Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

do sprchy, začala pomalu jako smyslů zbavená masturbovat, rukou si drandila pičku a celá posraná se začala třít o zrcadlo zadečkem, nahoru, dolů a do stran, vrtěla se o zrcadlo a stále intenzivněji si honila píču až se jí nakonec podlomila kolena, ještě se stihla špinavou rukou opřít o zeď a chvíli se zmítala v silném orgasmu, chvíli takto opřená přicházela zpět k rozumu, při tom krásném uvolnění se ještě počůrala na ty znečištěné kraťásky pod sebou. Následně přišla k sobě, rozhlédla se co vše způsobila, otisk dlaně na zdi, čokoládové zrcadlo, zasviněná podlaha, ale přece jen se na ni usmálo štěstí, ve sprše někdo zapomněl sprcháč, s úsměvem na rtech a opravdu šťastná do ní ihned vklouzla a začala ze sebe smývat veškeré důkazy a spoušť. Byla pečlivě posraná, tak se musela i pečlivě osprchovat pod tekoucí vodou strávila snad 25 minut a poté z ní vyšla opět čisťounká a voňavá jako lilie

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

Kde vezmu náhradní oblečení, musím pak ještě uklidit tu spoušť na chodbě a celá se důkladně osprchovat, vždyť já se tak dokonale a totálně zprasila, že už to snad nemá ani cenu, hned naproti mně stálo velké zrcadlo, zvláštní pohled vidět se v něm uvolněná, rezignovaná a celá posraná jak tu sedím ve vlastní čokoládě, začalo mne to všechno co se stalo podvědomě vzrušovat, vstala jsem a začala se prohlížet v zrcadle ze všech stran, no teda, já jsem ale špinavá úča, takhle kdyby mě viděli mí žáci, paní učitelka se jim posrává, jen se podívejte jaká jsem špindíra, začala se před zrcadlem pomalu svlékat, odložila si tričko a podprsenku, promnula si prsa, začala si je pře tím zrcadlem hladit, líbat a cucat, no tak, kdo by nechtěl takovou učitelku šeptala si, zatím co před zrcadlo vyšpulila zadeček a povolila si knoflík na kraťáscích, co byste řekli sluší mi to ikdyž jsem posraná? Rozepnula si zip a začala si je sundávat, no to je nadělení, tak tohle nevyperu ani na 80, pomalu je stahovala a špulila zadek do zrcadla, prohlížela si jak má půlky zamatlané čokoládou a zesraná je až na nohách, upustila je k zemi a palcem u nohy je odsunula stranou, teď přijdou na řadu kalhotky, mírně si je přizvedla a zařízla si jimi pičku, párkrát se mezi nohama pohladila přes prochcanou látku zepředu a a hezky si je před zrcadlem začala sundávat, byli úplně plné, jen co jejich okraje spočinuli pod půlkama, vypadnul z nich všechen obsah a dopadl za hlasitého plesknutí na podlahu. Tak to se mi teda povedlo, řekla si a s úžasem se prohlížela v zrcadle zezadu jak je celá komplet posraná, roztáhla si půlky hezky od sebe, které se od sebe odlepili spojené vrstvou čokolády jako v reklamně na snickers, chvíli se zasnila, že je takovou špínou, představovala si místo zrcadla imaginární postavu a ptala se jí, ty by si mě takovou chtěl? Měla i pipinu celou od čokolády, což se dalo předpokládat, tak pojď vem si mě, šeptala směrem k zrcadlu roztažená a začala jej pobízet, ačkoli už byla prázdná zkusila ještě něco málo vytlačit pro své potěšení, ale z její půvabné prdelky vyšli jen líbezné prdy, úplně ztratila pojem o čase a místo aby co nejrychleji zamířila

