Reklama

Zlute rosolovite sperma proc?

Krak (Po, 25. 7. 2005 - 12:07)

No na ultrazvuk jdu ted ve stredu 27.7.Tak se ukaze snad kde je pricina.Minuly tyden jsem tam byl jen odnest vzorek spermatu a dal jsem moc.Snad neco zjisti.Dam vedet,jak jsem dopadl.

Leos (Po, 25. 7. 2005 - 11:07)

Kraku jak jsi dopadl na tom ultrazvuku a vubec co je noveho? Me se take znenadani asi pred 14 dny zacali objevovat v ejakulatu zlutohnede hrudky ( za zacatku jenom par ale ted je jich cim dal vice ) a barva spermatu je taky nazloutla.Mate jeste nekdo podobny problem nebo radu co s tim ?

Makiavelli (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

To muze byt bud stopa uschle krve, a tedy krvaceni do ejakulatu /vec pro lekare a to HNED/ nebo to muze byt hnis, hlen z nejakeho zanetu /opet OKAMZITE k lekari/.. O tom, jak vypada zdravy ejakulat, cti zde - https://www.vimax.cz/jak-zvysit-objem-ejakulatu/ --- pokud takove vlastnosti tvuj ejakulat nema, neco je v neporadku.

Krak (St, 22. 6. 2005 - 11:06)

V pohode to neni mam to porad stejne :-(

D. (Čt, 9. 6. 2005 - 20:06)

Koukám, že už nepíšeš. Asi jsi už v pohodě. Možná Ti pomohla poslední rada. Můžu potvrdit, že jsem žila s velmi aktivním manželem a bylo "to" vždy bílé a tekuté. V současné době žuju několik let s přítelem, který není tolik aktivní a bývá "to" spíše žluté a někdy i hodně rosolovité a souvisí to s tou četností, aspoň v našem případě. Měj se!

Robert (Po, 16. 5. 2005 - 10:05)

Ahoj, já měl stejný problém a nedávno jsem si léčil zanedbaný zánět prostaty, tak jsem si myslel, že je to třeba nějaký důsledek. Nicméně můj pohlavní život není v těchto dnech zrovna nejaktivnější, tak mě napadlo, že to může být způsobeno tím že ejakuluji příliš zřídka. Trochu jsem na tom "zapracoval" :) a po několika ejakulacích v průběhu týdne se to srovnalo. Nevím jestli to bylo tím že jsem místo jednou týdně ejakuloval každý druhý den ale mě to tak připadá. Nicméně to může být i nějaké zánětlivé onemocnění a shodou okolností se to srovnalo ve stejnou dobu. Zkus to a uvidíš Přeju brzký návrat k normálnímu ejakulátu... :)

Krak (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

Nooo urolog nevi co to je!!!Az za 2 mesice se mam dostavit na ultrazvuk a prinest vzorek spermatu.Nevim co si mam o tom myslet,ze mam priji az za dva mesice?Jestli si mysli ze to nebude nic hroznyho?Prece kdyz nevi co to je,tak by me mel objednat co nejdrive a ne az za dva mesice ne?Noo ja fakt nevimZatim cau :o(

Krak (Ne, 8. 5. 2005 - 07:05)

Ctete to nekdo nebo se vam nechce jen psat?Cim vice se blizi 11 kvetna tim vetsi mam strach ze to bude neco velkeho.Nevim jak to rict doma.asi jim nic nereknu.Jak by to vypadalo kdybych jim to rekl.

Krak (So, 7. 5. 2005 - 10:05)

No tak sperma mam porad zlute a rosolovite :-(Zacal jsem pit vic (4l denne)i jist a nic.Myslite ze by to mohlo byt i tim ze mam sedave zamestnani.Sedim asi tak 8 hodin denne na zidli???Az pujdu na tu urologii tak vezmu vzorek spermatu at vidi co se semnou deje :-(

Verča (Čt, 21. 4. 2005 - 11:04)

Protože to někdy jinak nejde.A nedramatizuj to....Pak se ozvi co to bylo.

