Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Já se posral před týdnem ....Zato vy máte nasraný v palici pane kurvinick ! :-(

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Já se posral před týdnem . Prostě jsem měl ve mestě běhavku a nebyl nikdy žádný hajzl ani keř , tak jsem to pustil do gatí .

petr (So, 3. 1. 2015 - 08:01)

Natalko nechceš se vykakat do mých kalhot

Natálka (Čt, 1. 1. 2015 - 16:01)

Tak díky honzo za radu

básnické střevo (Čt, 1. 1. 2015 - 13:01)

Mám na průser zaděláno,
mám v kalhotách naděláno.
mám v nich pěknou hromadu,
Na nic nemám náladu.

Honza (Čt, 1. 1. 2015 - 12:01)

4To je málo. Zkus celý plato.

Natálka (Čt, 1. 1. 2015 - 08:01)

4

Honza (Út, 30. 12. 2014 - 18:12)

ale jo myslela jsemto uhlí z...No tak právě proto si vem to uhlí, aby ses nepokakala.

Natálka (Út, 30. 12. 2014 - 17:12)

ale jo myslela jsemto uhlí z lékarny ale mám problémy se střevama a tak mě před pokakáním a počůráním začne silně bolet bříško až začnu plakat

Honza (Út, 30. 12. 2014 - 17:12)

to uhlí už jsem taky...Já nemyslel to uhlí, kerý se prodává v uhelnejch skladech, a menuje se brikety, oříšek a koks.

Myslel jsem to uhlí, kerý se prodává v lékárně, a menuje se Carbo Medicinalis. Když spolkneš a zapijerš celý plato (nebo ne i plato - jenom tablety), což je ňákejch 10 nebo 12 tabletek, tak to musí pomoct.

Já právě, dokud jsem nevěděl, že existuje živočišný uhlí, tak jsem proti průjmu zkoušel to uhlí z uhelnejch skladů. Ale to nepomáhalo. A pak se mi eště navíc takle jednou zasekla briketa v hrdle a museli mi ji vypalovat. Vod tý doby mam pražený mandle.

Eliška (Út, 30. 12. 2014 - 16:12)

Já se pokakala ve 8 třídě cestou ze školy mám to dost daleko a tak jsem to prostě pustila do růžových kalhotek tak jsem za breku šla dál po dalších 100metrech jsem začala čůrat i kakat znova. v parku na lavičce jsem se celá svlíkla a že půjdu jen v kalhotech . Jenže tam šla moje mamka a taktak jsem se stačila znova obléknout a rychle jsem si sedla bohudík že rodiče si ničeho nevšimli a naneštěstí jsem si sedla na něco ostrýho a moje růžový kalhotky praskly . poznala jsem to až když jsem se otočila a leknutím jsem se opět pokakala a počůrala doma mi bratr který chodil do 5 třídy snažil vystříkat hadicí ale moc se mu to nedařilo a tak jsem se rodičům přiznala a od té doby začínám mýt noční můry ze kterých se pokakám i v noci a z tohohle incidentu se pokakávám pravidelně :(

Terezka (Út, 30. 12. 2014 - 16:12)

to uhlí už jsem taky...Já se pokakala v 6 třídě počůrávám se pravidelně každý den okolo poledne e proto nosím plínku přes to i bílé kalhotky a kalhoty můj o 2 roky mladší bratr Patrik mi jednou to plínku trochu roztřihla a já si pak nevšimla ráno že kousek ustřihl a já se naneštěstí i pokakala takže jsem měla plný spodáry i plínu ale bratra mám pořád ráda i když mi je 14 a jemu je 12

Natálka (Út, 30. 12. 2014 - 15:12)

to uhlí už jsem taky zkoušela ale vůbec nepomáhá než se počůrám tak si nejprve cvrnku do kalhotek a než si stačím vyměnit spodáry tak se počůrám úplně . Jednou jsem šla ze školy a bolelo mě bříško hned jsem poznala že se počůrám nebo pokakám a tak jsem zrychlila krok ale po 200 m už to lezlo do zatáčky tak jsem řekla mám plínku tak to pustím do plínky tak jsem to pustila . Doma jsem řekla mamce co se mi stalo a tak mě svlíkla a poznala že mám jen kalhotky a já se tak lekla že jsem pustila 2 vlnu do kalhotek :(

Honza (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

To je spíš na návštěvu u...Psychiatre, já to takle dělám taky a pomáhá to.

Co potom takoví lidi, kerý zapíjej Brufen panákama rumu? Kam bys vodkázal je?

U nás ve vsi jeden takovej byl. Už umřel.

Psychiatr (Út, 30. 12. 2014 - 11:12)

Doktoři sou...To je spíš na návštěvu u nás v Bohnicích....

Honza (Út, 30. 12. 2014 - 10:12)

Ahoj je mi 14 let a před 2...Doktoři sou tatrmani.

Kup si živočišný uhlí, spolkni celý plato tabletek a zapij to.

Natálka (Út, 30. 12. 2014 - 08:12)

Ahoj je mi 14 let a před 2 měsíci jsem mě stala nehoda.Plínku nosím jíž od dětství a tak si každý den několikrát pustim pouze do plínky.Přes plínku nosím i bílé kalhotky a bílé punčocháče a ke konci října sem se ve škole najedla jenže na mě všichni koukali a já se divila proč na mě koukají a odpoledne mě začalo bolet bříško a já potřebovala na velkou věděla jsem že to asi nestihnu a tak jsem se pokakala a tak jsem začala plakat a šla jsem domů a cestou jsem pustila do kalhot druhou vlnu až ale tak 2x větší než ta první a když jsem za pláče došla domů tak jsem pustila 3 vlnu ale tentokrát tak velkou že už to prosakovalo i na punčocháčích a tak jsem se celý den plakala a čekala na mamku než mi přiveze nové plínky do kalhotek jsem se bála protože mě zase bolelo bříško ale bolelo mě celý den a v noci to začalo už jsem byla přebalená a šla čistá spát jenže než jsem usnula tak jsem se posrala zase a ale tak moc že už mi ani bříško nebolelo jenže v noci jsemse pokakala ještě 4x a ráno jsem si vzala jen kalhotky a po snídani jsem to pustila zas a tak jsem byla týden doma a za den jsem se posrala 6x a 7 pomočila CO MÁM DĚLAT BŘÍŠKO MĚ BOLÍ POŘÁD A DOKTOŘI NEVĚDÍ CO S TÍM

Koledníček (Pá, 26. 12. 2014 - 21:12)

Hajdom hajdom tydlidom, přineseme plné gatě dom,.

otta (Pá, 26. 12. 2014 - 15:12)

Ja se pokadil včera ráno, byl u mne kamarád kterej přišel na štedrej večír, nechtel být doma sám,ja bych byl taky sám, tak jse se nejak dohodli, že sami nebudeme. Vše probehlo normálne, dobře se bavili a taky po všem pití spali, ráno jsme se zešli v kuchyni a ja udelal kafé když se mne nečo pohnulo v břiše a než jsem se nadál, mnel jsem ve slipech pořádnou bouly.

Honza (Čt, 25. 12. 2014 - 16:12)

Když jdu spát, natáhnu si...Měl's to napsat eště víckrát.

Reklama

Přidat komentář