Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Olga (Čt, 24. 3. 2016 - 13:03)

To je fakt,ale kdyý stojíš v tělocvičně a na sobě světle modré trenýrky,tak to je hodně vidět a ten nápor a průběh když se to do nich valí a boule se zvětšuje,tak to je nářez.A ktomu škodolibé poznámky spolužaček netřeba komentovat.Holt cizí neštěstí,jiných radost.Co se dá od lidí čekat,ale stalo se mi to víckrát a ve třídě při vyučování taky,když se to všude valí a bezmocně sedíš do úplného podělání se.Nikomu to nepřeji a pak v tom jít domů skoro hodinu plus ty řeči matky a posměšky sester.

David (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

Olgo souhlasím s tebou, sám jsem to zažil na táboře a na pláži. Ty jsi ale měla asi více nehod, vždy to byl průjem nebo zkrátka nebylo žádné wc? Je to hrozný trapas, mně to naštěstí vždy prošlo celkem bez povšimnutí.

Olga (Čt, 17. 3. 2016 - 14:03)

Tak to je velmi nepříjemné,ale pokud se to stane ve škole základka,učňák ap.tak to je zlé stejně jako jinde ve společnosti jako divadlo,dopravní prostředek ,tělocvik na školách nebo na pláži.Své zkušenosti mám ze ZDŠky v devítce i při tělocviku na učilišti kde se mi to stalo před spolužačkama vtrenýrkách a taky při nácviku na spartakiádu kde v úboru jsem měla taky forotu a před ostatníma.Kdo má stejné zážitky,tak ví oč jde a potkat to může každého

Heda (St, 9. 3. 2016 - 12:03)

Je to nepříjemné,ale potkat to může každého a mám s tím své zážitky ze školy

Iveta (Út, 8. 3. 2016 - 13:03)

Máš Marku i jiní naprostou pravdu.Já mám tento trapas taky za sebou s těma modrýma trenýrkama,ale při tělocviku na učilišti.Taky jsem měla ty světlé jako ty a tak vidět bylo vše a ta ostuda a úšklebky od některých jedinců ani nemluvím.Rozhodit to může každého a náturu má každý jinou

Marek (Út, 8. 3. 2016 - 13:03)

Tak to máš Vašku pravdu,ale nesmí to být řídké.Nejhorší jsou na to tanga a volné trenky.Já jsem nosíval dlouho po sestrách ty modré dívčí trenýrky.A to jak v létě a ntak i jako spodní prádlo pod teplákama a kalhotama plus ty všelijaké punčochy co se nosívali tenkrát.Včetně těch po sestrách.Výhoda těchto dívčích trenýrek byla,že měli gumičku v nohavičkách a pokud se už tato nehoda stala komukoliv,tak vše většinou zůstalo v nich.Stalo se mi to tak dvakrát a to jednou v létě,ale na světle modrých byl ten flek i řádná boule moc vidět.Podruhé zase tepláky a punčochy.Bylo toho moc a k prasknutí plné a nafouklé,ale díky gumičkám v nohavičkách jsem to neměl všude a punčocháče také byly účinné.To se může stát úplně každému a mé kamarádce také i když nevěřila tomu.Je to trapas,ale stane se

Steve (Út, 8. 3. 2016 - 00:03)

Občas se mi to stane že mám před nějakou srajdou a místo prdu vyleze holt trošku srajdy ... Ale to se stává opravdu pouze v těchto vyjímečných případech, jinak zavčasu záchod vždy stihnu nebo to jde nějak zadržet. Někdy to moc poznat nejde zda vyletí prd či kus srajdy :-D Tohleto asi zná každej. Že bych se posral úplně a vše vyletělo ven, tak to se mi nestalo nikdy co si pamatuju. Jak bylo za doby nošení plín, tak to si vážně nepamatuju nic.

Honza h (Út, 8. 3. 2016 - 00:03)

Vašku stalo se ti to někdy tobě?já mám zkušenosti s trenkama boxerkama i se slipama když máš trenky tak to mášv kalhotech když bxerky a máš je pevný tak máš napůl vyhráno že to nepujde nikam jinam a když slipy tak to můžeš pustit úplně jenom se udělá boule a nejde to dál to je dobré a k tomu když někdo chce abys to dotlačil to je proto abys to nepustil někde jinde ve sprše ve vaně na zem takhle se rozhodují a vyberou že je lepší dotlačit když nosíš slipy je to vpoho a kolik ti je vašku a co ty nosíš?