Krak (Čt, 21. 4. 2005 - 11:04)

Tak jsem se objednal na urologii :-(.11.5 v 11:45.To si jeste pockam dlouho :-(.Jen doufam ze to nebude nic vazneho,abych musel jit zase pod nuz a bude se to dat lecit tabletkama.Nevim proc se na vsechno musi hned ze skalpelem a pitvat se v cloveku!

marco (St, 20. 4. 2005 - 18:04)

jo operaci nic hroznyho ale nejdřiv vyšetřeni

borec (St, 20. 4. 2005 - 09:04)

Přestaň si honit kládu a pozorovat sedláky!

Krak (St, 20. 4. 2005 - 09:04)

Ne zanet prostaty jsem neprodelal.Marco tim ZAKROK,myslis jako operaci?!?!?!?!Jinak trenko slipy nosim uz nekolik roku.

marco (Út, 19. 4. 2005 - 18:04)

hele draku ja jsem mel podobny problem a bylo to tedy pro me a to po vysetreni docela sokujici,ale klid.jedna se o to že tva hlavni ceva ktera vyživuje tvoje muzství je zvětšena a tve sperma znehodnotí svojí zvýšenou teplotou proste je svym spusobem uvaři tak jsem podstoupil zakrok a v pohodě je to pry po vetši namaze a je prý lepši nosit trenkoslipy ale vic ti řekne urolog cau

Ne-mravní hlídk (Út, 19. 4. 2005 - 15:04)

Neprodělal jste zánět prostaty? V každém případě ihned na UROLOGII !!!!!!!!!!!!

Krak (Po, 18. 4. 2005 - 12:04)

Hehe milosu ted jsi me trochu rozesmal To mas velkou pravdu ze ziju ve stresu,kourim a opravdu nepiju.Vim ze je to mozny ze to bude tim,ale kdyz uz se to u me objevilo pred 2 mesici a ted je to jeste horsi...no nevim nevim.Jinak oplatky a bramburky nejim vubec.Johanz moc mam tmave zlutou,to bude asi tim ze toho moc nezim ale pit se snazim.Jo neboj dam ti vedet jak to probiha

Johanz (Po, 18. 4. 2005 - 12:04)

MOŽNÁ JE TO TÍM ŽE JEN PŘIJÍMÁŠ MÁLO TEKUTIN....JAKOU MÁŠ MOČ JESTLI TMAVĚ ŽLUTOU TAK ZAČNÍ PÍT A JAK ČASTO EJAKULUJEŠ ....POKUS SE O TO DVAKRÁT DENNĚ A BUD SI JISTY ŽE TAM NIC ZDRCLÉHO NEBUDEŠ MÍT JESTLI TI TO Z TĚMA TEKUTINAMA VÝJDE TAK MI NAPIŠ NA MAIL...jOHANZ

milos (Po, 18. 4. 2005 - 10:04)

Krak,Ty jsi sranda kluk. Zijes ve stresu, kouris, nejis [mozna si ze "zalu" i prihnes]a co myslis, ze takto oslabena Tva telesna schranka udela? Co popisujes to je mozna zatim jeden "zjevny" dukaz... Hod vsechno za hlavu, prestan kourit a zacni jist "zivou stravu." A n e z a p o m e n! Tvuj zaludek neni zadna popelnice a podle toho se i chovej. Oplatky, bramburky a pod. patri mezi stravu "mrtvou" a tak se tomu provzdy vyhybej!Preji vse nej a dej o sobe vedet. Dik-m-

Verča (Po, 18. 4. 2005 - 10:04)

No tak mohlo.Třeba z těch léků jestli nějaký bereš.Jinak chlamydie způsobují neplodnost,ale pouze u žen(myslím) K doktorovi zajdi co nejdřív,ať máš klid.A navyšiluj,určitě neumíráš!!!!!

Reklama

Přidat komentář