Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (So, 4. 8. 2018 - 10:08)

Tak se nám to stalo znovu....To ti jí závidím , včera jsem koupil pleny jednorázovky a při tom nákupu jsem něco snědl nebo vypil , a ten průjem , no nic příjemnýho , ale ten první nápor ani ty pleny nezvládly , potom už to bylo tužší a už to zachytilo všechno , teď už cítím v plence že jeto tuhý , normální . Všem zdar a podělávání zvlášť. Už to na mě zase jde a plenka drží , sláva

Honza (Čt, 28. 12. 2017 - 20:12)

Tak , naposledy jsem se...Cestou do práce? Takže venku? Nebo v autě nebo v MHD?

Lukáš (Čt, 28. 12. 2017 - 19:12)

K čemu Ti budou podělaný...Vím, že je to ujetý, ale když jsem četl Tvůj příběh, dost mě to vzrušilo. Na druhou stranu, pokud se Ti nepodaří kozačky vyčistit, mohla bys na nich ještě pár stovek vydělat místo abys je jen tak vyhodila do popelnice.

Lenka (Čt, 28. 12. 2017 - 17:12)

Lenko, jak jsi to přežila...Andreo, ve škole to bylo docela drsný. Ta spolužačka, co byla se mnou venku, když se mi to znovu stalo, tak to ve třídě vyslepičila. Tak jsem teď pro většinu děcek neschopnou podělanou holkou. Jsem ráda, že jsou teď prázdniny, ale v lednu to bude docela hustý - děcka ve škole, a protože se mi to stalo několikrát tak i běhání po vyšetřeních u doktorů, které je už domluvené. A pokud budou výsledky špatné, tak dojede asi i na ty plíny. Toho bych se taky bála, pokud by na to došlo, protože by děcka asi poznaly, že je mám pod kalhotami a měly by z toho zase srandu. A pokud by se zase něco stalo, tak by to asi taky bylo vidět - teda ta boule. Prosáknout by to asi nemělo že?

petr (Čt, 28. 12. 2017 - 07:12)

Tak , naposledy jsem se posral před malou chvilkou , cestou do práce , asi za to můžou ty vánoce a chlebíčky . Vzal jsem si volno , a šel se dát do pořádku.

René (St, 27. 12. 2017 - 13:12)

K čemu Ti budou podělaný...Hm, toť otázka, k čemu mu budou? Tady mne napadá jen, že je chce třebaq pro štěstí, neboť hovínka znamenají štěstí.
Vždyť si vemte, že ve středověku se prodávaly oprátky z oběšenců a jak šly na odbyt, také pro štěstí, tak se nedivme, že kluk chce koupit takovýhle kozačky, ani bych se nedivil, kdyby na týhle diskusi chtěl někdo koupit plný kalhotky, nevím však, jak by to strávila Česká pošta.

Andrea (St, 27. 12. 2017 - 00:12)

Andreo, odkud jsi? Já bych...K čemu Ti budou podělaný kozačky od cizí holky? To by mě nikdy nenapadlo.

Andrea (St, 27. 12. 2017 - 00:12)

To si je ještě dlouho...Jano, přesně tak. Taky bych měla strach, že by mě ty gatě tu nehodu připomínaly, a proto bych se bála, abych se znovu nepodělala. Snad se ale nestane.

Andrea (Út, 26. 12. 2017 - 23:12)

Kamarádka dala podělaný...Petře, díky za tip. To SAVO by mohlo docela zabrat. Zjistím jeho vlastnosti, zda lze použít na materiály použité na kozačkách. Pak bych to zkusila.

Lukáš (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

Vašku, díky za informace....Andreo, odkud jsi? Já bych ty kozačky od tebe koupil. Kvůli zápachu však nejspíš nebude možné je posílat poštou, museli bysme se někde sejít.

Jana (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

Vašku, díky za informace....To si je ještě dlouho neoblékneš, taky mám jedny kalhoty, které mi připomínají úplně stejnou ostudu a od té doby, co se mi to stalo, jsem je měla na sobě jen jednou a to se mě ještě kamarádka z legrace zeptala, jestli to nejsou ty, do kterých jsem se podělala.

petr (Út, 26. 12. 2017 - 16:12)

Vašku, díky za informace....Kamarádka dala podělaný boty do pračky a spolu s práškem i SAVO , ale to nebyly kozačky.

Andrea (Út, 26. 12. 2017 - 16:12)

No, sám takovou zkušenost...Vašku, díky za informace. Zkusím je dlouhodoběji vyvětrat, ale podle Tvých zpráv se s kozačkami začínám loučit. Byla jsem tím překvapená, že se to dostalo až do kozaček. Ale je fakt, že při té poslední várce toho bylo taky dost, ale Když to začalo ze mne poprvé vycházet, tak jsem si myslela, že to zůstane jen v kalhotkách a nedostane se to ani do nohavic. Kromě těch bot mám ráda i ty rifle (vypraly se dobře), ale protože mi připomínají onen den, tak si je zatím nemůžu obléct. Ach jo.

