Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lukáš (Út, 17. 7. 2018 - 18:07)

Verča+Dita:
no, pokud jde opravdu i o tu ostudu, tak je to v jedné věci jednodušší- nepotřebujete nic ukrývat. Takže projímadlo, světlé upnuté džíny a tanga či kalhotky hodně vykrojené. Projímadlo se postará o konzistenci, takže na první pohled bude vidět co se Vám stalo. Na druhý pohled to bude i cítit. A za denního světla. Takže třeba vzít od hotelu metro a dojed někam na druhou stranu města, tam se podělat a pak jet zpátky.
Pak ovšem začne problém- musíte se dostat zpátky. Nejlepší je metro, tam řidič je daleko od Vás a nezasmrádne hned celá souprava. Tramvaj už může být problém a autobus tuplem- navíc se v některých městech nastupuje do autobusu jen předními dveřmi. Taxík téměř nemožný- řidič si sice chce vydělat, ale čištění sedadla taky zabere nějaký čas. Taky můžete narazit na Scattera :-) a neplánovaně si (ne)užít nějakou zastávku :-) V Paříži jezdí linka metra 14 bez řidičů, to je šance :-)
Pak to utajení před recepčním- to je totiž jediný člověk, co je schopen Vás identifikovat. Určitě jsou zvyklí na ledasco, opilí a poblití hosté, prostitutky, počůraní po alkoholu, možná i to pokakání viděli, ale mějte na paměti, že si zkontrolují Váš pokoj po Vašem odjezdu a vše Vám mohou naúčtovat. V nejhorším případě Vás mohou najít i na sociálních sítích, pokud tam máte stejné jméno jako ve skutečnosti. Takže příchod na hotel bych se snažil zamaskovat.
Mikina nemusí stačit, ono to může sjet až ke kolenům, navíc vůně.
Možná bych si vytipoval oblast, kde se pokadím, projdu se po ní a pak se sbalil někam, alespoň provizorně očistit. To znamená sundat podělané věci, trochu se očistit (vzít si 2l láhev s vodou) a v tom provizoriu dojet do hotelu.
Na googlu maps (jsem tam vidět i já i když s rozostřeným xichtem :-) lze najít jak to v dané oblasti vypadá.
Každopádně jeg ?nsker dere lykke til :-)

Scatter (Út, 17. 7. 2018 - 10:07)

Jak tak koukám, nějací inteligenti nám tu pěkně zasírají diskuzi :) Nenechme si kazit dobrou náladu :)

Hlavní (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Jak je libo. Myslet si to...je, že ty jí máš a i dostatek času.

Kikina (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Jak je libo. Myslet si to můžete. Mě to žíly trhat nebude. Svým způsobem se musím smát takto přízemním lidem s nedostatkem jakékoliv představivosti :0)

Ale (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Hmm tak já nejsem žádná...nech toho. Všichni vědí, že to píšeš jen ty.

Kikina (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Hmm tak já nejsem žádná slečna studovaná ale taky nejsem úplně blbá aby mi došlo že hromada z toho co se objevuje na téhle diskuzi jsou úplný kraviny. Taky dokážu pochopit že po těch dvou konverzacích které jsem tu předvedla s Lukášem by jste nás dva mohli podezírat z toho že tu píšeme i ty ostatní příběhy. No já nepopírám že se svou fantazií bych to zvládla levou zadní ale já jsem sama sebou a nepotřebuju být někdo jiný. Jinak i když jsem se zapojila až letos tak tuto diskuzi sleduji už dlouho a těch pisatelů je tu rozhodně víc než jeden. Styl některých z nich už bezpečně poznám a některé z nich už jsem si tu zjistila takové věci že kdybych je vytáhla tak by se ti dotyční odtud hodně rychle ztratili ale proč kazit zábavu :0)

Dita (Po, 16. 7. 2018 - 19:07)

tady nesedi 24 hodin, jemu...Ty se jmenuješ On? To asi máme doma špatný kalendář, protože jsem ještě takové jméno neviděla. Příště se tedy raději podepiš.

