Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Petr (Pá, 8. 9. 2017 - 18:09)

Počkej, jak to myslíš...ne , nelíbylo

Zuzka (Pá, 8. 9. 2017 - 14:09)

Mě se to stalo , když jsem...Počkej, jak to myslíš zajímavé? To jako že se ti to líbilo???

Ruda (Pá, 8. 9. 2017 - 13:09)

Rudo a jiní stejného...Zdeno, připouští, při střevních potížích, nebo při špatném zdravotním stavu, ale zdravému člověku by se to ve spánku stát nemělo.
Přeci, pokud se mi chce na velkou, tak mne to pokud to není průjem a nejsem opilý musí zásadně vzbudit.
Není mi známo, že by někdo spal tak tvrdě.

Zdena (Čt, 7. 9. 2017 - 15:09)

Rudo a jiní stejného uvažování, jste vedle, jak ta jedle. i zcela zdravej člověk se může ve spánku potentovat, stejně tak i ti co mají potíže. Tam je to však asi pochopitelné a pokud si to myslíš, tak se zeptej lékařů

Petr (St, 6. 9. 2017 - 20:09)

Ilono, co se týče...Mě se to stalo , když jsem se vzbudil . bylo to pro mě velice zajimavé , hlavně ty plný slipy.Já naštěstí bydlím sám - konečně . Nikomu se nemusím zpovídat .No nic , uklidil jsem to a šel na šichtu.

Ruda (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Nejhorší je, když se Vám...Ilono, co se týče pokadění se ve spánku, to není normální, stát se to může leda opilým lidem, nebo malým dětem, tam bych to ještě dokázal pochopit.
Normálně by se to vůbec stávat nemělo, člověka by měla velká potřeba vzbudit.

Petr (St, 6. 9. 2017 - 04:09)

Ja s tim praxi docela mam,...Ahoj , zajímalo by mě , jestli chodíš do práce nebo máš důchod. Díky za odpověď.

Plenkar (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Nejhorší je, když se Vám...Ja s tim praxi docela mam, protoze v posledni dobe jsem si oblibil zelene salaty a hlavne avokado, takze zacpa nehrozi a tak mivam v plinach casteji velkou, nez malou potrebu. Sice se to z tech latkovych plen spatne pere, ale ikdyz po i pripokakani se necitim happy, tak to jednak neprosakne na svrchni obleceni, ty pliny to dost zamaskuji a diky tem gumovym kalhotkam je hodne omezen i unik zapachu. Nejaka Babina z Pribrami to ma vychytane a misto gumicek v gumovych kalhotkach ma provleceny kaloun, ktery si stahne a zavaze podle potreby a jak sama rika, pokadim se klidne i u pokladny v hypermarketu a nikdo si toho nevsimne. Ta boule tam sice nejaka vznikne, ale smradek neutece a tim padem se toho nikdo nevsimne.

Ilona (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

Nejhorší je, když se Vám to stane při spánku nebo sportu, plovárně, tělocviku atd. není oč stát. Kdo má s tím praxi, tak mi může dát za pravdu. Taky to mám za sebou

Mirek (St, 30. 8. 2017 - 09:08)

Jednou jsem šel s kamarádem ze školy k němu domů a domluvily jsme se že pak půjde knám v půlce cesty se mu chtělo navelkou byly jsme kousek kde bydlí ale on se pokadil a já jsem se dost blbě smál když jsme došli k němu já jsem mu udělal na co jsme se domluvily zlegrace mi ukázal bouli na boxerkách udělal mi čaj dost mi chutnal měl takovou zvláštní chuť pak jsme šli k nám v půlce cesty jsem myslel že to jsou větry a říkal jsem jestli mu nevadí jestli si ulevím že to bude něco a on říkal ať mi nebolí břicho tak jsem zatlačil zvuk mi prozradil že se mi plní slipy ale po třech dnech to bylo něco a teď se mě smál on doma nikdo nebil podíval jsem se do zrcadla a ta boule byla dost vidět kamarád udělal načem jsme se domluvily a bylo to

Petr (Út, 29. 8. 2017 - 20:08)

Daniela, a ve škole už jsi kakala?

Daniela (Út, 29. 8. 2017 - 11:08)

Asi před 5 lety kdyz mi bylo 12 tak jsem se pořádne posrala.Jezdila jsem na kole v okolí našeho domu. Cítila jsem že musím na WC.Jenže to jsem byla zrovna nejdál od domu. Tak jsem si řekla že to vydržím. Když jsem přijela k domu tak jsem si rekla že to vydržím a že se ještě jednou projedu. Jenže to byla velká chyba!!Asi v pulce cesty jsem cítila že už vážně musím na to WC. Když už jsem byla kousicek od domu tak jsme zacala kakato. Úplně jsem strnula a stála jsem tam jako sloup. Po chvilce jsem zjistila že jsem do toho začala čůrat. Šla jsem domů a rychle jsem běžela do koupelny a ocistila jsem se. Zážitek hrozný ale nezapomenutelny

Magdalena (So, 19. 8. 2017 - 14:08)

A myslíš, že jí nedojde,...To by taky šlo, přetáhnout ji knížkou, ale to by mě viděla na 100% ... Oplátka s projímadlem by mi pomohla, protože by se pozornost s posměšky přenesla na ni, pokud by to vyšlo tak, že by to vědělo více lidí. Někdo mi to tak říkal, že mně by se už pak nesmáli. Uvidím jestli tu knihu nebo to projímadlo. S tou knihou je to zase originálnější. Díky M.

Tom (Pá, 18. 8. 2017 - 06:08)

Je tu holka co chce zkusit čůráni do plen....? Piš na [email protected]

Honza (Čt, 17. 8. 2017 - 21:08)

Díky za nápad, něco...A myslíš, že jí nedojde, že v tom máš prsty ty? Nebylo by lepší tu bejvalou kamarádku třeba párkrát fláknout po palici ňákou tlustou knížkou - třeba Malý Bobeš?

Magdalena (Čt, 17. 8. 2017 - 15:08)

Je vidět, že plácáš...Každý mluví podle rodičů - slovní zásoba, vyjadřování. Jak to slyší doma, tak mluví venku ... Díky hezky jsi to napsala. A je vidět, že máš i pro nehodu pochopení. Dřív by mě nikdy nenapadlo, že toto budu muset řešit.

Magdalena (Čt, 17. 8. 2017 - 15:08)

Je vidět, že plácáš...Každý podle rodičů - slovní zásoba, vyjadřování. Díky hezky jsi to napsala.

Magdalena (Čt, 17. 8. 2017 - 15:08)

Řešení je hezké když...Díky za nápad, něco takového asi podniknu. Doufám, že mě nikdo nechytí při činu. Udělat to ale tak, aby také nebyl blízko záchod.

Magdalena (Čt, 17. 8. 2017 - 15:08)

Baví tě to, si tady stále...Klídek. Kdybys mě potkal na ulici takhle zřízenou, tak byses divil, že náctiletá je tohoto schopná, že je asi divná - jak jsem si vyslechla. Pak bys asi uvěřil. Jednou starou babou budu, ale starým chlapem naštěstí ne. I můj otec se díval na mě s tou pohromou s hrůzou.

Pavel h (Čt, 17. 8. 2017 - 02:08)

Řešení je hezké když budeš vědět kdy a kde bude tak pak jí to dej do pití kdy jí uvidí její kamarádky tak to roznesou po škole a ona pak neřekne a když takhlen to uděláš kdo by mohl to říct tak to neřekne a ty nebudeš mít problém
Pokuď to nezjistí

Reklama

Přidat komentář