Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Sabča (Čt, 26. 4. 2018 - 18:04)

A to predtým nemáš žiadne...Ahoj Michaelo, bohužel před tím nemám nutkání. Prostě až se připokadím, tak to teprve zjistím. Ten minulý pátek jsem nutkání měla, ale boj jsem prohrála, ale to jsem se komplet durch podělala. Tak doufám, že se k něčemu doktor zítra dobere. V sobotu dám vědět.

Zvědavec (Čt, 26. 4. 2018 - 13:04)

Ahoj. Nechci tě strašit,...Josefíno a tobě už se to někdy stalo, že ses pokakala?

Josefína (Čt, 26. 4. 2018 - 09:04)

Ahoj Michaelo, pochopila jsi...Ahoj. Nechci tě strašit, ale můžou to být příznaky počínající inkontinence. S tím má problémy jedna moje dobrá kamarádka. Začalo to u ní jako u tebe. Napřed hnědé flíčky, pak občasný únik, až se jí podařilo se několikrát komplet pokakat, tak to začala řešit, chodit po doktorech a bohužel u ní zjistili tu inkontinenci. Ve spolupráci s lékaři se to začalo aspoň trochu lepšit, ale i tak se jí ještě čas od času stane, že to neudrží a tak se holt na cesty a i když se nachází v neznámém prostředí musí jistit plenkami. Je mi jí líto, protože jinak to je super holka co nezkazí žádnou legraci. Nedaří se jí, ale kvůli tomu najít vážný vztah, protože lidé pro to nemají pochopení a jsou i hlupáci co se tomu smějí a jsou schopní ještě urážet a nadávat. Takže řešení tohoto problému rozhodně neodkládat. Snad se ti podaří všechno zdárně vyřešit. Držím palce.

Michaela (St, 25. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj Michaelo, pochopila jsi...A to predtým nemáš žiadne nutkanie, že sa ti chce kakať? Prepáč, že sa vypytujem ale nejde mi to do hlavy, že sa proste len tak z ničoho nič poserieš bez toho aby si o tom vedela. Prajem veľa šťastia u doktora

Sabča (St, 25. 4. 2018 - 19:04)

Neverím, že si si nikdy...Ahoj Michaelo, pochopila jsi to správně. Zadek si vždy vytřu a umyji dobře, ale prostě se někdy nečekaně připokadím a od toho ty hnědý kalhotky.

no (St, 25. 4. 2018 - 16:04)

Neverím, že si si nikdy...je to prase.

Karina (St, 25. 4. 2018 - 15:04)

Tak hloupá to bych nikdy...Ok.

Waco (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

Nazdar Waco. Já teď...Tak hloupá to bych nikdy nenapsal. Jenom jsi důvěřivá a máš dobrý srdce. Na tom není nic špatnýho. Já jsem spíš cynickej hajzl a krom tebe už tu nevěřím nikomu. Jinak máš pravdu vývoj to tady nabralo zajímavej a já se hodlám bavit dál :)

Karina (St, 25. 4. 2018 - 10:04)

Nazdar Karin. Já právě...Nazdar Waco. Já teď poslední dobou nemám čas na žádné diskuze. Daří se mi střídavě oblačno, ale nebrečím, život je boj :) sem jsem přestala přispívat, protože zatím co tak měsíc nazpět tu byli normální lidi jako ty, Zuzka, Standa a další, tak pak se to tady poněkud zvrhlo. Začali se množit záměrné nehody, což jsem možná nechtěně odstartovala já tím svým přiznáním. No a vrcholem bylo, když se tady začala ta dylinka rozepisovat o tom jak je nadržená z toho, že si kadí do postele. To už bylo na mě trochu moc, tak jsem tady na to rezignovala, protože už jsem fakt nevěděla jestli si ty lidi dělají srandu, nebo je to fakt spolek úchylu jak psal anonym. Asi mas pravdu, že jsem hloupá a hned na všechno skočím. Občas sem nahlédnu, ale už radši moc nepíšu. Máš pravdu, že s tou Sabčou je to nějaký divný. Netvrdím kategoricky, že si to vymýšlí, ale je to zvláštní shoda náhod, takže asi takhle.

