Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Petr (Ne, 9. 10. 2016 - 16:10)

Aspoň v tom je spravedlnost.

Richard (Ne, 9. 10. 2016 - 15:10)

Stačí něco blbě sníst- něco, co bude už zkažené, ale ještě to bude mít normální chuť, nebo něco, co prostě nesedne a střeva se to rozhodnou vyloučit zadkem a máš smůlu. Nezáleží pak, jestli si vyděláváš na chleba v krásném kanclu či kopáním výkopů, nebo jestli jsi doktor a kandidát věd či jen člověk se základkou. Všechny výše uvedené kategorie umí ovládat střeva od raného věku, ale při normální potřebě- vznikne-li takováto akutka, tak máš prostě smůlu, pokud nebude WC někde opravdu blízko.

Zdenek (Ne, 9. 10. 2016 - 13:10)

Ondro ono se to může stát komukolov stačí aby ti dal někdo projímadlo a je jedno na pohlaví i věku a co vystuduješ prostě tě bude bolet břicho a když bude záchod daleko tam to pustíš ne úmyslně ale prostě to tam skončí

Vysokoškolačka (So, 8. 10. 2016 - 22:10)

Ale, vysokoškolačka by v...Nehoda se může stát každému.

Ondra (So, 8. 10. 2016 - 21:10)

No asi to zkusím napřed...Ale, vysokoškolačka by v žádném případě neměla mít plné gatě.
To na vysoké škole nemá pak co dělat.
Pokud nezvládneš střeva, což je základ, tak, jak můžeš zvládnout tak náročné učivo?
Ovládání střev patří k základům, vždyť malé děti se učí je ovládat a Ty, vysokoškolačka?

Vysokoškolačka (So, 8. 10. 2016 - 12:10)

no, poznáš tak asi, kdo je...No asi to zkusím napřed říct před svými kamarádkami a uvidím. A i když se to rozšíří, tak se přeci nic neděje, vždyť už nejsme na základce, aby se mi někdo posmíval kvůli plným gatím.

Marek (Čt, 6. 10. 2016 - 15:10)

Tak tyhle zkušenosti má asi každý a bez ohledu věku i pohlaví i když si to někteří nechtějí přiznat.Ale je to jejich věc a není to katastrofa i když nepříjemné to jistě je.Moje známá mi říká,že nejhorší jsou na tohle tanga,alejeli toho moc a řídší,tak je to jedno stejně.Prý se jí to stalo taky a jednou šla 5km domů s plnýma elasťákama,ale měla spoďáry a i tak to měla durch všude.Horší to je pro lidi co mají potíž udržet jedno nebo druhé.To je špatné.Já jsem již od dětství nosil jako spousta jiných kluků po starších sestrách ty jejich modré trenýrky.Sester bylo pět a starší a tak jsem s těmato trenýrkama vyrůstal hodně dlouho a nosil je jako spodní prádlo a v létě venku jako plavky.A to od tmavších po světle modré a venku ponejvíce tyrkysově modré.Někdy jsem musel mít i pod nima spoďáry od sester a vzimě nosil různé punčocháče a štrample po holkách.Svoji příhodu mám s tím takya to tak v 10 letech cestou ze školy a nepomohly mi ani punčochy.Bylo toho moc a darmo mluvit.Podruhé v létě venku a na těch výrazně světlích to bylo moc vidět a nafouklé k prasknutí.Teď se tomu můžeme jen smát,ale do smíchu mě a jistě i jiným asi nebylo.Stát se to však může

Zdenek (Čt, 6. 10. 2016 - 00:10)

Ondro já mám se slipama zkušenosti jednou a to byla dost velká kravína nemohl jsem na velkou 3 dny a ve 4 den jsme šli s kamarádem do lékárny koupil jsem projímadlo dost silné které účinkuje 15 až 30 minut domů to mám 10 minut a dali jsme sázku o 100 korun jako jsem se projímadla u lékárny a pak jsem si šiml že jsem si to dál omylem o 2x víc v půlce cesty mi příšerně bolelo břicho a on říkal žertovně aspoň vyhraju a já jsem mu dal 100 korun a řekl jsem vyhraješ zatlačil jsem úleva to bylo nádherné a řekl jsem bolest nechci nebudu se trápit slipy se naplnily dost na teplákách byla boule dost velká a řekl jsem dobrý viď nemusím se trápit mě to vůbec nedošlo a on řekl máš plné slipy a mě se chtělo brečet a on mě utěšil tím že si koupí slipy a pokadí se aby mi zvedl náladu já jsem řekl o 1000 korun a on nechtěl domlouvat pak jsme došli ke mě domů protože spal unás a máma se ptalaměli to projímadlo? A pak viděla jak jsem to pustil tak nic neříkala a kamarád dodržel slovo a pokadil se nechtěl a já jsem mu řekl když to udělá tak dostane 1000 korun a tak to pustil do slipů i když nosí boxerky musel jsem mu dát 1200 korun

Petr (Ne, 2. 10. 2016 - 17:10)

zapomšl jsem . že nemám plenju a začal jsem kadit.

