Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Default User Image
KK7 (So, 17. 8. 2024 - 21:08)

To, co teď prožívám je něco tak krásného a něžného. Už celý den jsem to zadržoval a až teď večer si za ti beru zaslouženou odměnu. Teď před spaním jsem siv poseli konečně nasadil plínku a pak už jsem se slastí zatlačil a vykakal se. 🤎 Tato úleva je tak báječná a u toho sedím teď v plínce a mazlím se se svým něžným bobanem. Čeká nás v té plínce krásná hnědá noc až do rána. 🤎🤎🤎

Default User Image
KK7 (Ne, 18. 8. 2024 - 07:08)

Tak už hotovo, užil jsem si pokakanou noc krásně a jsem rád za zdravé trávení. Svůj výtvor jsem dal na hovno.sk

Default User Image
KK7 (Ne, 18. 8. 2024 - 00:08)

Moc krásná noc 🤎 na chvíli jsem se probudil. A to kako je opravdu něco moc něžného a krásného. Děkuji a ževnám svým zdravím střevům.

Default User Image
KK7 (Ne, 18. 8. 2024 - 00:08)

Moc krásná noc 🤎 na chvíli jsem se probudil. A to kako je opravdu něco moc něžného a krásného. Děkuji a ževnám svým zdravím střevům. 

Default User Image
KK7 (Ne, 18. 8. 2024 - 00:08)

Moc krásná noc 🤎 na chvíli jsem se probudil. A to kako je opravdu něco moc něžného a krásného. Děkuji a ževnám svým zdravím střevům. 

Default User Image
Vlastně co blbnu, už dávno ležím. Jen jsem v kleče kakal a pak s tím rovnou ulehl. Vůbec jsem si nesedal. (So, 17. 8. 2024 - 21:08)

Vlastně co blbnu, už dávno ležím. Jen jsem v kleče kakal a pak s tím rovnou ulehl. Vůbec jsem si nesedal.

Default User Image
*KK7 (So, 17. 8. 2024 - 21:08)

Oprava

Default User Image
KK7 (So, 17. 8. 2024 - 21:08)

Jé, to je taková úcta. To je úcta ktomu kaku samotnému, že se takto krásně mazlí. 🤎 Vlastně i mým střevům, která ho vyprodukovala a teď jsem si uvědomil, že si tu úctu opravdu zaslouží. Věrně mi slouží už celý život přes 35 let a ještě nikdy jsem s nimi neměl zdravotní potíže a vždy mi to zdravě trávilo. Jé, kako moje 🤎 milujj tě moc. 🤎🤎Tak krásná noc na oslavu zdravého trávení. 🤎 

Default User Image
Fredo (Ne, 4. 8. 2024 - 18:08)

Já jsem si včera v supermarketu prdnul, ale pak jsem ucítil jak se mi z prdele vyvalily sračky a nešlo to zastavit, takže jsem se hodně posral. Hovna mi padaly na zem a já jsem utekl domů, kde jsem si musel utřít prdel a trenky a kalhoty dát vyprat. Nevím jak to dělat, aby jsem se už neposral ?

Default User Image
Fredo (Ne, 4. 8. 2024 - 18:08)

Já jsem si včera v supermarketu prdnul, ale pak jsem ucítil jak se mi z prdele vyvalily sračky a nešlo to zastavit, takže jsem se hodně posral. Hovna mi padaly na zem a já jsem utekl domů, kde jsem si musel utřít prdel a trenky a kalhoty dát vyprat. Nevím jak to dělat, aby jsem se už neposral ?

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 14:08)

Tak jsem pohybem svých střev zase udělal radost Hartmannovi (výrobci plenek).

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 15:08)

Je lepší udělat radost starý Kolářový. Myslím že je na čase.

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 22:08)

Ach! Tak teď je toho více, než obvykle. Tak teď se s tím tak krásně mazlím v Molicare a je toho opravdu hodně. Vážím si, že mám zdravá střeva a mohu se pomazllit s tím, co vyprodukují.

Anonym (Pá, 2. 8. 2024 - 04:08)

Tak ještě se s stále mazlím se svým bobanem v plínce. ❤️🤎 Na tuto krásnou noc budu ještě dlouho vzpomínat.opravdu krásný náklad.  

Default User Image
Pavkol (Pá, 2. 8. 2024 - 07:08)

Taky sem teď srak ve Famfulikově ulici před domem kde s matkou bydlím a domovnice na mě řvala že jsem prase nechutný. Já to povím matce a ta domovnici srovná.

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 14:08)

Tak to je nechutné, to máš dělat v soukromí, jdyž jsi sám. Případně jen s někým, kdo má o to zájem také. Sle kdoví, jestli jsi opravdový Pavkol. 

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 14:08)

Tak to je nechutné, to máš dělat v soukromí, jdyž jsi sám. Případně jen s někým, kdo má o to zájem také. Sle kdoví, jestli jsi opravdový Pavkol. 

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 14:08)

Tak to je nechutné, to máš dělat v soukromí, jdyž jsi sám. Případně jen s někým, kdo má o to zájem také. Sle kdoví, jestli jsi opravdový Pavkol. 

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 22:08)

Ano, připomínám se. Teď cítím, že jsem natáhl opravdu pořádný kabel, jak se říká. Do plínky. ❤️🤎

Default User Image
Mr.kakac (St, 31. 7. 2024 - 10:07)

Jak se mám pokakat

 

Reklama

Přidat komentář