Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Dita (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Tak hlavně, že jsi je...Romana: Tmavý kalhoty jsou fajn, když se Ti to stane nechtěně. Když člověk plánuje, že si to vyzkouší, tak světlé kalhoty jsou výborné. Jednou je pokakáš a potom vypereš a máš je zase čisté. Je ale fakt, že vyprání těch bílých byla pěkná fuška. Už jsem se smiřovala, že se budu muset mámě přiznat, že jsem měla nehodu. Ať Ti to dobře dopadne.

Dita (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Romana: Rodiče přijeli až...Doufám, že stýc našim nic o praní neřekne. Naši vědí o mé nehodě v nemocnici, tak by mžná hledali nějakou souvislost.

Verča (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Jak mě uváděl šéf minulý týden do firmy, kde jsem na brigádě, tak ukazoval kuchyňku, potom wc a wedle že jsou sprchy, kdybych náhodou potřebovala. Hned jsem si pomylela, že asi kdyby se někdo po .... do kalhot a trochu jsem zčervenala, tak doufám, že si toho nevšiml. A když jsem šla dnes domů, tak jsem si všimla, že jsem měla na obou stehnech zpocené mokré mapy. Říkala jsem si, aby to nebudilo dojem, že jsem se počurala. A světe div se, na koho jsem zrovna narazila. Proti mně si to mašírovaly ta dvě dvojčata a začaly se obě smát a fakt si asi myslely, že jsem se počurala, protože pronesly něco jako toto: A tak nejen pokakanda ale i počuranda. Dneska fakt bylo horko a asi jak jsem v autobuse měla na klíně bágl, tak ten pot asi proto dobře prosákl přes látku kalhot. V neděli dám vědět, jestli jsem něco podnikla. Pokud jo, tak určitě bez kefíru a kofoly, aby to nemělo následky v kině nebo na brigádě.

Romana (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Romana: Rodiče přijeli až...Tak hlavně, že jsi je vyprala ke své spokojenosti. Takže hádám, že tmavé asi vyperu lépe? Jedny světlé mám taky, ale ty mám ráda a pokakala bych si je nerada. Asi to odnesou ty černé a snad na nich ten flek nebude tak patrný, jak pevně doufám.

Dita (Pá, 1. 6. 2018 - 22:06)

Dita : Tak my s bráchou...Romana: Rodiče přijeli až v neděli, tak jsem stihla vyprat oboje džíny, ale nevím , jak vnímal praní kalhot strýc, zvlášť, když viděl dvoje, a že řekl, že si o tom myslí svoje. Ty z té skutečné nehody sa vypraly hned výborně, za to ty bílé jsem prala na čtyřikrát. Je ale fakt, že žlutohnědý flek na nich výborně vynikl.

Romana (Pá, 1. 6. 2018 - 22:06)

Dita : Tak my s bráchou soupeříme, kde se dá a děláme si naschvály při každé příležitosti, ale zase tak zlá bych na něj nebyla :) Nechce se mi zkoušet žádná nehoda. Počkám si na vhodný čas. A co Ty? utajila jsi před rodiči svůj pokakaný víkend? A jak dopadlo praní džínsů? Já to asi taky udělám do džínsů, akorát si na rozdíl od Tebe vezmu spíš tmavé. Mám jedny černé, tak uvažuji, že to pustím do nich. Hádám, že s vypráním těch bílých jsi asi měla hodně práce.

Katka : Já si před tím ani neuvědomila jak je to nebezpečné. Fakt stačí, aby Ti oběd nesednul a ten tělocvik to dorazí, naštěstí ho máme jen jednou do týdne. Na tu kravku se vykašli. Taky máme podobné exempláře u nás ve třídě a já nepřeji nikomu nic zlého, ale jsou lidi kterým bych ty plný kalhoty přála...

Lukáš : Je to masakr. Jak píšeš rodiče si nevybíráme. Já si na svoje stěžovat nemůžu, jenom toho bratra kdybych měla normálnějšího :( holt s ním cloumá puberta a furt se do mě strefuje. Kdybych se nedej bože pokadila a on se o tom dozvěděl, to by měl druhý vánoce. Nebudu zbytečně riskovat. Ten měsíc si klidně počkám a sama jsem zvědavá jaké to bude.

