Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lenka (Ne, 21. 6. 2015 - 15:06)

Tak pokadit se do plavek je dobrý aspoň v tom, že lze teda plavat někam dál od břehu a dát se docela solidně dohromady.
Mě jednou nesedla zmrzlina po obědě a ve městě už to pak taková sranda jako na koupališti nebyla.

Lidka (So, 20. 6. 2015 - 22:06)

Lidko, díval jsem se na ten... Po letech je to jen zážitek z prázdnin. To nehezký vyprchá a to ostatní zůstane jako hezká a legrační vzpomínka

Luděk (Pá, 19. 6. 2015 - 21:06)

Jj , tak jsem tu po dlouhý...Lidko, díval jsem se na ten Tvůj tehdejší příspěvek. A co se Ti na tom vlastně líbí? Myslím, že pokadit se do plavek není zrovna nic moc zážitek.

Lidka (Čt, 18. 6. 2015 - 21:06)

Začíná letní...Jj , tak jsem tu po dlouhý době, podívej se na mě 1.8.2011,jak jsem se posrala do plavek, dneska vzpomínám, jak to bylo vlastně hezký. V Primorsku tehdy pláž končila skálou a něco jako WC se nacházelo až po vylezení dlouhých schodů. No a tak se toho už nebojím.Zrovna včera jsem to už nevydržela a cestou domů jsem se strašně
pokadila do kalhotek. No a co, doma jsem to uklidila jako tehda v Bulharsku a bylo to.

Zuzka (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

Martine buď si jistý, že zas tak nepravděpodobné anebo vzácné to není. To spíš naopak. Úplně stačí sezobnout nějaké to občerstvení, které je sice potěšením pro chuťové buňky, ale bříšku úplně nesedne a pak v kritické chvíli narazit na obsazené WC, kam se došouráš s posledních sil. To jsem sama zažila. V takovou chvíli máš to teplé hnědé blátíčko v plavkách, než se naděješ. A neuděláš v tu chvíli nic. Jen můžeš doufat, že se nějak skrytě dostaneš kus stranou do vody a tam se dáš do rychtyku. Anebo Tě to přepadne, když zrovna plaveš kus od břehu, kde je hluboko. Nějak moc to v rámci plavání zadržovat a přemáhat nejde, protože se především musíš udržet nad vodou a pokud máš ještě navíc jednodílné plavky, tak rovněž neuděláš zhola nic. Můžeš se tak akorát modlit, abys to vydržel někam ke břehu. Když to nevyjde, tak se holt při plavání pokadíš do plavek. Výhodou u vody je najmě to, že máš výrazně větší šanci se dát rychle do pořádku, než když se pokadíš někde na ulici, a tudíž i větší šanci tu nehodu utajit.

Martin (Po, 8. 6. 2015 - 17:06)

Začíná letní...Ale, Milane, tohle je vzácnost.
Neříkám, že se to nemůže stát, ale je to málo pravděpodobné.

Milan (Pá, 5. 6. 2015 - 10:06)

Začíná letní sezóna.
Možná je to příliš brzy, ale, podařilo se někomu z vás se pokadit do plavek?

Jarek (Ne, 17. 5. 2015 - 18:05)

Já se pokakala ráno ,na...A co ona na to ? Byl průser

pavel (Pá, 15. 5. 2015 - 17:05)

Doplň si železo a pak se to možná nestane když ho budeš brát často tak budeš muset hodně tlačit

Terezka 11let (Po, 4. 5. 2015 - 21:05)

Já se pokakala ráno ,na tělocviku jsme běhali v lese , a já už začala potřebovat a brzo už jsem si pořádně ukákla .Sestra byla blízko mě a ptala se mě co se stalno a já jí řekla že jsem si ukákla a najednou to jelo všechno MÁM PROBLÉM DRŽET STOLICI V PŘÍRODĚ co mám ďělat

Honza (Čt, 30. 4. 2015 - 13:04)

Jo to se mi taky stava kdyz...Znám.

Když budeš bez práce, tak budeš i bez pracovního stresu.

Honza K. (St, 29. 4. 2015 - 15:04)

Jo to se mi taky stava kdyz jedu vlakem do olmika do prace obcas, beru i nahradni trenky. Asi z prace stresu. Neznate lepsi napad? Nebavi me menit v kabince trenky. :( uz me to stve.

petr (Čt, 23. 4. 2015 - 20:04)

Nejhorší je když to namě přijde a já to stihnu sotva na zachod ale někdy se stane když si rozepínám kalhoty tak to mám ve slipech

jindřich (So, 18. 4. 2015 - 22:04)

Mě se stávalo v patnácti dvakrát měsíčně když jsem kejchl tak jsem měl plné slipy teď v sedumnácti když přeženu s umělíma sladidlama

Honza (St, 8. 4. 2015 - 17:04)

Ale to by ten člověk chodil...Furt ne.

Ale párkrát za den jó.

petr (St, 8. 4. 2015 - 17:04)

Ale to by ten člověk chodil furt na ten zácod

Honza (St, 8. 4. 2015 - 14:04)

To se mi taky stalo ale já...No jó, todle je problém, že člověk si nemuže bejt jistej, jestli z něj při uprdnutí nevystřelí hovno.

Maximálně si v tu chvíli muže zkusit vzpomenout, jestli předtim nežral něco, z čeho by mohlo bejt hovno.

Ale to je tak asi všechno.

Když bude mít podezření, že by z toho mohlo bejt hovno, tak je asi lepší preventivně zalízt na hajzl na mísu a tam si uprdnout bez rizika.

No ale když poblíž hajzl neni, tak to je nesrovnatelně horší.

petr (St, 8. 4. 2015 - 13:04)

To se mi taky stalo ale já jsem myslel že s potřebuji uprdnout tak jsem zatlačil a bylo pozdě pak jsem si říkal že je lepší se pokadit do slipů než do trenek mě z trenek to vypadalo do kalhot

Jirka (Ne, 5. 4. 2015 - 23:04)

Možná je lepší dostat kouli z písemky než se podělat ve třídě, zvlášť pokud do té třídy musíš další dny znovu a znovu.

Honza (Ne, 5. 4. 2015 - 22:04)

Jedna holka, co se jmenovala...Celkem hustý.

Tak to by ses možná moh posrávat častějc, ne?

Třeba když bude písemka...

Za to, že potom jdeš domu, to posrání stojí.

Reklama

Přidat komentář