Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Vašek (Pá, 11. 5. 2018 - 06:05)

Kikino, tu osudnou noc...Přístup toho doktora z rehabilitace je úplně normální, ale zato tu nemocnici by nebylo od věci trochu osolit, protože tam ta noční služba jasně zanedbala své povinnosti. A bylo s tím už dost malérů, aby si na tohle dávali pozor.

Vašek (Pá, 11. 5. 2018 - 06:05)

Kikino, tu osudnou noc...Přístup toho doktora z rehabilitace je úplně normální, ale zato tu nemocnici by nebylo od věci trochu osolit, protože tam ta noční služba jasně zanedbala své povinnosti. A bylo s tím už dost malérů, aby si na tohle dávali pozor.

Vašek (Pá, 11. 5. 2018 - 06:05)

Kikino, tu osudnou noc...Přístup toho doktora z rehabilitace je úplně normální, ale zato tu nemocnici by nebylo od věci trochu osolit, protože tam ta noční služba jasně zanedbala své povinnosti. A bylo s tím už dost malérů, aby si na tohle dávali pozor.

Kikina (Čt, 10. 5. 2018 - 22:05)

Kikino, tu osudnou noc...Tak hlavne aby jsi to mela bez nasledku. Ja nechci bejt sprosta ale musim konstatovat ze me tu nohu jeste navrch nenavratne zkurvili. Do dnes se mi spatne prokrvuje a boli pri kazde vetsi zmene pocasi. Jidlo v nemocnici za moc nestalo co si budeme povidat. jinak pokud jsi jeste v rekonvalescenci tak to na to muzes klidne svest a kazdy tomu uveri. No a co se tveho posledniho dotazu tyce tak mozna budes prekvapena ale ja jsem hubenour a moc toho nezbastim a sama jsem nekdy prekvapena co jsem schopna vyprodukovat ale to bude tim ze ja uz jsem naucena chodit dvakrat do tydne. Jednou do zachoda a jednou do obleceni. Nevim jak casto chodis na velkou ty ale ver mi ze kdyz dva az tri dny nejdes tak se toho v tobe nastrada fakt hodne.

Dita (Čt, 10. 5. 2018 - 21:05)

Proboha Dito co to bylo za...Kikino, tu osudnou noc sloužily takový dvě slepice. Taky nevím, co dělaly, když jsem akutně potřebovala. Potom jedna z nich přišla, začichala a začala nadávat, která z nás se podělala. Nerada, ale musela jsem se přiznat. Holky to vzbudilo a od toho okamžiku jsem byla pro ně terčem posměchu. Sestra přijela z lehátkem, pomohla mi přelézt z postele na něj a jely jsme do sprchy. Strašně jsem se styděla. Taky nechápu proč mi to napsal doktor do propouštěcí zprávy. Možná musejí uvést komplikace léčby, jak pacient spolupracoval atd. Před mojí doktorkou se megastydím. To je jen na rozčilení, bavit se o úrovni špitálů. Jak jsi byla spokojená s jídlem? Noha není ještě úplně OK, nesmím ji ještě zatěžovat na 100% a chodím dvakrát týdně na rehabku. Mám aspoň tady štěstí na sestru, je supr. Ta co mě dávala do pucu, by se od této rehabky mohla hodně přiučit, hlavně z morálního hlediska. A doktor v ambulanci je taky docela solidní. Sice se dotkl té mojí události, ale byl na mojí straně, protože řekl, že se to může stát, když má člověk omeznou hybnost. Tak jsem si teď říkala, že bych tu nehodu, kterou chci spáchat, pokud by na to někdo přišel, hodila na tu zhoršenou pohyblivost. Prosím tě, co tak zbaštíš, že se tak vydatně pokadíš?

