Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Honza h (Čt, 25. 2. 2016 - 20:02)

Jak píše petr to se mi taky stalo v sobotu jsem se probudil po práškách na spaní a zděsil jsem se byl jsem dost posranej naštěstí že to slipy zadrželi byly úplně nové a pak jsem se dozvěděl že mi dali projímadlo a oni nevěděli že jsem si dal ty prášky naspaní a chtěli abych musel jít aby se pobavily byl jsem u kamaráda a pak se mi omlouval a v noci jsem mu dal prášky na spaní a projímadlo a já jsem ho ráno vzbudil a on se zděsil a šel na záchod jenov ve slipech a viděl jsem jak tam má tu bouli

Martina (Po, 22. 2. 2016 - 21:02)

Ovšem pouze v případě,...Tak koukám, že jsem ještě měla štěstí, že jsem měla kalhotky a pyžamové gatě.

Honza (Po, 22. 2. 2016 - 20:02)

Každopádně se může...Ovšem pouze v případě, že má gatě.

Martina (Po, 22. 2. 2016 - 18:02)

To se mi nezdá.
Každého...Každopádně se může stát, že si člověk v polospánku trochu uprdne a ujede mu trochu do gatí.

Rosťa (Po, 22. 2. 2016 - 18:02)

MĚL JSEM ŽIVÝ SEN.DNES...To se mi nezdá.
Každého normálního člověka by to, že se mu chce na velkou mělo probudit. Měl by jsi si zajít k doktorovi.

petr (Po, 22. 2. 2016 - 13:02)

MĚL JSEM ŽIVÝ SEN.DNES RÁNO JSEM SE VZBUDIL ÚPLNĚ POSRANEJ A KDYŽ PÍŠU POSRANEJ TAK MYSLÍM POSRANEJ.NAŠTĚSTÍ BYDLÍM ÚPLNĚ SÁM.

jana (Út, 16. 2. 2016 - 10:02)

http://www.topky.sk/cl/13/1524815/Zeleznice-sa-boja-precedensu--Cestujuca-vysudila-odskodne-za-to--ze-sa-pocikala?campaign=interlink&medium=1526927

To jsem zvědava, jak by to dopadlo v našich vlacích, kdyby byl na odškodné nárok. Zamčená WC hlavně na lokálkách jsou úplně běžná. Na trati Krnov - Olomouc se mne už dvakrát stalo, že jsem potřebovala (jednou dokonce na velkou) a WC zavřené a průvodčí mne ještě sprostě odbyl. Sice jsem to v obou případech vydržela, ale bylo to velmi nepříjemné. Ale soudit bych se nikdy nesoudila, i kdybych se byla posrala. Bylo by mne to velmi trapné.

Pavel (Po, 30. 12. 2013 - 16:12)

Bude Silvestra, už to vidím jak se zase ožeru a pobliju, pochčiju, poseru. To bude skvělý.

Luba (Ne, 22. 12. 2013 - 17:12)

A opět jeden slaboduchý...milí přátelé.
Jsem tu opět. Co se týče muzea nočníků, tak toto téma je zde podáno velmi kultivovaně a neshledávám na tom nic špatného.
A co se týče příspěvků zde? Všichni tady popisujeme vesměs tak, jak to je, že stát se může. Pro někoho je to trauma a je dobře se svěřit.

antihnus (So, 21. 12. 2013 - 21:12)

Milí přátelé.Je to velmi...A opět jeden slaboduchý příspěvek, jak se někdo podělal.
Navíc, ještě nechutnost, muzeum nočníků. Díval jsem se na to a je mi z toho na zvracení.
A nyní jsem zvědav, jestli tuto nechutnost někdo obhájí. Vsadím boty, jak mám jedny, že ne. Tohle je již příliš, historie nádob na hovna. Je to nechutné. Ještě muzeum, to asi nikdo nenavštěvuje.
Jistě se nenajde nikdo, komu by se tohle líbilo. Pokud ano, tak nevím.

hans (So, 21. 12. 2013 - 18:12)

Je to tak, pár hodin po...Patologu, tak to Tvé domlouvání mu už nic nebude platné. Stejně si z toho nevezme ponaučení a když mu to budeš připomínat, tak stejně o sobě nebude vědět.