Lukáš (Pá, 1. 6. 2018 - 21:06)

Katka- hlavně se pokus nedat na sobě znát, že tě ty její poznámky serou, zkus se z nich nerozčilovat a nebrečet. Jakmile ta kun...da uvidí, že se rozčiluješ nebo hroutíš, tak to bude jen a jen horší. Já vím, je těžký.
Já jsem se v 8. třídě počůral v autobuse cestou z výletu. Dva spolužáci mě to dávali najevo pořád až jsem jednou nevydržel a nahlas jsem jim řekl: všichni už o tom nemluví, ale vy dva pořád. Vám se to líbí, co? Vy masturbujete při představě mých mokrých kalhot, co? Snažil jsem se mluvit klidně, ale hlasitě. Pak jsem šel ven ze třídy, srdce mě bilo jako o závod, ale potom se frekvence mluvení o mé nehodě značně snížila až nakonec ustala úplně.
Hlavně se nenech zlomit, jinak se budeš kontrolovat, aby se Ti to už nikdy nestalo, při sebemenším prdu poběžíš pro jistotu na WC a těma nervama si další nehodu rychle přivoláš. Psychika umí dělat divy.
Takže dávej na sebe pozor, lidi jsou holt různí a idiotům se holt vyhnout nelze a zastřelit je je nelegální :-)

Lukáš (Pá, 1. 6. 2018 - 21:06)

Romana: určitě to zkus, já si myslím, že se Ti na tomněco líbí, protože si s tou myšlenkou pohráváš. Sám mám taky rád klasický sex se ženskou, ale počůrávání a pokakávání mě rozhodně není cizí. Ale počkej do toho července až budeš mít bráchu pryč a budeš mít na to dostatek času. Vždyť už je to jen měsíc.
Ta holka, co se pokakala při výletu se školou k psychoušovi snad nešla, nebo o tom alespoň nevím. Jen si, chudák, ve třídě pak nějakou dobu vyslechla dost nejapné poznámky na tu svoji nehodu, navíc se z toho sem tam rozbrečela, což hnalo posměváčkům další vítr do plachet.
Ta holka, co musela k psychoušovi byla spolužačka už ze střední, ale jen na nějaké předměty, které se dělily podle specializace. Pak jsme spolu nastoupili i do jedné práce a ona ve mě nalezla někoho, komu se mohla svěřovat, když něco nešlo. Její matka byla dost prudérní, těžce konzervativní a jak se ukázalo, tak ta kámoška byla (a je) lesba. Já byl první, komu to kdy v životě řekla, čehož si hodně vážím- když to řekla rodičům, tak jí matka řekla, že půjde z domu, jestli "neznormální". Ona se pokadila cestou z brigády, klasika- zmrzlina a kofola ve městě s jinou kámoškou a pak cesta tramvají domů, ale potřeba začala růst dost rychle- no všichni to známe... těsně po výstupu na svojí zastávce jí to všechno šlo do kalhot (normální kalhotky, ale žluté kalhoty, poměrně těsné, žádná mikina nebo bunda, takže fakt dost vidět). Přišla domů, kde to máma hned poznala nejprve podle závanu a pak i na těch kalhotech. Dostala kázání, že to snad né v tomhle věku a jestli jí někdo viděl takhle jít po ulici- asi se její máma obávala své pověsti :-(. No pak se šla z toho dostat, což všichni víme, že zabere docela čas. Máma mezitím zavolala rodinnému známému psychoušovi. Ten jí navrhnul ať hned přijdou, že už nikoho nemá. Takže kámoška, když se konečně domyla a dobrečela, tak začala brečet znovu, protože máma jí nahnala do auta a jeli. Tam probírali to, aby se jí to náhodou nelíbilo, jaká opatření přijmout apod...
Podle mě se to líbí její mámě, když na tohle téma zabrousila, ale samotnou jí nikdy nenapadlo to realizovat, protože se kadí přece jen pořád do záchodu a tak dcerka bude dělat jak papoušek jen to, co ostatní. To je můj názor, jinak její mámu znám jen sem tam od vidění, prohodili jsme pár slov, ale jelikož nejsem generální ředitel něčeho, tak nejsem její dcery hoden (nikdy jsem její dceru za přítelkyni nechtěl, nevím ,kde na to přišla).
Takže docela haluz taková matka, ale nenaděláš nic, rodiče si nevybereme. Ještě, že Tvoje mamka by nehodu přešla, bráchu vyřešíš o prázdninách, takže si to za pár týdnů zkusíš a uvidíš.