Vašek (Po, 7. 3. 2016 - 17:03)

Co nosí brácha boxerky...Brácha nosí slipy. No, já na jeho místě bych se šel umejt a pak to dokončil na záchodě, ale rozhodně bych to pak úplně nepouštěl do slipů, to bych tam měl pořádnou bouli a v těch slipech by byla pořádná hromada.

Honza h (Po, 7. 3. 2016 - 11:03)

Co nosí brácha boxerky trenky slipy?co by jsi udělal na jeho místě?

:) (So, 5. 3. 2016 - 23:03)

Je zvláštní, jak si dokáže popovídat člověk sám se sebou...

Vašek (So, 5. 3. 2016 - 21:03)

Jirko, nevím, co se ti na...Ohledně toho dovykadění, jak tady psala Monika.
Předevčírem přišel můj dvanáctiletý brácha ze školy pokaděný. Na jeho kalhotách byla vidět řádná boule a byl docela dost cítit.
Docela mne reakce mamky, která byla doma překvapila.
Vůbec nenadávala, vzala to spíše s humorem.
Brácha z toho byl v šoku.
Náhle se začal kroutit, že se mu chce ještě na velkou. Mamka mu řekla, že mu podá nočník, aby se vyčůral a pokud se mu chce kadit, tak, ať to pustí všechno do gatí.
Vyčůral se a pak se teda úplně vyprázdnil. Docela mne to překvapilo.
Když jsem se jí na to ptal, tak řekla, že je to lepší, než, kdyby zaneřádil záchod.
Když jsme se pak spolu s bráchou o tom bavili, tak mi řekl, že to bylo takové zvláštní.
Mamka ho pak v koupelně vysvlékla, dala do vany a pořádně ho umyla.

Jolana (Čt, 3. 3. 2016 - 21:03)

Tak to je hodně drsný...Byla jsem v takovém šoku, že jsem nebyla schopná nic udělat.
A to, jak říká Monika, že jsem se pak dovykadila, nebo spíše dopokadila tak to bylo asi to jediné, co v tomto případě bylo 0ětím správným řešením, ještě toho bylo docela hodně.
Ne, vůbec jsme nepopíjeli, ani jsme nic nebrali. Zkrátka já nebyla dva dny na velké, na večeři jsem si dala nějaký vlašák a večer jsme šly spát.
K ránu ten sen a kombinace obojího, nesedlo mi jídlo a ten sen.¨
Vyšla ze mne pořádná hromada.
Holky musely donést lavór, žínku a mýdlo, koupelna byla dál, je fakt, že pokud bych šla po chodbě, tak by to asi bylo všude. Ještě teď mne z toho mrazí. A ještě větší šok byl ten, že jsem zažila to, co tady mnozí popisují, takovou tu úlevu.

Monika (St, 2. 3. 2016 - 10:03)

To se mi nezdá.
Jednak, že...Jirko, nevím, co se ti na tom nezdá. Pokud jsou to kamarádky, tak proč by nepomohly své spolubydlící v nouzi a to tím spíše, že studují zdrávku. Tak je podobné věci budou nejspíš potkávat v práci běžně, a co si budeme povídat, jejich stejně stará pokakaná kamarádka je pro ně nejspíš na očistu příjemnější než bezmocný starý člověk ve špitále.
K té nesamostatnosti. Může být, že jí celá ta věc dostala do jakéhosi šoku a pak skutečně nebyla schopná se dát d pořádku. A navíc, pokud byla sprcha někde opodál, tak si jen těžko představit, jak by se tam dostávala. Nejspíš by cestou pěkně zaneřádila všechno kolem.
A pak to poslední. Proč jí urážíš, kvůli tomu, že uposlechla kamarádčinu radu a dovykadila se tak, jak byla? To je za dané situace nejjednodušší řešení. Podle toho co píše, tak byla pokakaná, počuraná a podle všeho skutečně hodně zaneřáděná. V takové situaci už bylo úplně jedno, zda ještě zatlačí a bude mít o trochu víc hovínek na zadnici. Uvědom si, že ta její kamarádka to brala celkem profesionálně a chtěla mít jistotu, že už z ní nic dalšího nebude odcházet, když jí budou dávat do pořádku. Možná kdybys měl s podobnými maléry zkušenost, tak by sis podobné soudy odpustil.

Monika (St, 2. 3. 2016 - 10:03)

Zuzko, máš naprostou...Tak to je hodně drsný zážitek. Hele a nepopíjely jste náhodou trochu víc anebo nezkoušely nějaké jiné halucinogenní látky? Normálně by se tělo nemělo ani pod vlivem snu takto vymknout kontrole. Pro tvoje spolubydlící každopádně pochvala, že Tě v tom nenechaly samotnou.