Ondra (Ne, 2. 10. 2016 - 13:10)

Máte zkušenosti s trenky a i se slipama? Co je lepší?

Richard (Ne, 2. 10. 2016 - 13:10)

no, poznáš tak asi, kdo je fakt kamarád a kdo není. Protože opravdoví kámoši se třeba zasmějí, ale nebudou Ti to dál připomínat a ani si myslet, že jsi prase a tak. Ostatně, můj nejlepší kámoš se posral- a to doslova- cestou z plavání na základce a rozhodně si o něm nemyslím, že by byl prase nebo měl nějaké psychické problémy. Ono občas jídlo střevama projde tak rychle, že to ani jinak skončit nemůže, pokud teda není WC někde hooooodně blízko. Každopádně odvahu na takový pokus bych teda zrovna asi neměl :-)

martin123 (So, 1. 10. 2016 - 22:10)

Ahojky, no já se naposledy pokakal, když mi bylo 16 let. Byli jsme tenkrát s rodiči na dovolené v Řecku.
Ani si tu situaci pořádně nevybavuji, ale pokakal jsem se v noci, když jsem spal, možná to bylo způsobeno nějakým ošklivým snem. Já to zjistil až ráno, když jsem se vzbudil. A to už o tom věděla i moje mamka, které to řekla moje 14-ti letá sestra, která cítila ten hrozný zápach...
No a skončilo to tím, že jsem povinně dostal jednorázové plenky na noc, a i na výlety jsem je musel mít. Mamka mi to odůvodnila tím, že v mém věku není už normální, když se pokakávám, takže budu nosit plínky jako je nosí miminka.
Bylo to pro mě ponižující, zvlášť když mě mamka přebalovala před mojí mladší sestrou a ta se mi hrozně smála a jednala se mnou jako kdybych byl opravdu miminko. :( Na výletech mě mamka přebalovala v přebalovacích koutcích určených pro mimina!! :( Pak už jsem si připadal jako opravdové miminko, a to doslova.
Zkrátka hrůůůza. Z obyčejné nehody, která se může stát někdy každému, ze mě mamka udělala mimino a udělala mi strašnou ostudu jak před mojí mladší sestrou, tak i před všemi ostatními lidmi na hotelu, včetně menších dětí než jsem byl já.

Vysokoškolačka (So, 1. 10. 2016 - 21:10)

Jsou dvě možnosti. Buď je...Víš nehoda se může stát každému, to neznamená, že jsi dobytek ani že jsi nemocný. Evidentně se ti to ještě nestalo.

Navíc já jen chtěla rozšířit větičku, že jsem to nestihla a zkoumat reakce.

O mé studium opravdu nemusíš mít obavy.

Reakce (So, 1. 10. 2016 - 21:10)

Jsou dvě možnosti. Buď je ten člověk nemocný,v péč neurologa a ten si pohrdání nezaslouží. Život ve společnosti bude mít sice těžší, ale má šanci studium a dál profesi zvládnout

Člověk, který experimentuje s tím, že se občas posere a sleduje, co na to lidi, ten má psychiclý problém a ten se mu časem projeví ve studiu i dalším životě

Ne, tvé studium už teď není bezproblémové, jen to ještě nevíš

Nazdar a zamysli se nad tím, co jsem ti napsal. Něco o problematice vzniku psychických poruch vím

Vysokoškolačka (So, 1. 10. 2016 - 20:10)

No tak asi ta první bude,...Takže kdyby ses o někom ze svých známých dozvěděl, že to pustil do kalhot, tak by sis myslel, že je dobytek? Tak to je dost zvláštní.
Jinak můžeš být v klidu, mé studium je bezproblémové.

Reakce (So, 1. 10. 2016 - 20:10)

My jsme menší univerzita,...No tak asi ta první bude, že jsi dobytek. A druhá, že tvoje sociální inteligence je tak nízká, že těžko se budeš schopna poprat se studiem. To bys mohla být posraná furt. Jakože co to udělá

Vysokoškolačka (So, 1. 10. 2016 - 20:10)

My jsme menší univerzita, takže se vídáme docela často v tom samém složení. Jen by mě zajímala reakce.

Richard (So, 1. 10. 2016 - 20:10)

Nosím slipy a měl jsem je i tenkrát, ale bylo to dost vodnaté, takže to prosáklo a byl jsem cítit. Každopádně největší trapas ze školy, jednou jsem se sice počůral, ale byl jsem mladší a stačilo se jen převlíct do sportovního oblečení.
Na VŠ se asi denně nepotkáváte s těmi samými studenty, každý má přednášky jinak a nemusí se na všechny chodit- ale trapas to určitě bude.

Vysokoškolačka (So, 1. 10. 2016 - 18:10)

Ve škole to je určitě trapas, protože banda puberťáků to vždycky bude brát jako srandu. Ale co takový kolektiv na VŠ, jak myslíte, že ten bude reagovat, když se o někom dozví, že si pustil do kalhot? Občas mám nutkání to zkusit nechat o sobě rozhlásit, že jsem to nestihla.

Pavel (So, 1. 10. 2016 - 18:10)

Richarde co nosíš trenky boxerky a nebo slipy?

Reklama

Přidat komentář