ti zbývá jen 10 499 999 potřebných.

Kytička (Čt, 5. 8. 2010 - 21:08)

Nedá mi to abych také nedala svůj příspěvek.Snad mě spousta z vás odsoudí,a někteří si budete myslet,že jsem lehkomyslná,bouhužel v této chvíli jsem se i já stala jedním z těch,kteří jsou zapsáni ve všech možných registrech dlužníků.A bohužel to začalo stejně jako u spousty dalších nevině.Pomohla jsem člověku,který si to zasloužil a díky své minulosti svůj ,v té době zaplatilelný dluh(52000Kč) nemohl uhradit.Na své jméno jsem půjčila a zaplatila za něho peníze,aby nepřišel exekutor a nesebral mu postel a pár kousků oblečení co mu zbylo.Opravdu měl jen svou práci,plat na zaplacení nájmu a těch pár věcí.Ano,milovala jsem ho a rozhodla jsem se s ním tu káru těžkou,kterou mu život naložil ,táhnout dál.Po malinku jsme dluh spláceli a pak přišla rána,keterou tak mladý člověk nečeká.Jednou ráno odešl a už se nevrátil.Zahynul při autonehodě a mě se zhroutil svět.Co ale s dluhem.Snažila jsem se jej dál patit,ale pak jsem přišla o práci a do toho přišla výpověd z nájmuý,protože jsme si pořídili před jeho smrtí pejska a majitel jej tam už dál něchtěl.Měla jsem 8letého syna ,psa,bez práce a téměř na ulici.Tak jsem si půjčila už ne u banky na vyšší úrok,abych mohla vše zaplatit.Práci jsem bohužel po pár měsících ztratila a pak se to zlomilo....nězvládla jsme zaplatit několik splátek,dluh na nájemném,nezaplacená telefon bez kterého jsem sama se synem nemohla fungovat...a spirála dluhů se roztáčela dál...Rodina se od nás kompletně odvrátila,již víc jak rok se s nikým nestýkáme,protože se za nás stydí.Hledala jsem pomoc u dalších společností a naletěla a zaplatila další půjčené peníze za důvěru,že mi někdo pomůže.Všichni schrábli peníze a utekli,řešila to policie,ale pro nedostatek důkazu vše odložila.Narůstalo mi penále,každou volnou korunu jsem dávala na dluhy...se synem žijeme u kamaráda v Praze,který nám sám pomáhá jen bydlením,víc nemůže.Je to jediný člověk který nás nevyhnala když jsem se senem bloudila ulicemi a nevěděla kde budeme spát.Našla jsem si dvě práce,ale ani toto nestačí,abych vše uplatila.Žijeme velmi skromě,nové oblečení si nemůžeme dovolit,jidla kupujeme málo,hlavně aby měl syn.Kdo to nepoznal nebude věřit,ten smutek když vidím lidi,jak chodí po luxusních obchodech a vyhazují spoust peněz za oblečení a elektroniku....nezávidím,jen je mi smutno.I já jsem kdysi žila bez dluhů a jen chtěla pomoct.
Hledala jsem hodného člověka,který by nám pomohl vyplatit dluhy a nespěchal na splátky.Bohužel všichni půjčí bud na nehorázný úrok,nebo chtějí zástavu majetku a nebo a to jsem se setkala nejčastěji u mužů-chtějí sex.I 75letý pán,který mi chtěl pomoci s částí dluhů chtěl po mě sex!!!Píšu to tady a pláču.Máme do konce měsíce čas vše zaplatit .Pak přijdou exekuce,které jsou v této chvíli ve vyřizování...věřte mi,že jsem zkusila vše ,opravdu všechno!!!! a děkuji tímto všem za dobře míněné rady.Nás prostě zachrání jen hotovost.Proto stále věřím a hledám v posledních třech týdnech které nám se synem zbývají,hodného a slušného člověka,který je třeba sám ,má hodně penez a na splátky na delší dobu by byl ochotný přistoupit.Kdo by nám pomohl i tím,že nám nějaké peníze dá,budeme se synem vděční.Asi se mi ted mnozí smějí,ale vím že je spousta lidí,kteří mají veliké majetky a nestihnou vše utratit.Že mezi všemi zlými a vačítavými je někdo,kdo nás pochopí,že už nemůžeme a prosíme o druhou šanci,pomoc abychom mohli žít jako dřív.Lidé prosím vás neodsuzujte nás,jen jsem přišli o milovaného kterému jsme pomohli a on nám už svůj vděk tam zhora nemůže vvrátit.Nebyli jsme ani manželé(nestihli jsme to),tak že nemám ani vdovský důchod.Copak se mezi lidmi nenajde někdo,kdo by nám uměl pomoci?Nabízím osobní setkání s tím,že vše mohu doložit,aby si někdo nemyslel,že lžeme.Proto kdyby se nám někdo ozval s větší pomocí,budu ráda za stěstí syna-moc tím trpí.
A prosím velmi,aby jste mě ušetřili zlých slov,jsem už opravdu na dně.Hledám pomoc,prosím ozvěte se nám.([email protected])
Sex ani jiné sexuální služby opavdu nemůžu jako protihodnotu nabídnout.

Dada (Út, 3. 8. 2010 - 19:08)

Mám známou, která přispívala na záplavy a charitu vůbec. Teď je sama v hrozné situaci. Vykradli jí a teď je na tom moc zle. Díky zlodějům příjde možná o střechu nad hlavou, má postiženého manžela ZTP/P. Na den mají na jídlo 28,- Kč. Ta opravdu potřebuje pomoci! Díky všemu se i její zdravotní stav velmi zhoršil...vysoký tlak, obtíže se srdcem, cukrovka. Jestli můžete pomozte. Já sama dělám co můžu. Dada

Sammy (Čt, 25. 3. 2010 - 09:03)

Potřebuji nutně půjčit peníze podrobnosti na [email protected]

Yossarian (So, 6. 3. 2010 - 16:03)

I net by ti meli zakazat.
No...Ještě seš tak tupej Marku že ani nepoznáš co píšu já a co né......jde to hned zpátky na tebe ty hnuse.

potřebná (So, 6. 3. 2010 - 12:03)

Pokud jsi ještě tady mecenáši tak se ozvi -já opravdu dlouhodobě živořím a ne vlastní vinou...

Pavel (So, 6. 3. 2010 - 00:03)

Jsem si nedavno precetla...Penize potrebuje kazdy a nutne.Jsou lidi kteri nechtej pro penize cokoliv obetovat jen je umi utracet za chlast cigarety a td.
Ty jich potrebujou nejvic.

Jirka (So, 16. 1. 2010 - 04:01)

Pavle mas moje sympatie a jsi  spravnej chlap.Preji ti
mnoho uspechu a stesti do zivota,protoze takovi lide
jako jsi ty to potrebujou.Mej se hezky

Reklama

Přidat komentář