Jana (Po, 25. 12. 2017 - 08:12)

Tak to s tebou Evo naprosto souhlasím. Také si pamatuji takovou tělocvikářku.Nic nikomu neslevila a na nikoho nebrala ohled. My však v té době nacvičovali na spartakiádu a cvičili v trenýrkách. po mém naléhání, že musím nutně jít na WC,mi řekla, že musím to vydržet. jenže po chvílce potlačování a zadržování jsem pocítila, že prohrávám a že se mi plní rychle moje trenýrky. ihned jsem cvičit přestala a se slzama na krajíčku se odkolébala ze hřiště do šatny.Ostatní z toho měli zábavu a já zlostí bez sebe.Tělocvikářka na mě zírala jak nevím co a ještě měla poznámky.Všatně jsem si navlékla sukni,trenýrky jsem měla již od rána na sobě a nosila je i jako spodní prádlo, takže rezervní jiné prádlo nebylo k mání.Šla jsem pomalu domů, ale cestou to přišlo na mě znovu a valilo se mi to do trenýrek.Chůe byla nepříjemná. Všude mi to prosakovalo alepilo na stehnách.Doma mi taky vynadala máma a nemohla pochopit, že ta učitelka byla tak bezohledná a tak jsem byla u ní jako mimino, co si dělá do gatí

Vašek (Ne, 24. 12. 2017 - 00:12)

Lenko, jak jsi to přežila...No, sám takovou zkušenost nemám. Tedy ne že bych se neposral, taky patřím mezi potrefené, ale neměl jsem to v botách. Nicméně pokud si vzpomínám na kamarádku, se kterou jsem jezdil na vandry, a která měla podobně kalamitní malér jako Ty, tak pro Tebe moc dobré zprávy nemám. Ty kozačky zkoušela různě větrat vytírat a tak podobně, ale nakonec je musela vyřadit. Na první pohled nebo spíše počuch byly ty boty v pohodě, ale pokud v nich pár hodin pochodila a třeba se i trochu zpotila, tak jí začaly nožky být docela festovně cítit - nemusím asi říkat po čem. Hodně bude zálažet na tom, kolik jsi toho tam měla a kam až se to dostalo. Té mojí kamarádce bohužel docela dost a měla to až pod chodidly. A ty následky se projevovaly právě na přední části nohy, protože ve špičce se boty nejhůře čistí a větrají, a nohy se tam naopak nejvíc potí.

Holomek (So, 23. 12. 2017 - 22:12)

Já se tady z toho poseru

Eva (So, 23. 12. 2017 - 09:12)

Z toho si nikdo nic nedělejte. Je to sice nemilé a nepříjemné, ale stát se to může. I cokoliv jiného a nelze tomu nikdy spolehlivě zabránit.Také s tím mám své zkušenosti a za život od dospělého věku se mi to stalo asi pětkrát.Nejhorší to bylo na učilišti, kdy jsem se přímo ve třídě pokálela a pak musela jít pěšky dvě hodiny s plnýma elasťákama domů a tam to pěkně schytala i ten posměch a poznámky některých kamarádek i kamarádů.Předtím ještě to samé se mi stalo dva roky v deváté třídě při hodině tělocviku. Bylo teplo a tak se cvičilo venku. Jako holky jsme měli na tělocvik modré trenýrky a některé pod nimi ještě kalhotky, pokud byli dost světlé. To byl i můj případ a bohužel se mi to stalo taky.Měli jsme takovou přísnou tělocvikářku, která nebrala na nic ohledy a museli jsme vše vydržet do konce hodiny.Takže mě odbyla a během cvičení jsem měla za chvíli nadílku v trenýrkách a ani kalhotky mi moc nepomohly.Dost to prosáklo a měla jsem na nich velkou bouli.Ještě mi nadávala, že jsem jak malá a že neudržím svoji potřebu.Pokud má někdo podobné zkušenosti i s jednáním učitelek tělocviku, tak ví oč jde, ale raději na to nevzpomínat ani

Waltr (So, 23. 12. 2017 - 08:12)

Za plentou u voleb.

pavel (So, 23. 12. 2017 - 06:12)

Anno , nic si z toho nedělej , já jsem se ne že pokakal , ale přímo posral a pochcal , Jenže já bydlím úplně sám a spal jsem oblečený , takže jsem všechno vyhodil a mám to všechno za sebou , já ale vím jak se to mohlo stát a jak se to stalo : neměl jsem tolik chlastat .Vánoční večírky by neměli být.

Anna (Pá, 22. 12. 2017 - 22:12)

Už se mi to stalo...Podle me sis to vymyslela nebo si to trochu přikrášlila ale nevím.

Taky bych potřebovala poradit protože jsem si včera docela hodně pokakala do postele. Normálne jsem spala s přítelem v posteli ráno jsem se probudila,přítel spal. Cítila jsem teplo a vlhko a hrozně jsem se zděsila přitel se vzbudil. Odkryla jsem peřinu a ta byla cela hnědá. Navíc jsem se do toho počůrala takže to všude prosakovalo. Samozřejmě přítel byl taky zděšený a pak mi dal samozrejmě najevo že jsem hrozný prase. Šla jsem do koupelny sundala jsem si pyžamo a to byla Teda nadílka. Trochu jsem se očistila vyšla jsem ven a přítel samozrejme odešel. Pak mi napsal že to prostě nejde a že u mě už nechce spát. Jsem z toho hrozne vystresovana. Omlouvám se že je to tak dlouhý ale nevím jak se mi to mohlo stát. Je mi 22.

Reklama

Přidat komentář