Michaela (St, 25. 4. 2018 - 07:04)

si prase, co se neumí umýt.Neverím, že si si nikdy nenašiel/šla trochu špinavé gaťky, s umývaním zadku to nemá nič spoločne ak som to správne pochopila ona si ho umyje dobre ale kedykoľvek počas dňa sa trochu pripokadi.

Fuj (St, 25. 4. 2018 - 00:04)

No ja som ti to písala len z...si prase, co se neumí umýt.

Ženský, (Út, 24. 4. 2018 - 22:04)

Tvl to jsou dotazy :) Tak...kdyby nosily sukně, tak byste nemuseli tady řešit nějaký fleky na zadku. V sukni se poděláš a nikdo to podle pohledu na zadek nezjistí.

Michaela (Út, 24. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj, nechci nikomu přát...No ja som ti to písala len z toho dôvodu, že hnedý pásik na gaťkach si niekedy nájdem aj ja, ale žeby to bolo moc vidno z vonkajšej strany tak to nie, že to bolo viditeľne to sa mi stalo iba ako som písala dvakrát, ale to nebolo pripokakanie tam som sa dosť tak s prepáčením dosrala. V tvojom prípade asi bude fakt lepšie zájsť za tým doktorom, snáď ti pomôže, ja takisto dúfam, že sa už neposeriem, pre dievča v mojom veku je to teda nič moc pocit.

Sabča (Út, 24. 4. 2018 - 20:04)

Hmm tak dejte bacha, aby jste...Waco, já jsem taky zvědavá jak to dopadne, teda u toho doktora v pátek. Myslím to úplně vážně.

Sabča (Út, 24. 4. 2018 - 20:04)

Myslím že to drobne...Ahoj, nechci nikomu přát neštěstí, ale možná máš pravdu, že to každý člověk zažil, ale pod kalhotama to nepoznáš, tak nemůžeme to tvyloženě tvrdit. Cítit to moc není, začne mě to hlavně svědit na zadku a v kalhotkách cítím vlhko. A právě kvůli těm plavkám jsem se odhodlala i díky některým diskutujícím na to vyšetření. Když sundám pak doma kalhoty, tak na kalhotkách z vnější strany je to trochu vidět, tak na plavkách by to bylo katastrofální.

:))) (Út, 24. 4. 2018 - 18:04)

Je fakt, že něco takovýho...Právě, že je kůlna jak to podělávání "děvčátek" chlapi žerou. Že píšeme úplný blbosti, to nikomu nedochází :)

Vtipálek (Út, 24. 4. 2018 - 18:04)

Je fakt, že něco takovýho jsou na veřejný diskuzi schopný řešit jenom ženský s tím svým mozkem :)

Myslím, (Út, 24. 4. 2018 - 17:04)

Hmm tak dejte bacha, aby jste...že borci o tom tady nepíší. Ti si to řeknou nejlépe v hospodě u piva.

Waco (Út, 24. 4. 2018 - 15:04)

Ale kámoš říkal, že...Hmm tak dejte bacha, aby jste se smíchy nepokakali borci. Já pochopitelně tak naivní nejsem a nesežral jsem to. Proč jsem na to asi nereagoval žejo :) Ten včerejší příspěvek jsem napsal spíš taktně směrem ke Karin, která tu má bohužel sklony věřit úplně všemu. Jinak určo pokračujte. Ta storka je zajímavě rozjetá, hezky se to čte a už teď jsem zvědavej jak to dopadne. Fantazii zdar!

Michaela (Út, 24. 4. 2018 - 07:04)

Myslím že to drobne pripokakanie sa stalo už každému, akurát o tom nikto nevraví, horšie je ako vravíš keď sa ti to stáva pravidelne a chceš niekde v plavkách. Je to moc cítiť Sabino ? Lebo ja by som z toho zas taký problém nerobila ak je to len občasne.

Reklama

Přidat komentář