Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Andrea (Ne, 27. 11. 2016 - 13:11)

Tak Andreo o tobe se uz vi ze...Pro mě je běžné, že když jsme doma sami, tak mi splní jakékoliv přání bez nároku na vděk. Před rodiči o tom, co mu dělám mlčí, protože ví, že kdyby nemlčel, tak se mu nepostavím na hrudník, ale na hlavu a možná si na ní i zaskáču.

Jarka (Ne, 27. 11. 2016 - 13:11)

A tobě se líbilo když si...Měla jsem nad ním pocit obrovské převahy. Cítila jsem, jak se jeho malinký hrudníček pod moji nohou zploštil a viděla, jak ten kluk pode mnou zoufale brečí a bezmocně se svíjí pod mou váhou.

Bram (Ne, 27. 11. 2016 - 13:11)

To bylo tak, že holky ho...A tobě se líbilo když si na něm stála?

Jarka (Ne, 27. 11. 2016 - 10:11)

Pockej počkej Jarko to si...To bylo tak, že holky ho držely na zemi a já jsem mu položila nohu na hrudník a žekla mu: "Chceš, abych tě rozšlápla?" Myslela jsem, že se mě lekne a že bude třebas prosit, abych si na něj nestoupla. On se ale smál a drze mi řekl, ať si na něj klidně stoupnu, že mu to nic neudělá.... No, a pak jsem si na něj stoupla celou mojí váhou.

Jarka (Ne, 27. 11. 2016 - 10:11)

Pockej počkej Jarko to si...To bylo když mi bylo 17 let při takovém tom dětském kočkování venku za vesnicí. Ten kluk byl dost neoblíben, byl strašně drzý a tak jsme ho jednou s holkama zpacifikovali a já jsem si na něj stoupla. On měl asi tak 9-10 let, mohl vážit tak max 30 kilo ani to ne a já jsem tehdy vážila 67 kilo.

Timothy (Ne, 27. 11. 2016 - 08:11)

Máš pravdu. Jednou jsem...Pockej počkej Jarko to si jako vazbe udelala?? Kdyt si mu mohla treba proslapnout ten hrudni kos. A to byl jako nejakej kluk ktereho znas ano? Mozna by bylo neco jiného kdyby to byl nejakej cikán co ti osobne neco provedl to chapu to by si zasloužil. Kolik vubec tak vazis? S jakou vahou si zahraval?

Jarka (Ne, 27. 11. 2016 - 07:11)

I kdyby se nadechl, tak mu ta...Máš pravdu. Jednou jsem něco podobného zkusila s jedním malým klukem, který hodně zlobil, provokoval, chtěl, abych si na něj stoupla, a dala jsem mu tedy lekci. Stoupla jsem si na něj přímo doprostřed hrudníku na jeho hrudní kost. Strašně zařval, tím vypustil z plic všechen vzduch a už se nadechnout nemohl. Oči z důlku, v nich slzy, vyplazený jazyk a lapání po dechu si dobře pamatuji a myslím, že on si to pamatuje ještě lépe.... Takovou váhu zřejmě opravdu nečekal.

Jenda (So, 26. 11. 2016 - 23:11)

Po mě taky šlapala sestřenice,v podpatcích,měl jse hrozné podlitiny.

Timothy (So, 26. 11. 2016 - 21:11)

Něco podobnýho, ještě si...Tak povidej

All (So, 26. 11. 2016 - 21:11)

Taky si z tebe udelala...Něco podobnýho, ještě si to dobře pamatuju. :D

Timothy (So, 26. 11. 2016 - 20:11)

Já mám zkušenost se...Taky si z tebe udelala rohožku jo? :D

All (So, 26. 11. 2016 - 20:11)

Já mám zkušenost se sestřenkou, ale už je to dávno..

Timothy (So, 26. 11. 2016 - 20:11)

Já mám s tím čerstvé...Tak Andreo o tobe se uz vi ze jsi tak trosku v tom neco nevlastnimu brachovi znicit ci si ho jentak prislapnout aby mel z tebe strach a respekt a mohla sis z nej udelat treba i sluhu :D pod výhrůžkou ze se na nej zase postavis. Kazdopadne mohla bys mu aspon zase neco minimalne rozslapat at je o cem mluvit.

All (So, 26. 11. 2016 - 20:11)

Já mám s tím čerstvé...Tak se pochlub.

rich (So, 26. 11. 2016 - 20:11)

Já mám s tím čerstvé...Vytlačila mu tvá váha vzduch z plic?

Andrea (So, 26. 11. 2016 - 19:11)

Normalne si přeji abych se...Já mám s tím čerstvé zkušenosti získané na 8letém nevlastním bratrovi.

Vašek (So, 26. 11. 2016 - 17:11)

To potom také chtěl,...Ahoj Majdo,

tvůj příspěvek je starý pár let. Nicméně mě šlapání po těle hodně bere, zkušenosti mám, tak že pokud by jsi si chtěla po někom zašlapat, budu ochotně k dispozici. Mail na mě: [email protected]

Timothy (So, 26. 11. 2016 - 17:11)

Pardon, chtěla jsem napsat...Asi mas pravdu no nebudem se hadat.. i kdyz myslim ze pokud by sis sedla na dospeleho chlapa treba 20+ tak by mozna mel taky problem a pokud by sis na nej stoupla tak si myslim ze by mel urcite problem ted jsem kouknul na nejaky videa a i dospeli narikaj :D

Matriosska (So, 26. 11. 2016 - 16:11)

Normalne si přeji abych se...Pardon, chtěla jsem napsat dvacetikilovém a napsala jsem dvacetiletém... :-)

Matriosska (So, 26. 11. 2016 - 16:11)

Normalne si přeji abych se...Když je máma padesátikilová a kluk váží čtyřicet, tak asi celkem jo, ale semddesátikilová mamina na kupříkladu dvacetiletémm klučinovi, to už by asi bylo smrtelné.

Reklama

Přidat komentář