Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Honza (So, 21. 2. 2015 - 10:02)

Petře, s tím souhlasím,...A ten odér.

Karel (So, 21. 2. 2015 - 10:02)

Porad lepsi néz krev a...Petře, s tím souhlasím, ale pohled na člověka s plnýma kalhotama, které jsou nafouknuté až k prasknutí není také zrovna nic moc.

petr (Pá, 20. 2. 2015 - 20:02)

Porad lepsi néz krev a mrtvoly

Karel (Pá, 20. 2. 2015 - 14:02)

Mě se stalo něco docela...To je již na psychiatra, nebo sexuologa.
Pokud si někdo nadělá do kalhot a ještě se mu ztopoří a navíc, jak píše, prožívá u toho jak on říká něco nepopsatelného, tak je to na psyndu.
Je to prachobyčejný rajc.
Neznám případy, že by si někdo nadělal do kalhot a ještě při tom prožíval něco podobného, to je těžká úchylárna, takový člověk by měl být zavřen do detenčního ústavu snad na celý život, aby něco neprovedl.

Jarda (Čt, 19. 2. 2015 - 21:02)

Tak mě se to stalo ve 13...Mě se stalo něco docela podivného.
V sobotu jsem šel spát, před tím jsem pojedl a zřejmě mi něco nesedlo.
Následovalo mokré uprdnutí a vše se navalilo do pyžama. Byla tam pořádná hromada.
Aniž bych to nějak vůlí mohl ovládnout, strašně se mi ztopořil penis a ovládnul mne takový zvláštní pocit, nedovedu t vůbec popsat.
Máte někdo podobné zkušenosti?

Milan (Ne, 15. 2. 2015 - 21:02)

Mně se ještě nestalo abych...Tak mě se to stalo ve 13 letech.
Začínal jsem masturbovat.
Jednou při masturbaci jsem si uprdl, měl jsem plná střeva a pokadil jsem se.
Měl jsem na sobě pyžamo, na kalhotách pořádná boule. Ještě se mi chtělo, tak jsem masturboval a úplně se pak vyprázdnil.
Byl to pořádný balík.
Možná to bude znít divně, ale zažil jsem při tom takový zvláštní pocit, nedovedu to popsat.
Prožil někdo něco podpbného, ať již chlapi, či ženské?

Václav (Ne, 15. 2. 2015 - 21:02)

Mně se ještě nestalo abych se posral když jsem si honil čuráka

Honza (So, 14. 2. 2015 - 17:02)

Honzo, tak to je...Bohužel jó.

Když mam skoro plný střeva, cejtim, že bych měl v nejbližší době jít srát, ale nejdřiv si eště honim ptáka, tak při ejakulaci si zároveň uprdnu.

Takže kdybych měl střeva vopravdu plný až na krajíček, tak bych se při ejakulaci posral.

Franta (So, 14. 2. 2015 - 09:02)

Ale u kluka to možný je.Honzo, tak to je blbost.
Neříkej mi, že, když si ho honíš, že se můžeš při tom i podělat, tak s tím jsem se teda ještě nesetkal.
Taktéž je blbost, že se může ženská podělat při orgasmu, to se snad nemůže stát ani při nejhorší konstalaci hvězd.

Ema (Pá, 13. 2. 2015 - 22:02)

Ahoj holky každý z vás se někdy pokaka ale tohle se mi nestalo s mamkou jsem jela na nový zéland a jeden den to přišlo . Pokakana jsem byla pravidelně třeba i 3x za den .jela jsem s mamkou k jezeru sebou 3kalhotky navíc a 1počůrání bylo normální pozdě sundat tepláky .potom sem byla ve vodě 40m od pláže a tak mě bolelo bříško poznala jsem průjem a to silný řekla jsem 11 bratrovi co se děje a on mi řekl at se radši šíleně poseru než se trápit poslechla jsem brášku a posrala jsem se průjem silný šel do plavek potom mě bráška pomohl se převléci a museli do hotelu ale průjem mě dostal ještě 2a nestihla jsem si sundat tepláky po 1 jsem to držela až jsem to pustila a poslední moje kalhotky jsem po dlouhé chůzi taky posrala nejdříve jsem si dřepla a sundala tepláky ale kalhotky jsem si nesvlíkla a kakala průjem do nich .když jsem to zjistila moc jsem plakala bráška byl tak hodný že mi půjčil svoje slipi abych nemusela v posraných 2km[on s tímhle

Honza (Pá, 13. 2. 2015 - 21:02)

Tak to je blbost, aby se...Ale u kluka to možný je.

David (Pá, 13. 2. 2015 - 21:02)

Dotaz spíš pro...Tak to je blbost, aby se ženská podělala při orgasmu, to je fantazie.

Franta (Pá, 13. 2. 2015 - 20:02)

Dotaz spíš pro holky.
Podařilo se některé z vás pokadit se při orgasmu?

Petr (Pá, 13. 2. 2015 - 00:02)

zdeněk: jak to děláš, že vydržíš čtyři dny nekadit? a jak vydržíš s tak plnou dírou honit, překonat vrchol a nekadit? mně když se chce kadit, tak můžu klidně honit, stojí mi a stejně to neudržím a začnu kadit...napiš mi jak to děláš na [email protected]

Danek (St, 11. 2. 2015 - 12:02)

Naposledy jsem se pokadil v 15-ti, když jsem prohrál sázku. Byl to teda pěkný trapas.

zdeněk (Út, 10. 2. 2015 - 19:02)

Mě se stalo něco podobného jak se stalo robertovi ale já jsem se chystal že vstanu a pak jsem onanoval a překonal jsem vrchol a pak jsem to pustil po 4 dnech do slipů to bylo jako z děla

Robert (Út, 10. 2. 2015 - 18:02)

No tak pozor!

Já se...Pokadit se při orgasmu není zas až tak nemožné.
Mě osobně se to stalo při onanii. Jak říká Honzík, měl jsem plný střeva, dosáhnul jsem vrcholu, při tom jsem si prdnul a všechno bylo v pyžamu, před tím jsem dva dny nebyl a byla to pořádná hromada.
Stalo se někomu nco podobného?

Honza (Út, 10. 2. 2015 - 18:02)

Tak s tím, že by se někdo...No tak pozor!

Já se teda při orgasmu nikdy neposral. Ale prdění při orgasmu je u mě běžný.

Takže si myslim, že kdybych měl plný střeva a při orgasmu bych si prdnul, tak ty sračky ze mě vopravdu vystřelej.

Milan (Út, 10. 2. 2015 - 17:02)

Já se pokakávám normálně...Tak s tím, že by se někdo pokadil při erotiském snu jsem se ještě nesetkal.
Je to totéž, jako, kdyby jsi tvrdil, že se někdo může pokadit i při orgasmu. To také není myslitelné a při erotických snech, tak to je blbost.

Honza (Út, 10. 2. 2015 - 14:02)

Já se pokakávám normálně...No a když vychlastáš šaratici, tak se vysereš, jdeš chrápat, a potom během spánku se neposereš, ani tě to neprobudí, že se ti chce zase srát?

Jestli jó, tak to je dobrý.

Reklama

Přidat komentář