Kikina (Čt, 10. 5. 2018 - 20:05)

Nuda ,,, já musím na...To znam taky se snazim to neprehanet a delat to maximalne jednou do tydne. Uz jsem hotova a udelala jsem peknou hromadku. Mit ji v kalhotkach by bylo super, ale kvuli velkemu pracovnimu vytizeni na to pres tyden nemam cas a tak to provadim jenom o vikendech kdy na to mam cas. Navic si myslim ze kdybych to provadela casteji tak by se z toho stala rutina. Takhle se mam aspon cely tyden na co tesit takze cas od casu vysadit neuskodi. Navic vikend uz se blizi :0)

pavel (Čt, 10. 5. 2018 - 20:05)

Ja prave kakam na zachode.... Nuda ,,, já musím na chvilku přestat, nebo mi to zústane , ta úchylka , alespoň do soboty. Už se nemůžu dočkat , přecpu se a potom ,,,,,hmmm.

Kikina (Čt, 10. 5. 2018 - 20:05)

Ahoj , zdravím vás všechny...Ja prave kakam na zachode. Nuda...

pavel (Čt, 10. 5. 2018 - 19:05)

Ahoj , zdravím vás všechny , kteří tolerují tuto ůchylku . Povedlo se mi vykadit 2x do jedné plenky během 24 hodin . Je to naprosto S U P E R !! Jen mám strach , co všechno mě ještě napadne.

pavel (Čt, 10. 5. 2018 - 19:05)

Ahoj , zdravím vás všechny , kteří tolerují tuto ůchylku . Povedlo se mi vykadit 2x do jedné plenky během 24 hodin . Je to naprosto S U P E R !! J

Kikina (Čt, 10. 5. 2018 - 17:05)

Ahoj, ostuda to byla...Proboha Dito co to bylo za retardovanou nemocnici kdyz te v tomhle stavu tahli pod sprchu? Co kdyby jsi uklouzla a tu nohu si jeste dorazila nebo si udelala neco jineho. Jako ta sestra co v tom nasla me se taky chovala jako pekna hydra a chtela me taky vlacet do sprchy ale vrchni sestra ji jasne rekla ze nepripada v uvahu a ze me holt bude muset dat dohromady sama. Mela milion kecu ze nebude mejt patnactiletou holku zrizenou jak mimino ale nakonec se dala do dila dobre ji tak mela se venovat sve praci kdyz jsem na ni v noci zvonila. Ta vrchni sestra byla naopak v pohode a rikala at si z toho nic nedelam ze nejsem prvni ani posledni docasne imobilni clovek ktereho to v nemocnici potkalo. A tobe jako fakt na ferovku napsali do propousteci zpravy ze ses v prubehu hospitalizace pokadila? Tak to je drsny to se mi ani nechce verit ze se najdou takova hovada. To ses asi musela pekne stydet i pred tou svou doktorkou. Pritom nechapu jakou souvislosti se zlomenou nohou ma to ze si to nestihla na zachod. To jsou fakt idioti ale stav nasich nemocnic a personalu v nich to by byl asi namet na samostatnou diskuzi. Ja bych priste snad radsi podepsala reverz a odplazila se domu po ctyrech nez bych tam zase skoncila. A co noha dali ti ji aspon poradne dohromady a nemas zadne nasledky?

Zlata (Út, 28. 2. 2017 - 15:02)

Docela by mě zajímalo jaké neblahé zkušenosti má někdo s nehodama v bodech,jednodílných plavkách, spartakiádníchtrikotech i modrých trenýrkách na tělocvik.Za sebe to bohužel mám za sebou, ale jak to kdo řešil z holek i kluků třebas kteří také ty modré trenýrky nosili nebo je museli nosit. Známá nosí ráda bavlněné slipy pánské zn.André tuším a je s nima moc spokojená a prý se jí tam toho nadělení vešlo taky dost.