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

naštěstí jakžtakž tuhé hovínko mi pěkně napnulo kalhotky a vytvořilo masivní bouli na zadečku, tím to ale zdaleka nekončilo, musela jsem dát nohy od sebe, nohavičky po stranách stehen ustoupili a kalhotky tuhle první nálož udrželi jen tak tak, po stranách šla ta nadílka dobře vidět a každý neuvážený další krok by mi začal mazat vnitřní stranu stehen i kačenu, kolébala jsem se brutálně posraná chodbou směrem k záchodu, ale jen co se tohle vše skončilo byl to jen klid před bouří, během několika vteřin se prdelka otevřela znovu a už do tak přeplněných kalhotek se mi nekontrolovatelně cpalo další snad ještě mnohem větší hovno! Bylo to tak nezadržitelné až sem hlasitě zasténala, věděla jsem že nemá šanci se tato druhá nálož už do kalhotek vlézt, rozběhla jsme se tedy rovnou do sprchy a u toho srala jako lvice, běžela jsem chodbou a slyšela jak zamnou dopadají na zem kusy hoven, které se už neudrželi v kalhotkách a nohavičkách, takto se posrat! U dveří jsem se ohlédla a viděla za sebou tu spoušť, modlila se ať nikdo nevstoupí do té budovy, a nevystopuje mě po té trase hoven, které jsem za sebou zanechala! S úlevou jsem vklouzla do sprch, zavřela za sebou dveře a ihned je zamknula na dva západy, hlasitě si oddechla, podivala se na sebe a zcela rezignovaně zechcaná a s kratasky a kalhotky plnými teplých a masivních hoven se do toho všeho posadila tak jak jsem byla na dřevěnou lavečku v umývárnách, čokoládové teplo se rozlilo do všech stran, po té co jsem si sedla se hnědá hmota vytlačila nohavičkami po nohou a v kalhotkách až na pipinu a na záda, bylo to zamnou a nikdo mě neviděl ufff, nakonec teď když tu v klidu sedím v tom co jsem si natropila není mi to ani nepříjemné, teď už je to jedno, vítězně jsem si do toho všeho ještě pořádně a nahlas uprdnula a pustila ven zbytek ze svého močáku, tohle tedy máme, ale co teď?

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

, ovšem teď jsem musela zastavit, zaběhla jsme z posledních sil za roh diskotéky kde nikdo nebyl opřela se o zeď a modlila, jak sem však silou tlačila půlky k sobě a snažila se udržet uvnitř hovna, která se chtěla už co nejrychleji dostat ven, začala jsem pomalu ale jistě nekontrolovatelně močit, pane Bože! To ne, nemohla jsem ale polevit ani na chvíli, abych se i neposrala, jen jsem tam bezmocně opřená čelem ke zdi, čekala až to poleví a přes prochcané kalhotky mi začala moč stékat po nohách dolů a kapat skrze prosáknuté kraťásky, proboha! Nesmí mě takto nikdo potkat, rychle odsud pryč! Měla jsem neskutečné štěstí, že nikdo nešel za roh budovy kde jsem stála a ihned to polevilo co nejrychleji jsem se ve stínu podél živého plotu vydala směr umývárna, co čert nechtěl ohlédla jsem se a viděla jak cestou za mnou jdou dvě žačky z mé třídy, je zle! Byli ještě sice dost zamnou, ale musela jsem přidat do kroku, nesmí mě dohnat nebo si všimnout, že jsem pochcaná! Jako učitelka bych tak ztratila veškerou autoritu a respekt, nasadila jsem nejrychlejší možné tempo chůze, a asi 50 posledních metrů, kde už zbývalo jen zajít za roh, vystoupat tři schody a dostat se dovnitř budovy, kde jsou záchody na mě přišla třetí a poslední vlna! Věděla jsem, že teď už je konec a zastavit nemůžu ani náhodou, není kde a holky by mě rychle dohnali, bez ohledu na to, že se mi začala prdelka bez odporu rozevírat a hovno z ní začalo ihned lézt do mích kalhotek, posledních asi 7 kroků jsem alespoň doběhla do chodby umývárny a zavřela za sebou dveře, wc byli na konci chodby, avšak pro mě už nekonečně daleko, už to nešlo zastavit a masivní pěkně velké první