On (Po, 16. 7. 2018 - 19:07)

Jo jasně už si živě...tady nesedi 24 hodin, jemu staci chvilka, napise sem a pak jen kontroluje. A kdyz tak se snazi jeste provokovat. Jen uz to lidi tak neprozivaj, spis mavnou rukou. Pise to jedna osoba, to uz lidem doslo.

Kikina (Po, 16. 7. 2018 - 18:07)

Jo jasně už si živě představuju jak jeden jediný člověk nejí nepije nespí nemusí chodit na záchod nepracuje a jediné co dělá je že 24 hodin denně 7 dní v týdnu vypisuje na tuhle diskuzi pod deseti různými nicky a ještě si na to stihne sám odpovídat :0) wow.

Jana (So, 15. 4. 2017 - 18:04)

Jaký máte názor na to...Já už jsem tady psala o své zkušenosti, kdy jsem to pustila úmyslně. Asi hodně záleží na situaci.

Bea (Po, 16. 7. 2018 - 00:07)

Tie vaše akože posrané...Ono když se Ti to stane, tak to má většinou velmi podobný scénář. Stalo se mi to dvakrát, tak můžu i u sebe porovnávat a musím konstatovat, že to bylo velmi identické.

Zz (Ne, 15. 7. 2018 - 23:07)

Nevím, jak toto může...Tie vaše akože posrané príhody su písané tušim jednou osobou.Sú totiž písané podľa jednej osnovy.

Pavel (So, 15. 4. 2017 - 14:04)

Jaký máte názor na to pustit úmyslě a pustit to když víte že to nestihnete?

Dáša (Ne, 15. 7. 2018 - 22:07)

Romana: Ano, bohužel jsem se...Nevím, jak toto může někoho přitahovat. Mně to bylo přímo odpudivé. Jak se tu psalo, jak někteří z vás zapírali a nepřiznali se, že se pokadili, tak já mám docela zajímavý zážitek. Stalo se mi to v autobuse, kde také jela děcka tak asi čtrnáctiletá (mně je 18) a dvě jejich vedoucí. Za chvíli to z mých kalhot bylo cítit po celém autobuse. Jedna vedoucí říkala té druhé, že ji přijde jako by se tu někdo podělal. A ta jí řekla, že asi má pravdu. Ta první šla mezi ty děcka a říkala jim ať se přizná ten, kdo se podělal. Nikdo se nehlásil, tak jim řekla, že venku se každému podívá na zadek. A asi ji nenapadlo v ten moment, že se pokadil někdo jiný, kdo do jejich kolektivu vůbec nepatří. Naštěstí jsem vystupovala až o vesnici dál po jejich vystoupení. Nějací chlapi v tom autobuse říkali, že jsem prase a že předtím to viděli na ta děcka. Myslela jsem si, že to nebude vidět, ale pohmatem jsem zjistila vlhko na zadku na riflích. Brácha byl doma a pak to vyslepičil našim. Tak jsem od nich dostala velké kázání. Jestli to bude vykládat mým kámoškám, tak poslední rok na gymplu nebude žádný med.

Verča (Ne, 15. 7. 2018 - 22:07)

284 016 243 popovidame si?Do you speak English?