Kikina (Čt, 10. 5. 2018 - 17:05)

Zajímalo by mně jestli má...Ty budes asi specialni kategorie pro kterou se jeste pojmenovani nenaslo :0)

Kikina (Čt, 10. 5. 2018 - 17:05)

Hele ty Kikino ty to vazne...Ahoj Miki Waco to napsal v podstate presne. Jeste bych dodala ze v mem pripade se jedna i o poruchu sexualni preference. Jak uz jsem tu napsala tak kluci me nezajimaji ani nevzrusuji. Nastesti me nevzrusuji ani holky, deti, zvirata nebo mrtvoly :0) ja dosahnu orgazmu jedine tak ze se pokakam nebo si aspon predstavuji ze jsem se pokakala. Po pravde v dobe dospivani jsem z toho byla nestastna vnimala jsem sebe jako menecennou. Bala jsem se ze jsem psychicky nemocna a rikala si ze mam asi vyhledat odbornou pomoc ale pak jsem si o tom radsi vyhledala neco na internetu a zjistila jsem ze v tom zdaleka nejsem sama. Proste jsem se smirila s tim co jsem a uz to neresim. Holt jsem se s tim narodila a nic s tim neudelam. Jinak ty praktiky o kterych pise Waco oznacovane jako scat nebo pantypoop lide opravdu praktikuji ale me to nic nerika urcite netouzim po tom aby se nekdo vykakal na me ani ja sama neprahnu po tom pokakat nekoho jineho. Urcite bych si ani svoje hovinka nerozmazavala po celem tele nebo je nedej boze zkousela ochutnat a i to se deje. Na internetu se daji najit i videa typu kakani do pusinky apod ale to uz mi prijde dost ujety. Nechci tim tvrdit ze to co delam ja je v normalu ale zase do az takoveho extremu uz bych nesla.

Prdný (Čt, 10. 5. 2018 - 15:05)

No tak ono pro to provozuje...Zajímalo by mně jestli má nějaký název ta činnost kterou dělám já. Já se podělávám do kalhot, ale není to pro mně sexuálně vzrušující, dělám to proto že je mně to příjemný pocit a líbí se mně to.

Zuzka (Út, 28. 2. 2017 - 13:02)

Vašku, díky za pochopení s...Ještě abych se taky vcítit nedokázala po těch mých zážitcích.

Waco (Čt, 10. 5. 2018 - 15:05)

Hele ty Kikino ty to vazne...No tak ono pro to provozuje Kikina existuje u konkrétní pojmenování a sice : Koprofilie. To jest sexuální úchylka spočívající v tom, že dotyčného sexuálně vzrušují ať už jeho nebo cizí výkaly a kontakt s nimi. V souvislostí s témhle existuje spousta praktik o kterých se tu radši nebudu moc rozepisovat, ale existují lidé kteří to opravdu provozují. Podle mně je to dost extrém, ale v podstatě se jedná o neškodnou úchylku kterou společnost moc netoleruje, ale ani není nijak nebezpečná a vsadím se, že každý kdo by si mohl vybrat tak by radši v noci na pusté ulici potkal koprofilika s plnýma kalhotama než sexuálního agresora nebo vraha :)

Zuzka (Út, 28. 2. 2017 - 13:02)

No, tak pod těma silonkama...To byl. Takhle zřízená jsem v životě nebyla. Hrozný hnus. Už raději nevzpomínat. A pokud jde o to bahno a chození bosky, tak díky. Potěší, že stále ještě jsou chlapi, co neberou holku jako ozdobný doplněk k jejich image a nechtějí neustále mít vedle sebe perfektně vystajlovanou slečnu v kostýmku a lodičkách na jehlovém podpatku.