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

Mám z Vás radost holky...tak tedy, ukázka z povídky Posraná úča - Kluci se rychle vydali zpátky bavit se a balit holky, já šla pomalejším tempem pochopitelně, bylo to jen asi 300 metrů, bylo mi jasné že nemám moc času a byl opravdu hloupej nápad nejít napřed na wc, jen co jsem tam vkročila všichni byli v euforii, paní učitelko pojdte za náma, pojdte si zatančit, dejte si s náma panáka…no po celý rok bych netušila, že jsem u svých žáků tak oblíbená, ale teď už nebyl moc na nic čas, dvě pozvání jsem přijala, pohledem přepočítala všechny a ujistila se že je vše v pořádku, když v tom na mě přišla první vlna, a je zle! Naštěstí jsem stála hned u baru lokty jsem se o něj opřela a vší silou sevřela půlky a tvářila se happy že je vše v pořádku, uff tak tohle jsem ještě zvládla, ale musím okamžitě vypadnout, na chvíli jsem si po tom výkonu sedla na barovou židli a všem vysvětlila že příjdu zanedlouho a kdyby ne tak v 22.00 je večerka a že si příjdu zkontrolovat všechny aby to dodrželi, zkrátila jsem vše na potřebné minimum a vystřelila co nejrychleji k východu, než se mě zmocní další vlna, jak jsem vstala ze židle zacítila jsem, že jsme si právě trochu cvrnkla do kalhotek, v ten moment jsem už nevnímala hlasy okolo a vyběhla před diskotéku, měla jsem štětí, že něž se to propilo přes kalhotky, byla jsem už venku kde bylo přítmí, avšak jen co jsem zdolala schody, zmocnila se mě druhá a ještě mocnější vlna, umývárny a záchody byli asi 250 metrů

Verča (Ne, 22. 7. 2018 - 11:07)

No nic všechno pěkný musí...Kikino, jdu Tě následovat do sprchy. Už se musím dát do civilizované podoby, protože ve 14.30 hodin máme nějakou akcičku. Dopoledne jsem si fakt pěkně užila. Jak příjdu, tak napíši. Zatím ahoj.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 11:07)

No nic všechno pěkný musí jednou skončit. Jdu se dát dohromady po dnešních hrátkách. Ještě jsem si zahrála pár gamesek na mobilu a v jedné z nich jsem se dostala přes level který jsem celý týden nemohla překonat. To je důkaz že v plných kalhotkách jde všechno líp :0) ale už fakt mažu do sprchy tak zatím pa vaše Kiki.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 10:07)

Kikinko, dva dny jsem tu...Tak to jsem ráda že aspoň někomu jsem udělala radost. Už se definitivně probouzím ale do sprchy se mi pořád nějak nechce. Jinak ty povídky bys mohl zkusit nahodit na to počůrávání a pokakavani tam je poslední dobou správce aktivní a nahazuje jak o život dvě pěkné povídky na pokračování se tam teď objevili jsem zvědavá jak se vyvrbi dál. Právě jsem si říkala jestli jsi je nepsal ty :0)

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 09:07)

Kikinko, dva dny jsem tu nebyl, až dnes ráno a ocenil jsem to! Velmi, už dlouho se mi nestalo, že bych byl vzrušený tak moc, že jsem se samovolně vystříkal, ale to prostě nešlo tomu zabránit, když si tak dokonalá! Přesně jak si psala, to je ta realita, si pokakaná nevinná princezna na kterou se nikdo nemůže nikdy zlobit, jen si s ní něžně hrát a do nekonečná ji opakovat jak je úžasná a dokonalá, wow. Četl jsme si všechny příspěvky i ty o ekonomické situaci v zemi, co se týče platů a jak sis udělala radost novým mobilním telefonem. Vzpomněl jsem si na časy již dávno minulé, když jsem měl ještě milované děvče a nejkrásnější dárek co mi kdy mohla dát bylo, když se pěkně pokakala. Pamatuju se jak se mě mnohdy ptala co bych si třeba přál k narozeninám nebo na Vánoce, víte já jsem v jádru velmi skromný člověk spíše rozdavačný a už vůbec ne materialista, pokaždé jsem jí řekl, vždy%t ty to přece víš, ty sama víš, čím mi uděláš tu největší radost na světě. Je to smutné, že dnes už sou to jen vzpomínky, ale to se nedá nic dělat, život jde dál a já pevně věřím, že svou úžasnou pokakanou princeznu ještě v životě najdu a pak budu ten nejvíc happy muž pod sluncem :) ...dnes píšu pokakanou povídku, zdál se mi takový sen který mě inspiroval. Napsal jsem víc povídek, ale to spíš poslat mailem nebo icq či skype, kopírovat je sem mi přijde nevhodné, bylo by to příliš dlouho a zabralo několik stran.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 07:07)

Dobré ráno. Vidím že spíš než moji fanoušci tu řádili hateri. Přitom já jsem tak pěkně pokakana a nikdo to neocení. Kdyby tak někdo vstoupil do mé ložnice ucítil by ten závan a hned by věděl k čemu došlo přišel by ke mě něžně mě pohladil po vlasech a zeptal by se tak co se stalo princezno? A já bych se přiznala že jsem se pokakala v postýlce já za to přeci nemůžu ten dotyčný by nadzvedl mou deku a lehce mě poplácal po té hromádce v legínach a řekl by mi to nic princezno to se stává i v lepších rodinách.. no nic jsem celá nadržená jdu si trochu podráždit pipinku a pak možná ještě usnu uvidíme.

pavel (Ne, 22. 7. 2018 - 06:07)

Tak jsem neodolal a večer nasadil plenku , teď jsem promočenej a podělanej až do alelujá . Neděle mi pěkně začíná.