Jirka (Út, 1. 3. 2016 - 20:03)

Zuzko, máš naprostou...To se mi nezdá.
Jednak, že by nějaké holky byly tak vstřícné a dávaly takto spolubydlící do pořádku,
To jsi byla tak nesamostatná? V 17 letech by se člověk měl dát do pořádku.
A navíc, jsi prase, když jsi se podělala a pak to ještě úplně pustila.
To jsi se nemohla dříve vysprchovat a pak si dojít na záchod?

Jolana (Út, 1. 3. 2016 - 15:03)

No, tak jestli jí chceš...Zuzko, máš naprostou pravdu.
Mě osobně tohle nikdo neudělal, ale vím, o čem je řeč.
Ještě dnes se mi klepou ruce, když si na to vzpomenu.
Studuju na zdravce a bydlím ještě se dvěma holkama na pokoji.
Šly jsme spát. K ránu jsem měla živý sen, že jsem někde ve frontě na WC, jde to pomalu, mě se v tom snu chtělo jak na malou, tak na velkou.
Když na mne přišla řada, usedla jsem a ta úleva.
Procitla jsem a šokovaně jsem zjistila, že jsem se strašně pokadila a ještě i počůrala.
Máš pravdu, ta postal vypadala i já jsem byla celá zaneřáděná.
Pak na mě ještě přišla druhá vlna,. Holky, když viděly, co se stalo, tak to vzaly v klidu a kámoška mi řekla, ať se úplně vyprázdním, že je to to stejně jedno.
Co bylo ještě šokujicí byla ta eufórie, co tady mnozí popisujete.
Holky odněkud přinesly lavór, žínku a mýdlo a daly mne do pořádku.
Sma jsem nebyla schopná cokoli udělat. Je mi 17, ale byla jsem úplně paralyzovaná.
Holky se zachovaly skvěle. Vemte to tak, že, kdyby mi to udělal nějaký kluk, tak mne okamžitě ztratí, o tom žádná.
Honzo i vy ostatní, neblbněte.

Zuzka (Út, 1. 3. 2016 - 09:03)

Díky Honzo, zajímavý...No, tak jestli jí chceš ztratit, tak tyhle věci zkoušej. Já nevím jak je to u Vás kluků, ale nás holky opravdu hrátky v hovínkách zpravidla neberou. Ty se budeš kochat boulí na jejích kalhotkách, ale víš, jaká to pro ni bude potupa, až zjistí, že se pokakala. A hlavně s tím práškem se pak nemusí vzbudit ani po tom, co se to stane. Dovedeš si představit, že se pak bude třeba ještě hodinu nebo dvě převalovat ve vlastních výkalech? Kalhotky to neudrží a bude to všude. Víš, jak bude potom vypadat jak ona, tak i postel? A nedej bože, pokud se přidá i počurání.

Honza h (Út, 1. 3. 2016 - 08:03)

Myslím si že ne ale bude lepsí jí to dát najednou prášek na spaní i projímadlo já jsem to tak udělal a kamarád se probudil bez podezření a jestli jsi netrpělivý a chceš vidět kamarády jak to pouštějí tak jim dej projímadlo s rychlím nástupem a dej ho o 2x víc a někde v lese aby nemohl zdrhnout na záchod mě to jednou postihlo měl jsem zácpu a dal jsem si projímadlo nebil jsem 3 dny a to jsem skoušel již 4 teď jsem si dal jiný a o dost silnějšíšel jsem s kamarádem do lesa a cítil jsem že potřebuji na záchod a říkakl jsem si to zase přejde a ono ne tak jsme šli k jemu domů a cítil jsem jako kdyby ve mě se vařila voda a kamarád se ptal jestli nezastavíme že to asi na chvilku přejde a ono ne stále se to zesilovalo a on říkal vydrž pochvilce to šlo do slipů a kámoš mi řekl to se stává a já jsem malej kousek pustil a já jsem mu to řekl a on řekl ať to pustim komplet jako kdyby mi bylo šest já jsem se naštval a řekl jsem ať zatlačí on a najednou se zděsil a pokadil se a on řekl tak teď ty a já vsteky zatlačil velká úleva a ta boule dost veliká

Ondra (Ne, 28. 2. 2016 - 17:02)

Jak píše petr to se mi taky...Díky Honzo, zajímavý příspěvek.
Docela mne inspiroval, láká mne své přítelkyni dát uspávací prášek a jak bude tvrdě spát, tak jí zavedu do zadku čípek.
Vzrušuje mne ta představa boule na jejích kalhotkách.
Co myslíš, neprobudí se?

Reklama

Přidat komentář