Katka (Pá, 1. 6. 2018 - 17:06)

Standa : Už jsem rozhodnutá...Romano, tělák po obědě je fakt hrozná kombinace. U nás se to zatím stalo jenom mně. A jak jsem říkala, jak se mě ptala ta hrozná spolužačka před minulým tělocvikem, zda jsem si nezapomněla koupit pampersky, tak dnes mi řekla, že si snad už můžu koopit o víkendu na pondělní tělocvik nočník a pokud budu chtít, že mě na něj naučí chodit. Kramflekem bych ji šlápla do jejího ušklebeného ksichtu krávě hnusné.

Verča (Pá, 1. 6. 2018 - 17:06)

Verča: zatím jen o tom...Lukáši, ještě mám dva dotazy. Jak jsi psal v dřívějším příspěvku o větrání, myslíš, když někdo půjde pod otevřeným oknem pokoje, že může ucítit tento typický zápach a tím pádem si domyslet, že se u nás někdo podělal? Proto ani kalhoty nebudu raději venku věšet.

A ještě otázka k tomu filtru u pračky. Jak jsem již psala, snažím se a budu se snažit o maximální očistu prádla dávaného do pračky. Když se po nějaké době vyndá filtr, bude poznat, že se pralo podělané oblečení? Byla bych nerada, kdyby to servisák zjistil, protože je to strýc těch dvojčat, u kterých se mi to podařilo udělat do postele. Myslím, že to od nich ví, a tak aby si nemyslel,že se mi to stává často.

Kikina (Čt, 31. 5. 2018 - 21:05)

Holky ja jsem slibila nejake ty sve adrenalinove zazitky spojene s pokakavanim casem to sem urcite nahodim ale momentalne jsem uplne vyrizena po ctyrech dvanactkach jeste to musim prezit v praci zitra ale to se mi snad podari vypadnout o neco driv. Jinak moje streva uz se po minule divoke sobote nastesti srovnala. Vcera jsem byla normalne na zachode a uz sporim na svou sobotni akci. Nicmene v tuto chvili odpadam unavou takze to balim. At zije pokakavani! Zatim caute :0)

Dita (Čt, 31. 5. 2018 - 20:05)

Standa : Už jsem rozhodnutá...Romana: Na bráchu neber ohledy. Nenapadlo Tě mu dát třeba do pití projímadlo? Když se pokadí i on, tak si nebude moct vyskakovat a nikomu nic neřekne, protože by se bál, že mu to vrátíš a řekneš to jeho kámošům.

Dita (Čt, 31. 5. 2018 - 20:05)

Vy se tady holky pěkně rozjíždíte. Já taky plánuji repete, až naši nebudou doma, nebo to zahraji na nehodu.

Verča (Čt, 31. 5. 2018 - 20:05)

Verco nemas zac kdyz muzu...Kikino, říkala jsem si, že tím kofolovým kefírem zvýším kvalitu a kvantitu hovínek. Projímadlo zbytečně ničí střeva, nechci nést nějaké následky. Tak jak jsem již psala Lukášovi, raději tu neděli vynechám, protože se nohodlám v knině podělat. Docela by to hrozilo. Každý organizmus reaguje jinak. Doma v té posteli jsem si myslela, že jsem už vyprázdněná a ejhle po větrech ze mne lítala stolice. Tak bych taky mohla dopadnout v tom kině. Já si odpočnua džegíny taky. A děkuji za tip na kleknutí. Asi to bude z toho hlediska, jak pišeš, lepší. Vyzkouším, až bude čas a dám vědět.

Verča (Čt, 31. 5. 2018 - 19:05)

Verča: zatím jen o tom...Lukáši, jasně. Komplet podělaný kalhoty s kusy hovínek bych do pračky nedala, taková blbka nejsem. Džegíny jsem obrátila naruby, osprchovala je, obzvlášť tu zasaženou nohavici a nechala odmočit. Teprve potom šly do pračky. Podobně to bylo s pyžamovými kalhotami, kabátkem a prostěradlem.