Luba (So, 21. 12. 2013 - 17:12)

Milí přátelé.Je to velmi zajím
Avá diskuse a mohu jen říci, že pokud se i takto choulostivé téma podá kulturně, proč ne. Ve společnosti je stále tabu. Nemluví se o tom, je to ostuda.
Já osobně to mám také zažité. Stalo se mi to v pubertě na internátě pro zrakově postižené. Měli jsme k večeři hašé nevábné chuti.
K ránu mne rozbolelo břicho a myslel jsem si, že si jen upšouknu, ale nevyšel jen pšouk, ale řídká stolice. Měl jsem plné pyžamo. Navíc mne postihlo i to, že se mi chtělo znovu a stejně, jako někteří tady i já jsem to s plnou parádou pustil. Měl jsem kalhoty napěchované k prasknutí.
Byla z toho sice ostuda, noční vychovatelka mi pomohla dát se do pořádku, skončil jsem i u školního psychologa, který řekl, že stát se může.
Po čase jsem narazil na Internetu na jednu zajímavou stránku, která se zabývá historií této tématiky. Jedná se o muzeum nočníků a toalet:
www.muzeumnocniku.cz
Posuďte sami, toto velmi choulostivé a intimní téma je zde podáno velmi kulturně.

Radomíra (Pá, 20. 12. 2013 - 09:12)

Tak to plně souhlasím s Milošem já tyhle trenky nosila taky a nosím jakož i naše děcka bez rozdílu a měla jsem tu poctu to v nich mít taky při tělocviku ve škole a tak ve 20letech znova,ale měla jsem sukni letní a tyto modré dívčí trenýrky a naštěstí to bylo vše v nich jen díky tomu,že to nebyla řídká konzistence.Jinak trapas to je ve 20 letech i v každém věku mimo ten dětský,tak do 4let

Miloš (Pá, 20. 12. 2013 - 09:12)

Toto je na věčné téma,ale společné je to,že se to může přihodit každému od mladšího věku po ten seniorský.Když to přijde,tak to tak dopadne většinou s tou nadílkou.Vlivů na to je víc než dost a příčin a pokud netrpí člověk nějakou nemocí ap.tak se to holt dá zvládnout a nic jiného ani nezbývá.Dát sebe i věci na sobě se dají do pořádku a život jde dál.
Mně se to stalo také,od dětství nosím po svých starších sestrách kdo ví,má a pamatuje z holek i kluků ty bavlněné modré holčičí trenýrky co byly na tělocvik ap.Nosili se jako i spodní prádlo a v létě byly na ven a tak celé léto jsme v nch běhaly holky,kluci kdo to pamatuje a v pohodě.To jen pro ty co to nepamatují tyhle trenýrky.Výhodu měli,že v nohavičkách měli gumičky a tak pokud se to stalo,tak to nebylo mino ně pokud to nebylo moc řídké než jako u běžných trenek chlapeckých.Poprvé se mi to stalo tak v 8letech v létě a venku,měl jsem ještě pod nima kalhotky a tak ač toho bylo dost,tak mi to zůstalo v kalhotkách a trenýrkách a došel jsem s tím domů aniž by to bylo všude.Podruhé takyv létě,ale bez kalhotek a navíc ty trenýrky byly vykrojenější v plavkovém provedení tyrkysově modré a taky krom fleku a řádné boule která se na světlém pozadí dost viditelně vyjímala to nebylo nikde mimo.Což bylo mé štěstí a ostuda zároveň,že se to stalo pred kamarádkou která ty trenky jako já měla taky.Nicméně svět se nezbořil a vše dopadlo jen tím naděláním a kamarádka je moji partnerkou dodnes a už se tomu jen smějeme.I ona měla takovou příhodu,ale to už jsme byly tzv.náctiletý a žádná věda,jen trapas a pocit nepříjemností a ostudy,že právě já.Naposled to už bylo v 14letech ale to jsem měl tepláky,ale krom velké boule to bylo naštěstí díky gumičkám a konzistence stolice jen v nich.Tanga aj,prádlo je průser,ale pokud je to fakt řídké,tak pak je to asi fuk.To užje všude a moje švagrová je toho důkazem když tak přšla domů z večírku.Jestli má někdo podobné zážitky s těmahle dívčíma trenýrkama,tak ať se podělí o příběh.