Alice (Ne, 15. 7. 2018 - 19:07)

Díky moc holky za inspiraci. Přečetla jsem si tu včera, co jste kdo prováděl a říkala jsem si, že bych to mohla zkusit zase pustit venku, ale tentokrát si to naplánovat, tak abych se zase v tom stavu nevrátila domů. Přeci jenom už jsem dorazila pokaděná onehdy od té kámošky, tak by to mohlo být rodičům divné. Dnes jsem si naplánovala procházku k jedné přehradě kousek od které bydlíme. Cestou už to nešlo vydržet, tak jsem to pustila za chůze a po chvilce došla na jedno zapomenuté místo kam nikdo nechodí. Voda se mi teda moc teplá nezdála, ale neměla jsem jinou volbu, než tam vlézt a umýt se. Naštěstí tam nikdo nepřišel. Vzala jsem si sebou náhradní oblečení a oblékla se do něj. Pokakané kalhotky a tepláčky jsem sbalila do igelitky a cestou hodila do kontejneru. Verčo a Kikino díky za vaše tipy, snad si mě tam nikdo nevšimnul.

Pro Verču (Ne, 15. 7. 2018 - 14:07)

Kikino, díky za rady, celkem...284 016 243 popovidame si?

Kikina (Ne, 15. 7. 2018 - 12:07)

Jinak to co provozuješ ty...Aha takže klasika. No škoda považovala jsem se za průkopnici nové disciplíny tak nic no. Vím že jsou holky co to dělají do oblečení naostro. To já si zase kalhotky vezmu jednak si myslím že jsou k tomu určené a hlavně zabrání sesouvání se nákladu od oblasti zadečku do oblasti kde ho mít nechci. Ohledně toho bed wettingu nikomu neberu jeho libůstky ale nedokážu si představit že bych měla permanentně prochcanou postel to už se mi zdá jako dost extrém. Já se vždycky snažím při svých akcích zašpinit jenom sama sebe a oblečení a nic dalšího. Na počůrávání si nepotrpím protože počůráni je příjemné asi tak ty dvě minuty když to hřeje pak jak říkáš to začne studit a už to tak příjemné není. Jasně že pokakani taky vychladne ale je to příjemné i potom když se to tak pěkně matla v těch kalhotkách a lepí na zadeček a i proto v tom klidně vydržím i 12 hodin protože narozdíl od počůráni tady ten příjemný pocit nezmizí ale každý má to svoje tak hlavně že si to všichni užíváme :0)

Kikina (Ne, 15. 7. 2018 - 11:07)

Kikino, díky za rady, celkem...Dobrá práce Verčo. Venku v přírodě to má takový specifický náboj. Jak jsem nějaký čas musela žít s rodiči na Valašsku tak i když jsem to tam nemohla vystát tak jednu výhodu to tam mělo. Bydleli jsme téměř na kraji města do lesa kousek a když jsem k tomu měla příležitost tak jsem ráda vyrazila na pokakanou procházku. V Praze tohle moc nejde tady jsem obklopena panelovými sídlišti ze všech stran. Jinak je fajn že šetřís přírodu a kalhotky i s nákladem jsi vyhodila do koše. Já si myslím že jak jsem je pustila po řece tak to žádný velký zásah do přírody nebyl. Hovínko odplave a řeka to přefiltruje ale v rybníku kde to nemá odplavat kam je to něco jiného takže je fajn že bereš ohled i na ostatní eventuální plavce. Ono když se člověk koupe a vedle něj plave hovínko tak to není zrovna příjemné :0)

Scatter (Ne, 15. 7. 2018 - 09:07)

Jinak to co provozuješ ty Kiki se běžně nazývá Panty Pooping, protože nekakáš do postýlky přímo, ale hezky do kalhotek nebo do oblečení :) Jinak ta Verčina durch prochcaná postel, kterou používá místo WC je také super rajcovní, ale divím se, že ji v ní není zima v zimě třeba, vždyť tak mokré jí to musí studit, určitě musí neustále přidávat proudy čertvých teplých čůránek, aby se zahřála a taky to v její ložnici musí vonět po chcánkách jako ve výběhu nějaké šelmičky v Zoo. Rád sem si s ní dříve dost často psával různé příběhy a pod. nicméně k reálnému setkání nás dvou nikdy nedošlo, ikdyž pozvání na podobné prasečinky v reálu bych nejspíš s nadšením přijal :D

Reklama

Přidat komentář