Miki v plenkach (Čt, 10. 5. 2018 - 09:05)

Hele ty Kikino ty to vazne takhle delas a jeste se v tom rochnis a muzes pokadena i spat? Ja si musim davat pliny kvuli urgentni inkontinenci a tak se obcas jen pripocuram, nebo taky pocuram uplne a za tu dlouhou dobu co musim nosit pliny, tak uz mam nejake figle a vychytavky. A jak pises, tak ona kuze si za cas zvykne a problemy s opruzenim nemam, pripadne to vyresi Sudokrem. Ale prave diky tem plinam kdyz dojde k nejakemu fekalnimu ataku nejsem az tak rychly, protoze obnazit si zadek z toho plenkoveho zabalu, kdyz mam jeste gumove kalhotky prilepene potem na bocich trva o neco dele, nez si svleknout beznou textilne cast obleceni, ktera u 90% populace zakryva tato intimni mista. Takze se mi take obcas stane, ze trochu umazu pliny a nekdy-ale to ty vis dobre, jak to probiha, je to tak silne a tak rychle, za je to z tela venku TED. No veci na ocistu i bez sprchy s sebou mam. I nahradni pliny, gumove kalhotky a kremy- proste vsechno. Ale obdivuji te, ze s tou nalozi muzes spat. Me tedy pokakani vadi. Pocurani u me tak nejak patri k zivotu, taky mi vadi, ale jen malo a uz jsem se pocural do plen v cekarne a pak sel k doktorovi, kteremu jsem se s tim samozrejme pochlubil. Sel jsem domu s pritelkyni si zasexovat a ve vytahu se pocural, takze pred sexem byla sprcha a jine mokre prihody a ze jich za ty roky bylo. Ale cersvtve pocurani neni citit, az po nekolika hodinach, kdyz se zacne uvolnovat cpavek, tak to zacne spravne smrdet"chcankama", coz nesnasim. Ale to pokakani je pro me hrozne, protoze ikdyz se osprchujes a namazes buhvi cim, tak to hovno smrdi z kuze jeste jeden, dva dny. To si pripadam jak prase. Navic pod temi gumovymi kalhotkami a pod plinami to nevyvetra tak rychle a ja to pri vymene plen citim snad tyden. Ale je pravda, ze kdyz jsem se posledne zcela pokadil, tak zase ty gumove kalhotky nepustily ten puch do okoli a ja si ukoncil praci a jel se domu dat do poradku. Ale stejne je mi zahadou, co na tom pokakavani lidi mate? Ze se tim odlisujete, ze se vam to libi, ze vas to vzrusuje. Ano vlastne zasadni 3 udalosti v lidskem zivote jsou vzruseni-ci liby pocit z jidla-sani mleka z prsu matky. Ten pocit je tak zazity, ze se umele prodluzuje dudlikem a potom cigaretami-mam neco v puse a saju. Druhe vzruseni je spojeno s vylucovanim, tedy hlavne s velkou potrebou, kdy nuceni na stolici po vykonani potreby nasleduje slastna uleva/at uz je ta potreba vykonana kamkoliv/. K tomu se zas vaze prupovidka:"Dobre vysrani je jak polovicni souloz.", tedy tak jsem to slysel ja a tak to interpretuji a az posledni v rade je sexualni vzruseni a drazdeni pohlavnich organu az k orgasmu. At uz to probiha jako masturbace, nebo v paru s opacnym, ci stejnym pohlavim, nebo ve vice lidech. Proste je to pro me velka neznama. Ty moje pliny jsou take mimo hlavni proud, ale ikdyz je s nimi vic prace nez s beznym spodnim pradlem, tak mi to za to stoji a takovou spolehlivou ochranu mi neposkytne nec jineho a pred kymkoli si ty svoje pliny obhajim. Ale je to jen moje vec a kazdeho druheho zbytecna starost. Snazim se v nich byt v pohode, coz se mi myslim dari, tak si to uzivejte i vy.

Jitka (Út, 28. 2. 2017 - 07:02)

Vašku, díky za pochopení s tím, že mě mamka musela umývat. Zuzka to taky pochopila. Je vidět, že se dokážete vcítit. Zuzka se k tomu vyjádřila tak, jako by byla u nás doma. Byla jsem na tom skutečně tak špatně, že jsem nebyla schopná se dát v té koupelně do pořádku. A budu ráda, když už to budou jen blednoucí vzpomínky, jak píšeš Vašku.

Reklama

Přidat komentář