patolog (Čt, 19. 12. 2013 - 21:12)

To je blbost. Když člověk...Je to tak, pár hodin po smrti povolí všechny svaly, tedy i svěrače a všechno jde ven. Lojzo, tebe až budu mít na stole, tak ti to připomenu, co z tebe všechno teče za sračky.

Lojza (Čt, 19. 12. 2013 - 19:12)

omlouvám se bolestnější...To je blbost. Když člověk zemře, tak se nemůže podělat, to jsou povídačky.

Franta (Čt, 19. 12. 2013 - 18:12)

Jsou opravdu horší...omlouvám se bolestnější ta ztráta.

Franta (Čt, 19. 12. 2013 - 18:12)

A to je to právě....Jsou opravdu horší věci.
Stala se nám následující věc. Naše babička šla večer spát, vše v pohodě. Ráno jsme ji bohužel našli mrtvou a možná tomu nebudete věřit, ale došlo i k tomu, že se nevím z jaké příčiny, pokadila. Nevím, jestli je to při úmrtí běžné, ale to, že se pokadila jsme vůbec neřešili, moje mamka ji umyla a oblékla, samozřejmě po dohodě s pohřební službou.
Nevím, zda máte někdo podobné zkušenosti s tím, že se někdo z vašich blízkých při úmrtí pokadil. Jistě mi dáte za pravdu, že tohle bylo to nejmenší. Spíše byla bolsetnější ta ztráta blízké osoby.

antihnus (Čt, 19. 12. 2013 - 17:12)

A to je to právě. Zabíjačky, přežírání a pak se něgdo podělá.
Být tou přítelkyní, tak bych Tě okamžitě vyhodil.
Jak já říkám, člověk by si měl z té postele vstát a sám si dojít a ne ještě prdět, až to z něho vyjde.
A ta nána mu ještě podala nočník a nechala ho to dodělat do gatí, no, katastrofa.
Stát se to mé přítelkyni, tak bych se s ní rozešel na to tata. Prozatím jsem svobodný, ale než mít podělanou ženskou, tak to raději zůstanu tak.

David (Čt, 19. 12. 2013 - 17:12)

Pro Antihnuse a jemu...No jasně, že se to může stát a to ve spánku a dokonce i na návštěvě.
Tak já jsem měl "to potěšení" zažít obojí a to s plnou parádou.
Byl jsem před lety u své přítelkyně na návštěvě. Byla tam zabíjačka a já jsem si pochopitelně dal nějaké ty dobroty.
K ránu jsem si potřeboval ulevit. Spolu s pšoukem toho ze mne vyšlo požehnaně. Přítelkyně spala vedle mne. Měl jsem na sobě pyžamo, to se pěkně nafouklo. Ještě mne bolelo břicho. Přítelkyně šla pro nočník po svém bráchovi, já se do něj vymožil a vše pustil komplet do gatí, měl jsem v nich pořádně naděláno.
Přítelkyně se vůbec nerozčilovala, navíc, doplnila historku, kdy se jednou takhle podělala na plese. Tehdy jí nějaký kluk dal do pití projímadlo a také to nešlo zastavit. Pak mi pomohla s očistou. Pyžamo se pak vypralo a bylo to.
Dnes jsme již 8 let svoji.
Někdo tady psal, že jsou horší věci, než se podělat. Já měl před dvěma lety ošklivý bourák na kole, byl jsem dobitý, měl jsem rozbitou hlavu. Manželka z toho byla velmi špatná. Podělání proti tomu byla jen taková epizodka.

Reklama

Přidat komentář