Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Jarka (Út, 29. 11. 2016 - 15:11)

Ale zas na druhou stranu...Tak v takovém případě bych neměla asi nejmenší slitování a normálně bych se po něm prošla a rozšlapala ho... To je případ, kdy bych si řekla: "A teď ti spratku ukážu, kolik vážím..." a bylo by mi všechno jedno.

Timothy (Út, 29. 11. 2016 - 14:11)

No, to si vůbec nedokážu...Ale zas na druhou stranu Jarko kdyby nejakej malej cikanek trebas neco udelal vazneho tvemu diteti nebo by si videla jak se chysta neco udelat tak to by si zase zaslouzil ale nejakej trest podobnej ne?

Jarka (Po, 28. 11. 2016 - 22:11)

No tak ted by Jarko mel asi...No, to si vůbec nedokážu představit, jak by se pode mnou takový kluk svíjel, pokud by vůbec ještě byl naživu...

Timothy (Po, 28. 11. 2016 - 22:11)

Aha, jak se tak dívám,... No tak ted by Jarko mel asi doopravdy co delat z tvymi 80kg na sobe

Jarka (Po, 28. 11. 2016 - 19:11)

Aha, jak se tak dívám, někdo zde už odpovídal za mne na otázku, jak se ten nezbeda choval poté, co jsem na něj stoupla... Ale ta odpověď nebyla správná... Jezdili jsme do té vesnice jen o prázdninách a toho kluka jsem už víckrát neviděla. Tak nevím, jaké si z toho vzal ponaučení. Jinak, jak se zde kdosi ptá, dnes je mi 46 let a vážím něco okolo 80kg.

Bram (Po, 28. 11. 2016 - 19:11)

To, že jsem napsala...Omlouvám se, jestli jsem vás urazil nebo jsem se vás nějak dotknul. Pouze jsem zkoušel, jestli nejste, řekněme trochu dominantnější osoba... Sám osobně si myslím, že šlapání po dětech je magořina a nemělo by se tolerovat.

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 18:11)

A co kdyby tě vyzval třeba...To, že jsem napsala příběh z minulosti, rozhodně neznamená, že jsejm nějaká úchylačka. Pokud si někdo myslí, že zde budu ze sebe dělat nějakou dominu a po někom šplapat, ať mne z toho ten úchylák laskavě vynechá.

Bram (Po, 28. 11. 2016 - 17:11)

Stát na dítěti? To bych...A co kdyby tě vyzval třeba starší kluk ve věku 14-15 aby sis na něj stoupla? Myslím že tvoje váha není tak veliká aby si zo rozšlapala.

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

A stála si někdy na někom...Stát na dítěti? To bych snad mohla ještě kdysi jako mladá holka, ne teď, jako 75kilová dospělá ženská. Na rozšlápnutí dítěte mám sice váhu dost velkou, ale rozhodně ne povahu....

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

Aha a to jako kdyz ti rekne...Tak to už asi ne.... Ale na nahém zadku nic špatného nevidím a když to klučina chtěl vidět.... Tak proč ne? Má se na to podívat doma, nebo třebas někde jinde? Nemíním provozovat nějaký incest, to brrrrr. Jen v mezích slušnosti.

Bram (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

To bylo jindy. On byl taková...A stála si někdy na někom dospělák/dítě? Chtěla by si to zkusit?

Timothy (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

To bylo jindy. On byl taková...Aha a to jako kdyz ti rekne at mu ukazes treba prsa to taky udelas nebo co? :D a kdyz ti rekne pak aby sis ma nej lehla a jeho hlavu mela mezi prsy tak to udelas nebo co to tu rozjizdime? :D

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

Počkej tak to uz je vymysl...To bylo jindy. On byl taková rozpustilá povaha a hrozně zvědavý. Jednou tak také ležel na stejném kanapi na zádech a prosil mne, zda bych mu ukázala, jak vypadá můj nahý zadek, že prý ještě dospělý nahý zadek nikdy neviděl. Tak jsem si stáhla kalhoty a ukázala mu jej. Pak jsem si na jeho přání na něj sedla, ale ne na obličej, měla jsem pod zadkem jeho hrudník a břicho a nedosedla jsem na něj úplně celou mojí váhou. On se tehdy hlavně moc divil, jak je ten můj nahý zadek hrozně obrovský, že oblečený mu tak velký nepřipadá.

Timothy (Po, 28. 11. 2016 - 15:11)

Tak moc extra velkej zadek...Počkej tak to uz je vymysl ne?? Proc bys to prece delala? Tohle mi prijde jako vymysl uz ale nezlob se na me. A i kdyby to tak bylo tak to se mu ten zadek rozplazne po obličeji a nenadechne se

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 14:11)

No hale dospelej 75kg clovek...Tak moc extra velkej zadek nemám, ale proti takovému malému klukovi je samozřejmě můj zadek dost veliký na to, aby se jeho malinký hrudníček pod mým zadkem schoval celý... A to si představ, že jsem si sundala kalhoty, můj nahatý zadek jsem tomu klukovi ukázala a pak si na něj tím úplně nahým zadkem ještě sedla... Ten jeho pohled a vyvalené oči jsou nezapomenutelné...

Timothy (Po, 28. 11. 2016 - 14:11)

Tak to nevím, zda dospělý...No hale dospelej 75kg clovek by se mozna taky dusil. A co kdyby si na nej stoupla? To si myslim ze by bylo vic jednoznacne takY to by hralo akorat rozdil v tom ze dite by vydrzelo chvilku a dospelej ny vydrzel o neco dele si myslim. Jako kestli mas fakt velek zadek jak rikas tak to musi byt proti tomu jeho tele jak kdyz sednes na malej polštář celej se schová pod velikosti zadku

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 13:11)

No ja tvuj zadek nevidel tak...Tak to nevím, zda dospělý chlap by s tím měl problém, ale takový prcek má malinkou prdýlku a už jen když vidí ten rozdíl, jak ta moje je proti té jeho obrovská, tak se cítí bezmocný. Pro dospělého to není tak hrozné.

Timothy (Po, 28. 11. 2016 - 13:11)

No máš pravdu, že můj...No ja tvuj zadek nevidel tak nemohu presne rict jen spis posuzuji podle toho co říkáš. Myslis ze by s nim melnproblem i dospwlej 25ti letej chlap?

Matriosska (Po, 28. 11. 2016 - 12:11)

V poradku chápu ze se je...No máš pravdu, že můj velký zadek budí v malém klukovi respekt už jen tím, když se na něj podívá...

Timothy (Po, 28. 11. 2016 - 12:11)

Myslela jsem, že se ptáš...V poradku chápu ze se je lehke prekouknout jen sem to chtel ujasnit. Kazdopadne chapu ze proste tolik kilo co ma dospela zena a dokaze je pouzit timto zpusobem tak se mohou stat osudnymi zvlast jako velkej zadek kterej zakryje trup a hlavu ditete to je vec se lterou ten prcek neudela nic a bud se rozmacka nebo udusi... kazdopadne bylo to tu taky nekdo jako trest dela i to ze malej detem něco za trest rozslape treba hracku atd mas s tim taky zkusenosti?

Reklama

Přidat komentář