Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (Ne, 29. 3. 2015 - 16:03)

To se mi stalo taky ale ja jsem chodil do druhé třídy potají jsem vypil lahev vína a ráno jsem byl pokaděný a šel jsem se dát do pořátku a vypral jsem si slipy a ...

Franta (Pá, 13. 3. 2015 - 20:03)

To já jsem jednou měl sec sakramentskou zácpu, nebyl jsem dny.
Pak jsem šel do vinného sklípku, dal jsem si vínko, šel jsem spát a do rána jsem měl plné gatě.
Až jsem se divil, kolik toho bylo, byla to docela pěkná hromada.

Sváťa (Pá, 13. 3. 2015 - 20:03)

Tak to je teda síla.
V...Já osobně bych z toho nedělal vědu.
Čím víc ji bude honit po psychiatrech, tím to bude horší.
Já bych tmu nechal volný průběh.
Pokud nic horšího.

Filip (Út, 10. 3. 2015 - 21:03)

Tak to ještě nic...Tak to je teda síla.
V jejím věku usedat na nočník, to mne teda šokovalo.
Chtělo by to dcerušku něčím zaměstnat, aby neměla myšlenky na podobné zhovadilosti.

j (Ne, 8. 3. 2015 - 08:03)

Ale ona je hrozně fajnTo se pokadis i kdyz to más tuhe ?

Spi (Ne, 8. 3. 2015 - 06:03)

Ale ona je hrozně fajnSpi,dědku

Lucka (Ne, 8. 3. 2015 - 05:03)

Ale ona je hrozně fajn

Honza (So, 7. 3. 2015 - 18:03)

Ahoj mám dost velký...Jo, to mam radu.

Nakopej ségru do prdele, aby pochopila, že ti nemá dávat projímadlo.

Lucka (So, 7. 3. 2015 - 05:03)

Ahoj mám dost velký problém. S pokakaváním jsem na tom špatně. Je mi 15 let a pokakám se třeba při hodině nebo když to stíhám u záchoda vždy do kalhotek . Do školy mám 4kalhotky navíc a když se pokakam tak hned na záchod .Deně se to stává pravidelně 4. Počůraná bývám jen v noci a to vždy hodně silně . Dnes v noci jsem měla průjem a když jsem se probudila tak jsem ucítila mokro v kalhotkách a ucítila najednou tlaky a schválně pustila ten průjem ven . Venku se taky pokakám i počůrám a tak jsem odběhla za strom a pustila . Minulou noc mi asi 9. sestra dala do čaje dost projimadla i PRÁŠEK NA SPANÍ tak jsem ráno měla pokakanou celou postel MÁTE RADU JAK SE PRAVIDELNĚ NEPOKAKAVAT I TO 2.?

David (Čt, 5. 3. 2015 - 18:03)

Tak to ještě nic...Máš pravdu, je třeba to podchytit v začátku.
Já bych postupoval stejně, tohle si nemůže dovlit v jejím věku je to úchylka.

Hynek (Čt, 5. 3. 2015 - 10:03)

Dotlačit je největší...No, ale, kdyby ho posadila na ten nočník, tak by se zas až tak moc nestalo.
Neříkám, u dospělého hrozí zaneřádění záchodu, ale tady si myslím, že je to rozmazlenost dát ho vyčůrat do nočníku a zbytek do kalhot.

Standa (Čt, 5. 3. 2015 - 09:03)

Dotlačit je největší...Naopak. V mnoha případech, když máš ve střevech pořádnou revoluci a nevíš jak se situace v další chvíli vyvine, je to asi nejelegantnější řešení, jak se vyhnout potenciálnímu zaneřádění záchoda a všeho okolo, pokud se něco nepovede. Uvědom si, že už v podstatě není co řešit, posraný už jsi, do sprchy nebo do vany mujsíš tak jako tak, a je proto vcelku jedno, jestli v těch kalhotách bude ještě o něco více. Akorát je dobré se do toho pokud možno nepočurat, protože tím se to o dost zhorší. A to zde bylo zajištěno.

Jirka (Čt, 5. 3. 2015 - 08:03)

Dotlačit je největší...Tak to ještě nic není.
Předevčírem jsme šli s manželkou do kina. Nic zlého netuše jsme se vrátili domů a tam našli naši dcerunku, je jí 11, , jaksedí na nočníku, v něm teplou vodu.
Samozřejmě, že se do něj vydělala.
Oba jsme jí vynadali a manželka ji zavede k psycholožce, v jejím věku to není normální, máme obavu o její psychiku.

Bezhotovost (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

Nedávno na veřejném WC. Musel jsem více než nutně a neměl jsem hotovost. Hajzlbába nechtěla slyšet, že pak jí to zaplatím a co vyleze z bankomatu bude její, ale ať proboha odemče kabinku. Normálně bych tam přeskočil vrchem, ale fakt nemám kondičku, že bych to dal snožmo. Já měl co prát a baba jedovatá co uklízet. Kdyby to neusměrnily nohavice, tak by kachličky měla zastříkaný do výše dvou metrů.

Muslim (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

Tyyjo, zrovna potřebuju srát. Když to tady tak čtu jaký to je labůžo, tak se asi taky poseru, třeba něco zažiju :D

Hynek (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

právě že jak jsem 3 dny...Dotlačit je největší blbost.
Předevčírem se takhle podělal náš pětiletý kluk, dva dny nebyl.
Když pak řekl, že se mu ještě chce, tak mu manželka stáhla přední část kalhot, podala mu nočník, aby se do něj vymočil a řekla mu, ať zbytek pustí do gatí, měl je plné.
Docela jsme se kvůli tomu rafnuli, jako by ho nemohla vysvléknout a posadit na nočník, ach jo, ženské.

Josefína (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

A co vlastně na tom...Já ani pořádně nevím, co se mu na tom líbí... ale pěkně jsem mu to oplatila, když jsem kadila já, byla jsem tam co nejdýl, když musel on. A taky se posral. No a tak si tak hrajeme :-D

Ruda (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

Já vám teda nevím, jednou...A co vlastně na tom přítele vzrušovalo?

Josefína (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

Já vám teda nevím, jednou se mi taky stalo, že jsem to nevydržela a to když zrovna byl na velký přítel (je tam vždycky přes půl hodiny), já už na něj řvala ať dělá, že taky musím.. no než vylezl bylo to v kalhotkách. Očividně se mu to i líbilo když to viděl a říkal jestli bych se někdy nechtěla pokakat před ním. Nemyslím si že jsou lidé hnedka blázni...prostě je to něco jiného :)

Clare (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

Jsi dobrá, že se na to...Díky, na tohle se da dívat jen s úsměvem :) Já z toho žádný vzrušení nepociťuju, jen říkam jak to bylo. Mám normální sexuální život a něco jako scat apod bych nikdy nezkoušela. ( Neříkám, třeba piss jsem už dělala, ale že by mě to nejak vzrušovalo, to ne) a i tak si myslím, komu se tohle líbí rozhodně nepotřebuje žádný vyšetření. Každému se líbí hold něco jiného. A pokud tím neobtěžuje okolí...tak co :-)

Reklama

Přidat komentář