Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

Nicky (Ne, 7. 2. 2016 - 11:02)

Jsem si nedavno precetla...Dobrý den, je to ještě nějak aktuální? Děkuji.

iveta (Ne, 13. 12. 2015 - 02:12)

Taky bych potrebovala pomoc jako kazdy jsem sama a po zaplaceni vsech poplatku mi nezbide ani koruna tak aspon ted na ty vanoce by se mi hodila nejaka ta korunka dekuju predem

M. (Po, 3. 8. 2015 - 21:08)

Mne by se hodil prispevek abych mohla jet do ĺazni.

JaPetr (Po, 3. 8. 2015 - 21:08)

Ja bych je potreboval anebo balik jidla na dva tydny

marketa (Po, 3. 8. 2015 - 19:08)

Jsem si nedavno precetla...Napad je to krasny.Malou financni pomoc bych potrebovala,protoze jsem s malym sama a uz nemame nikoho.Ale to by jsme potrebovali asi vsichni.

lukasspoklicky (Čt, 9. 4. 2015 - 15:04)

Jsem si nedavno precetla...Tento pěkný čin zaslouží respekt.

Pozitivním (Čt, 9. 4. 2015 - 14:04)

Jak si přát peníze (1.)
...myšlením k úspěchu.Věřím,ale pokud je už nějaký problém,je moc těžké myslet správně.Pravda,že ten strach nám ještě víc ublíží.

xxx (Čt, 9. 4. 2015 - 02:04)

TOTO BERTE JAKO RADU DOBRÝ DEN AT MĚ TO DOPADNE ČI NE CHŤEL BYCH SE VÝJADŘIT K NĚKTERÝM PŘÍPASDŮM PAN KTERÝ SE NACHÁZÍ NA ULICI ANOMĚL BY DOSTAT CO ŽÁDA A MĚL BY PŘÍJIT S NNÁPADEM JAK ZAŘÍDIT ABY ONU ZKUŠENOST NEMUSEL ZAŽÍT ZNOVA MLADÝ KLUČINA LECHKOVÁŽNOST TAM TAKÉ POMOCT POTRÁPIT HO ALE NENECHAT SPADNOUT NA DNO A PAK UKÁZAT LEPŠI U PANI JE TO TĚŽKÉ TOMU PÁNOVI CO MÁ PENÍZE POSLAT TŘEBA RUM ZA UPŘÍMNOST MLÁDÁ PANI TAM NEJSOU ZNÁMI OKOLNOSTI

xxx (Čt, 9. 4. 2015 - 01:04)

Dobrý den já mám dost problémů a bohůžel víc mě mrzí mé okolí nežli já sám jestli máte dost štestí v životě požádal bych vás o radu a založení skvělého nápadu kam by ste byla či byl ochoten či ochotna investovat a po té by část šla na provoz část vám část mě a a část pěněz který bi sme rozďelily ďetem jako je můj synovec ostatní bych raďeji konzultoval osobňě já sem sice na tom blbě ale k pokud člověk nespadne nepochopí [email protected] email tel mám ale vtipalci mi zde nebudou plnit schránku

Místo pro váš n (Pá, 27. 2. 2015 - 14:02)

Dobrý den jestli je to...Místo pro váš názor - http://svet-bez-penez.webnode.cz/

? (St, 4. 2. 2015 - 13:02)

Jak si přát peníze (1.)
Jak si přát peníze, zdraví a práci
Touha po bohatství je zcela pochopitelná. S bohatstvím si spojujeme krásu, bezpečí, štěstí a radost. Ten, kdo je bohatý, má zdánlivě více ze života. Je obdivován, těší se úctě a uznání, vlastní přemíru všeho a jeho život probíhá s jakousi určitou lehkostí, na hony vzdálen existenčním potížím. Bohatství, jak se zdá, nám nejenom ulehčuje život, ale pro mnoho lidí teprve s bohatstvím začíná život, který stojí za to žít.
Proč ale takové množství lidí přesto nedokáže žít bohatším životem? Peníze představují jen směnný prostředek, je to oběživo, tedy vlastně něco, co bychom si mohli bez nějakých obtíží přát. A přesto to mnohým z nás činí velké problémy. Proč tomu tak je?

* * *

Chudoba je pouze blud v našich myšlenkách.

Zásadní příčinou úspěchu nebo ztroskotání je často jen jedna jediná myšlenka. Buď věříme, že: "Peníze si zasloužím", nebo: "Peníze si nezasloužím". "Samozřejmě, že si je zasloužím!" vykřikne teď spousta z vás. A máte naprostou pravdu. Každý z nás má právo na zdraví, blahobyt, štěstí a bohatství. Být bohatý je přirozený stav, kterého můžeme dosáhnout bez špatného svědomí nebo morálních pochybností. Chtít vést úspěšný život je přirozené. Koneckonců svou chudobou nikomu neposloužíme. Nikomu se díky tomu nepovede lépe nebo hůře. Proč bychom se tedy měli neustále omezovat a pohybovat se na hranici životního minima? Přání si bohatství je proto zcela v pořádku. Chceme se přece duševně a duchovně rozvíjet. To nicméně nejde, musíme-li neustále myslet na to, jak zaplatit nájem za byt, jak vyjít s penězi na jídlo a jak dokázat zaplatit ještě další věci.
Přát si peníze je docela jednoduché. Člověk si může dokonce přát přesnou částku. Proč to tedy nefunguje u všech lidí? Odpověď na tuto otázku je často nadmíru snadná.
Každý z nás si zaslouží peníze, připustíme to ale sami sobě?

