Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Alláh (Út, 20. 12. 2016 - 23:12)

Záleží ovšem na tom, na...Tak řekněme, že má obě nohy na hrudníku. Když jsem měl já problém to zvládnout jako teenager, nevím jak by to zvládl 8 letý klučina...

J. (Út, 20. 12. 2016 - 20:12)

Když 21 letá žena stoupne...Záleží ovšem na tom, na jakou část těla mu stoupne.

Alláh (Út, 20. 12. 2016 - 19:12)

Co tam takového Andrea...Když 21 letá žena stoupne na 8 kluka, může ho tím zabít pokud má víc jak 60kg.

J. (Út, 20. 12. 2016 - 15:12)

To co píše Andrea jsou...Co tam takového Andrea udělala, že by ten kluk byl mrtvej? Že mu jednou stoupla na vteřinu na břicho?

Alláh (Po, 19. 12. 2016 - 23:12)

No my s Andreou,Jarkou a...To co píše Andrea jsou výmysly. Kdyby to udělala, tak by byl ten kluk už mrtvej.

Timothy (Po, 5. 12. 2016 - 12:12)

No my s Andreou,Jarkou a Matriosskou to myslime samozrejme jen ciste hypoteticky o tom ze realne budem schanet deti a provadet to na nich to rozhodne ne. I kdyz jak rikam na nejakych tech cilankach bych extra proti nebyl pokud by udelal neco zavazneho. Andrea si takhle dovoluje na brachu a dela si z nej sluhu takze ta to ma vyresene :D a ostatni to meli pribeh z dectvi takze v tehle dobe to je asi tabu neco podobneho vymyslet

Jankovič (So, 3. 12. 2016 - 10:12)

Pamatuji si, že když jsem měl asi sedm let, ležel jsem na koberci v obýváku a maminka mne překračovala, jak šla. Chtěla mi naznačit, abych si lehl někam jinam, tak na mne z legrace položila nohu na hruď a jen mírně přitlačila. Když jsem na sobě ucítil tu její obrovskou nohu a ten tlak, jak na mne zatlačila, úplně mi to stačilo. Měl jsem pocit, že kdyby na mne došlápla celou její váhou, musela by mne úplně rozmáčknout, jak ta jedna její noha byla těžká.

Bram (Pá, 2. 12. 2016 - 18:12)

Přesně tohle by se nestalo...

mojito (Pá, 2. 12. 2016 - 14:12)

Tohle by se určitě Timothiovi líbilo: Představ si pět malých dětí, každé o váze tak 25 kg, kteří před chvílí ulížili nějakému jinému dítěti. Těch pět dětí hezky svážeme a položíme na zem. Matka toho dítěte, kterému ublížili, je taková ztepilá dáma, váží poctivých 75 kilo. Ta dáma se napřed svlékne úplně do naha. Vidíme její mohutná stehna a mezi nimi její huňaté přirození zarostlé kudrnatými chlupy, veliké macaté hýždě, nadmutá a houpající se ňadra, a to vše zdůrazňuje její zralost a váhu. Ta pětasedmdesátikilová dáma se napřed nahatá postaví před ty svázaé děti na zemi, nechá je, ať si napřed prohlédnou tu nahatou obryni, která je ale stejně všechny za chvíli svou váhou úplně rozšlape. Poté se po nich projde bosýma nohama a chvíli jejich hrudníčky praskají pod váhou jeího těla. Z pěti malých dětí na zemi je za chvíli pět rozšlapaných mrtvolek.

Janeba (Pá, 2. 12. 2016 - 14:12)

Ale myslím, že je to také trochu mimo zdejší téma. Celou dobu se zde bavíte o něčem jiném.

Timothy (Pá, 2. 12. 2016 - 14:12)

Už to zde dost silně...U urcitych osobnosti to proste nejde a zaslouzili by si neco podobneho za to co udelali

Janeba (St, 30. 11. 2016 - 09:11)

Už to zde dost silně zavání rasismem a sadismem a to je špatné. Neumíte se bavit normálně bez rasistických a sadistických narážek?

Timothy (Út, 29. 11. 2016 - 18:11)

Tvůj postoj vůči cikánům...Cikan neni clovek to je jen parazit co se prizivuje na nas ostatnich a obtezuje okoli samotne a kdyz provede do toho neco co nekomu ublizi na zdravi tak do nej

Bram (Út, 29. 11. 2016 - 18:11)

No kdyz sem chodil asi do 5...Tvůj postoj vůči cikánům chápu. Jen říkám, že představa ženské jak skáče po nějakým 15tiletým klukem je drsná.

Timothy (Út, 29. 11. 2016 - 17:11)

Tak tohle je dost drsný.No kdyz sem chodil asi do 5 tridy tak me jeden takovejhle cernejsi obcan napadl a chtel mi sebrat telefon co jsem mel nedal jsem se tak me dost zmlatil teda na ten vek to bylo dost. Takze ja k nim mam jasnej postoj!!!

Bram (Út, 29. 11. 2016 - 16:11)

No to s tebou absolutne...Tak tohle je dost drsný.

Timothy (Út, 29. 11. 2016 - 16:11)

Tak v takovém případě...No to s tebou absolutne souhlasim ale co kdyby takovej cikan byl zdatnejsi a nedelall by mu problem to vydrzet treba takovej 15ti letej sigr by to vydrzel myslim. Takze bys musela vzit treba nejaky boty na nej bud s podpatkem nebo bez ale mozna by pomohli nemyslis? Nebo poskakat

Jarka (Út, 29. 11. 2016 - 15:11)

Ale zas na druhou stranu...Tak v takovém případě bych neměla asi nejmenší slitování a normálně bych se po něm prošla a rozšlapala ho... To je případ, kdy bych si řekla: "A teď ti spratku ukážu, kolik vážím..." a bylo by mi všechno jedno.

Timothy (Út, 29. 11. 2016 - 14:11)

No, to si vůbec nedokážu...Ale zas na druhou stranu Jarko kdyby nejakej malej cikanek trebas neco udelal vazneho tvemu diteti nebo by si videla jak se chysta neco udelat tak to by si zase zaslouzil ale nejakej trest podobnej ne?

Jarka (Po, 28. 11. 2016 - 22:11)

No tak ted by Jarko mel asi...No, to si vůbec nedokážu představit, jak by se pode mnou takový kluk svíjel, pokud by vůbec ještě byl naživu...

Reklama

Přidat komentář