V tu neděli raději vynechám, protože v kině by to bylo obtížné se dostat do uličky a teprve potom na záchod. Byl by to megatrapas, kdyby se mi to tam stalo a nic bych neměla z toho filmu. Pokud by se to mělo stát v tom kině, tak by bylo lepší nikam nelézt, protože do doby než by se vstalo, tak by nikdo nemohl přijít na to, kdo se podělal. Ale raději v neděli vynechám, protože jak jsem se sama přesvědčila, tak to má u mne nějaké dozvuky . viz ta postelová nehoda doma a předtím nějaký den po tom flámu když jsem to pustila do kalhotek pod sukní a vyhodila je do popelnice. Těším se na ten film.

Dana (Ne, 12. 3. 2017 - 09:03)

Zuzko, když jsem nakousla to...Taky mám tyto špatné zážitky a určitě to nemá s intelektem žádnou spojitost. Když nutně potřebuješ a záchod nebo křovi nejsou k dispozici, tak to skončí bohužel v kalhotech. Pokud má člověk při tom zvláštní pocity, tak to může být nějaká psychicka vada v člov?ku, viz. Honzův přísp?vek.

Kikina (Čt, 31. 5. 2018 - 19:05)

Kikino, díky. Už jsem si...Verco nemas zac kdyz muzu pomuzu. Ja taky na opruzeniny trpela hlavne v zacatcich svych dobrodruzstvich ale casem kdyz jsem se zacala pokakavat pravidelne uz si pokozka tak nejak zvykla ale obcas je jeste mam kdyz ujedu a jsem v tom moc dlouho takze kremik na zadecek je dobre mit vzdy po ruce. Jinak ohledne tvych planu na nedeli by mozna nebylo od veci vynechat ten kofolovy kefir nedrazdit si zbytecne streva a pustit to tak nejak prirozene. V podrepu nevim lepsi je kleknout si na kolena to se ti uvolni svaly na zadecku a jde to ven samo. Ja zadne dozvuky po svych pokakanych akcich nemivam. Vetsinou se kompletne vyprazdnim pri te akci bez projimadla kefiru kofoly atd. Kazdopadne nepochybuji ze at uz to dopadne jak chce tak ty a tvoje dzeginy si to urcite uzijou :0)

Lukáš (Čt, 31. 5. 2018 - 14:05)

Verča: zatím jen o tom prádle- o kebabu později až bude čas na psaní, musím tvořit hodnoty v práci, raději bych je tvořil jinak a jinde :-)
Já, než to hodím do pračky, tak to prádlo fakt hodně vyčistím proudem vody ve sprše a tak jej tam dávám jen s hnědou skvrnou na příslušných místech a i tu ta sprcha proudem vody dost eliminuje. Takže další prádlo pak není cítit. Ale pokud bys tu očistu prádla neudělala dobře nebo vůbec, tak by se to stát mohlo, navíc by se mohl ucpat filtr v pračce. Nezanedbávej očistu prádla před vhozením do pračky (+ dostatek aviváže, jsem si jí kupoval z kapesnýho, aby se máma nedivila, kde tak mizí :-))) a vše bude OK.
Jo a bacha na to kino- v neděli se natřískáš, užiješ si pokadění, ale v pondělí ještě střeva mohou být rozbouřená. Měla jsi tu postel a pokud by bylo něco v tom kině, tak by se Ti to blbě zdůvodnilo :-) já mám vždy druhý den volno tak, abych nikam nemusel.
Teď se měj, jdu něco dělat pro blaho mé peněženky :-)

Fi-do (Čt, 31. 5. 2018 - 12:05)

Včera večer jsem si dal plenku na spaní a v noci se mi chtělo kakat,tak jsem to pustil do plen a spal v tom až do rána.super pocit,az na ten smrad.

Verča (Čt, 31. 5. 2018 - 00:05)

Katka: no Tvoje spolužačka...Lukáši - eventuálně někdo jiný, nemáte někdo zkušenost, zda prádlo, které se pere v pračce po pokakaných kalhotech nemůže být třeba jen trochu cítit? Asi by se máma divila, ale můžu to vlastně hodit na to pokakané prostěradlo a pyžamo. Ale jsem nejraději, když už máma o tom nehovoří. Doufám, že neodhalí, moji novou zálibu. V nejhorším bych to musela uhrát na nehodu. Příště když se mi bude chtít v noci prdět, raději se půjdu vyprdět na záchod, kdyby náhodou ze mne něco vylítlo.

Reklama

Přidat komentář