Řekněte si několikrát za sebou: "Mám nárok na to, abych byl/a bohatý/á" a pozorujte, zda se ve vás o slovo nepříhlásí pár nenápadných myšlenek odporu.
Většina lidí totiž nevěří tomu, že by si peníze opravdu mohli zasloužit. Mnoho z nás nevyrůstalo s penězi a ještě pořád si pamatujeme na dobu, kdy panoval nedostatek. Proto v sobě máme hluboce zakořeněné utkvělé představy chudoby, které zpravidla brání, aby do našeho života pronikla hojnost peněz. Mnozí lidé mají - aniž by to věděli - k penězům velmi rozpolcený vztah. Peníze sice potřebujeme, ale nepovažujeme je za opravdu pozitivní věc.
Mnoho lidí si rovněž myslí, že usilovat o peníze je nemorální, neslučuje se to s jejich náboženstvím nebo je to zcela egoistické. Dokud jsme ale o takových věcech přesvědčeni, peníze do našeho života nevstoupí. Takto příliv peněz dokonce vyloženě odvracíme.

Peníze nejsou nic jiného než prostředek směny.
Peníze jsou zcela neutrální.
Peníze se "chovají" vždy jen podle toho, jak s nimi zacházíme my.

Celá věc je ve svém principu jednoduchá: Jestliže peníze pokládáme za pozitivní věc, budeme je vlastnit v hojném množství. Jestliže je proklínáme, budou se nám vyhýbat, i když si myslíme, že nutně potřebujeme.
* * *

- z knihy Prostě si to přejte, a to s lehkostí; Pierre Franckh

Honza (St, 4. 2. 2015 - 12:02)

Já když potřebuju rychle...Jestli maj v podmínkách, že jim ty prachy musíš vrátit, tak to podmínky v pohodě nemaj, he he.

Sandra (St, 4. 2. 2015 - 12:02)

Pokud jsi ještě tady...Já když potřebuju rychle =peníze, využívám http://nebankovnipujckybezregistru.eu/p/Rychlá-nebankovní-půjčka-do-24-hodin. Nikdy mi půjčku nezamítli. A podmínky jsou v pohodě.

Nel (Út, 13. 1. 2015 - 13:01)

Dobrý den jestli je to ještě aktuální ráda bych vám poslala svůj příběch. Prosím kontaktujte mě na [email protected]

Marie (Čt, 11. 9. 2014 - 13:09)

V tomhle opravdu nejste sami.A nejbližší?
Přestanou komunikovat,oslovovat vás jménem, dřete na jejich malejtcích aby jste měla alespoň%n kde hlavu složit. jsem osamělá uplakaná a zoufalá.Přestávám věřit na šťastnou hvězdu,přestávám věřit lidem.Nekomunikuji jen nejnutnější fráze.Stejně nepochopí a když tak jen po svém a nakonec mne pomluví naprosto nechutně.Jsem pilná,pracovitá,čistotná a spíše hospody%nka.Bývala jsem veselá,tak ráda jsem se smála,mé oči se smály a dnes? jen pláču.Stále pláču.Tolik lidí jse jsem oslovila,tolik lidí prosila o pomoc.NIC.NIC.Prý vypadáte dobře vy si ještě najdete bohatého muže.Co to je za blbost.jak mohu přijít já skromná k zajištěnému muži a být náhle šťastná když se tak trápím.Vždyť to ani nejde.No raději víc psát nebudu.Nikdo nepomohl,a mohli,zřejmě,nikdo,,,,,,,,,,,,,

Božena (St, 9. 7. 2014 - 20:07)

Jsem si nedavno precetla...Dobrý den četla jsem si váš příspěvek ajste člověk z velkým srdcem. Ale jak víte ze lidi toho nezneuziji? Člověk co vážně ty peníze potřebuje se neozve sam. Ale fandim vam

Žebrák (Po, 9. 6. 2014 - 10:06)

Jestli to ještě platí(asi těžko,ale co),tak potřebuju 5000 na spravení chrupu :D

čech (Pá, 16. 5. 2014 - 06:05)

Dobrý den Vážení...Peněz mám dost, nepotřebuji další. Ale vaše nabídka je tak výhodná, že ji musím využít!!!!

Honza (Út, 22. 4. 2014 - 20:04)

Dobrý den,
nedávno jsem...A dostáváš podporu v nezaměstnanosti?

Jakub B. (Út, 22. 4. 2014 - 13:04)

Dobrý den,
nedávno jsem přišel o práci ve které jsem dělal více než 5 let. Bylo to jako rána pěstí. Je mi 25 let a nemohu vůbec nic sehnat. V bance mám úvěr, který nestíhám splácet včas, na nájem jsem si musel půjčit od kamaráda, telefon mi byl odpojen, prodal jsem co se dalo a ted už opravdu nevím co dělat. Tímto způsobem bych chtěl požádat o pomoc nebo alespoň o radu. Nechci si zničit život :-( Muj email je: [email protected]

Reklama

Přidat komentář