Reklama

Zlute rosolovite sperma proc?

Verča (Po, 18. 4. 2005 - 10:04)

No tak mohlo.Třeba z těch léků jestli nějaký bereš.Jinak chlamydie způsobují neplodnost,ale pouze u žen(myslím) K doktorovi zajdi co nejdřív,ať máš klid.A nevyšiluj,určitě neumíráš!!!!!

Iva (Po, 18. 4. 2005 - 09:04)

Kraku, klid,nenervuj se a k tomu lékaři běž určitě. Ať máš jistotu. Neboj, určitě to nic nebude. Napiš, co a jak. Držím pěsti

Krak (Po, 18. 4. 2005 - 09:04)

No me se chce brecet kdyz jsem si precet vase prispevky,co vsechno to muze byt!!Asi fakt k tomu doktorovi zajdu,on uz bude vedet o co se jedna a myslim ze mu ani vzorek sveho spermatu nosit nemusim.Se modlim za to,aby to nebylo nic vazneho.Mam strach z toho co mi rekne.Mimochodem se lecim na depresi a zacal sem kourit asi tak 30 cigaret denne a skoro nejim,myslite ze to muze byt treba i tym?

Kačenka (Po, 18. 4. 2005 - 09:04)

Jo a ještě, chlamydie většinou ani nepoznáš že máš, nemá skoro žádné příznaky, ale vedou k neplodnosti!Ale nejlepší je když nebudeš váhat a skočíš k tomu doktorovi, takhle si to akorát budete s partnerkou předávat!

Kačenka (Po, 18. 4. 2005 - 09:04)

Tolik z toho, co jsem našla na www.sexus.cz.Kapavka by to neměla být, projevuje se žlutozelenalým výtokem převážně po ránu i během dne, někdy s příměsí krve a zarudnutím žaludu, v noci teplota přes 38 a někdy i vystřelující bolesti do zad.Dotaz:Chci se zeptat jestli vadi kdyz mi sperma spis vytece nez vystrikne a je zluty. teda spis do zluta. A jestli se to muze jeste zmenit. dik. Julie odpovídá:Ne, opravdu to ničemu nevadí. Spermie nejsou živější a tedy více schopné oplodnit vajíčko tvé partnerky jen proto, že z tvého penisu ejakulovali výstřikem a ne pouze decetním pramínkem. A k barvě asi tolik, že barvu a třeba i chuť spermatu ovlivňuje tvůj životní styl, co jíš, zda kouříš atd. Několik studií již na to vědci vypracovali. Samozřejmě tvůj životní styl ovlivňuje i kvalitu spermií.

Verča (Po, 18. 4. 2005 - 08:04)

Óóó RUD! Vševědoucí RUD! To jsem ráda,že se tady opět potkáváme.Opravdu nevěřím že existuje někdo tak zdravotnicky negramotný,že může napsat takovou pitomost8-) (viz.můj dotaz Jak zmenšit velikost fotky v PC) Jinak já se za své neznalosti s PC nestydím.Ale napsat někomu takovouhle píčovinu jako ty je dost jednoduchý nemyslíš? Jinak k dotazu.Myslím si,poněvadž nejsem lékařka,že kapavka,ani chlamydie to nebudou,poněvadž u nich by byl výtok i mimo ejakulaci,navíc by to bylo doprovázeno i potížemi jiného rázu-bolest a řezání při močení.U tebe se může jednat třeba o nějakou jinou infekci nebo zánět.Je nutné pátrat po příčině.Převážnou složku spermatu tvoří tekutina,která se k spermiím přidává až při cestě chámovodem,konkrétně prostatou,kde jsou umístěny váčky v nichž se tahle tekutina tvoří.Takže problém by mohl být tady.Jinak doporučuji opravdu navštívit urologickou ambulanci a popsat co tě trápí.Nestyď se a jdi.Není to nic strašného.Možná bude dobré,když se ještě před tím vystříkáš do nějaké nádobky a vezmeš to sebou.To kdyby to chtěl lékař vidět,tak můžeš říct,že jsi přinesl...A určitě napis jak jsi dopadl a co to bylo!

? (Po, 18. 4. 2005 - 08:04)

To rud: kazdy si odvodi co jsi za hlupaka, nehlede na to, ze jsou ti tyto dva pojmy podezrele zname, tak aspon strasis druhe, jsi fakt ubohy a jiste mas sam prinejmensim syfla.

toom (Po, 18. 4. 2005 - 06:04)

mám stejný problém, začalo se to u mě projevovat cca před týdnem, nevím, čím to je, nekouřím, nepiju... čekám, zda se to samo nespraví, ale přijde mi to hodně divné, nikdy jsem nic podobného nepozoroval.

tony (Po, 18. 4. 2005 - 00:04)

Klídek, žádná kapavka to není!

Krak (Ne, 17. 4. 2005 - 20:04)

No to je teda sila co mi pisete!!!No radeji budu verit zatim Milosovi a budu se modlit aby to bylo ono.Prestanu kourit a zacnu jist trochu jinak.Pokud ani toto nepomoze tak jsem vite kde a pujdu nahlednou k tomu doktorovi.Kurva proc zrovna ja :-(

Fila (Ne, 17. 4. 2005 - 18:04)

Urcite si zajdi k doktorovi,nestyd se,muze to byt i spatna funkce stitne zlazy.Uplne normalni to neni.

rud (Ne, 17. 4. 2005 - 18:04)

Kapavka či chlamydie...

milos (Ne, 17. 4. 2005 - 17:04)

Predevsim je to slozenim stravy a take koureni to muze ovlivnit.

Krak (Ne, 17. 4. 2005 - 13:04)

Dobry den ve spolek.Mam problem ktery trapi i mou pritelkyni.Mel jsem normalni sperma (bile)ale ted ho mam takove rosolovite nebo chuchvalcovite a zlute!!!Zacalo to postupne kdy jsem strikal tak to bylo jen ke konci to zlute ale ted uz nic jineho ani nevystriknu ze sebe nez ten zluty rosol! :(Je mi 24 let,nepiju,kourim tak 20 denne.Nevite cim to muze byt?Prosim poradte.

Reklama

Přidat komentář