To (Ne, 22. 7. 2018 - 01:07)

Ahojky tak jak už jsem tu...musí být smradu v Tvém bytě. Tam bych nechtěl na navšt?vu.

Ahoj, (Ne, 22. 7. 2018 - 01:07)

Ahojky tak jak už jsem tu...To seš ale pěkné čunče. Měla bys ses jmenovat ne Kikina ale KAKINA nebo spíše POKAKINA.

nóóó (Ne, 22. 7. 2018 - 00:07)

jistěěééé

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 00:07)

Ahojky tak jak už jsem tu avizovala tak se teď oddávám romantickým barevným kombinacím. Dnes jsem v růžových pestrobarevných legínach které na sobě mají kytičky motýlky a další romantické motivy. Aby té romantiky nebylo málo tak pod nimi mám světle modré kalhotky se srdíčky takže jsem taková nevinná holčička v postýlce ale mám jeden problém chce se mi kakat ale přeci nebudu vstávat z postýlky a producirovat se na záchod? No uznejte sami to nemá smysl ne? Pod tou dekou je mi dobře a cítím se tam tak bezpečně... Jejda tak mi to právě uteklo do oblečení no to je naděleni no co se dá dělat teď už v tom musím spinkat a ráno nasadím nevinný výraz ve stylu tak se na mě nezlobte já za to fakt nemůžu já nic já jenom nevinná pokakana princeznička v postýlce. No nic konec fantazie zkráceně řečeno užiju si to. Dobrou noc všem pokakanym přeje Kiki :0)

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 23:07)

No já zkusila nejít od...Tak uvidíš, jestli Tě to naláká to znovu zkusit. Každopádně ze zadržování mám tak trochu strach, protože tam je právě hodně nejisté, kdy to půjde ven. Ještě, pokud je k dispozici WC kdykoliv během zadržování (třeba práce z domova nebo prázdniny), tak proč ne, ale samozřejmě škola, některá zaměstnání a cestování domů, jsou problémem.

Marcela (So, 21. 7. 2018 - 22:07)

Marcelo, chce to prostě...No já zkusila nejít od středy na WC s tím, že to udělám v pátek večer, ale už ve škole to nebylo ok. No a ten oběd co mi patrně nesednul do odstartoval a dopadlo to tak, že jsem se komplet podělala cestou ze školy a musela v tom jít hodinu domů. Už jsem se tu o tom před časem obšírněji rozepsala. Tenhle zážitek mě prozatím odradil od experimentů tohoto druhu, ale musím přiznat, že něco specifického, co jsem do té doby ještě v životě nezažila, na tom rozhodně bylo.

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 19:07)

Jo, tak trochu popij s kámošema a neztrať mobil z dozoru, asi by se víc lidí divilo :-) zatím se měj!

Kikina (So, 21. 7. 2018 - 19:07)

Mít svou hrdost je...Tak ok to beru kapitalisto :0) jinak na záchod v oblečení? Kde jsi to viděl? :0) já budu taky dneska zlobit ale až později večer teď máme po koupání a trochu paříme. Už se na to psaní sem musím pro zatím vykašlat kámoška tady do mě pořád keruje Kiki co to tam pořád ťukáš do toho mobilu? No to by se asi divila :0)

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 18:07)

Lukáši tak určitě máš...Mít svou hrdost je důležité, to je bez debat. Navíc jsi dokázala sama sobě, že se o sebe dovedeš postarat. Taky důležitá věc, velmi důležitá.
Hele, já uvažuji o koupi malé rodinné farmy v Norsku. Tak až jí koupím a trochu to tam rozjedu a budu potřebovat zaměstnance, tak budeš na prvním místě :-)
Zn.: dvě roční období zaručena- bíla zima a zelená zima.
Budu hodný kapitalista:-)

Dneska jsem byl na WC v gatích, už se musím umýt a pak se jdu vrhnout na úklid kuchyně, už to odkládám dost dlouho :-)

Reklama

Přidat komentář