Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kuba (Po, 19. 1. 2015 - 22:01)

Já jednou čůral doma na záchodě, prdnul jsem si, no a vyletěla ze mně srajda krásně do trenek :D

Honza (Po, 19. 1. 2015 - 18:01)

Pokud má někdo potíže...To si právě nejsem jistej, jestli pomuže doktor.

Spíš by to chtělo se zaměřit na to, co člověk žere, a sledovat, po čem mu nic neni a po čem se posrává. No a potom žrát jenom to, po čem mu nic neni.

Jan (Po, 19. 1. 2015 - 15:01)

Pokud má někdo potíže udržet stolici,tak to může mít moc příčin.Třebas i psychického původu ap.někdy i typ stravy a jiných vlivů.Tu pomůže doktor.

Natálka (So, 17. 1. 2015 - 21:01)

Ahoj lidi chci se s vámi poradit . Moje 14 letá Terezka neudrží stolici a občas i moč .Terka si pustí do kalhotek i u záchoda. V noci se jenom počůrá ale i 3 za noc . Terezka stále pláče i když je čistá nebo si hraje se svou sestrou Sabinkou která je o 4roky mladší ale občas si pustí taky průjem do kalhotek tak prosím poradte

Natálka (So, 17. 1. 2015 - 21:01)

Ahoj lidi chci se s vámi poradit . Moje 14 letá Terezka neudrží stolici a občas i moč .Terka si pustí do kalhotek i u záchoda. V noci se jenom počůrá ale i 3 za noc . Terezka stále pláče i když je čistá nebo si hraje se svou sestrou Sabinkou která je o 4roky mladší ale občas si pustí taky průjem do kalhotek tak prosím poradte

Natálka (So, 17. 1. 2015 - 21:01)

Ahoj lidi chci se s vámi poradit . Moje 14 letá Terezka neudrží stolici a občas i moč .Terka si pustí do kalhotek i u záchoda. V noci se jenom počůrá ale i 3 za noc . Terezka stále pláče i když je čistá nebo si hraje se svou sestrou Sabinkou která je o 4roky mladší ale občas si pustí taky průjem do kalhotek tak prosím poradte

Natálka (So, 17. 1. 2015 - 21:01)

Ahoj lidi chci se s vámi poradit . Moje 14 letá Terezka neudrží stolici a občas i moč .Terka si pustí do kalhotek i u záchoda. V noci se jenom počůrá ale i 3 za noc . Terezka stále pláče i když je čistá nebo si hraje se svou sestrou Sabinkou která je o 4roky mladší ale občas si pustí taky průjem do kalhotek tak prosím poradte

§§§§ (Čt, 15. 1. 2015 - 13:01)

Budeme,ale jen pro tebe

MDL (St, 14. 1. 2015 - 14:01)

Budete pořádat srací párty?

bivoj (Čt, 8. 1. 2015 - 13:01)

Dál nic , protože jí upadla prdel !

Honza (Čt, 8. 1. 2015 - 12:01)

Byli jsme ze školou na...No a dál?

Wilhelm (Čt, 8. 1. 2015 - 09:01)

Mě se to stalo minulý rok,...Na každého dojde, tak nevěšej hlavu....

Wilhelm (Čt, 8. 1. 2015 - 09:01)

Mě se to stalo minulý rok,...Na každého dojde, tak nevěšej hlavu....

Wilhelm (Čt, 8. 1. 2015 - 09:01)

Mě se to stalo minulý rok,...Na každého dojde, tak nevěšej hlavu....

Lucka (Ne, 4. 1. 2015 - 16:01)

Byli jsme ze školou na literární soutěži asi 200Km od našeho města. Protože byl začátek léta měla jsem na sobě lehké bleděmodré šaty s krátkou sukýnkou. Byla jsem značně nervózní, to také z části zapříčinilo tu mou nehodu. Seděla jsem na židli, poslouchala jak ostatní recitují, podle losu jsem měla být mezi posledníma. Tak jsem se psychicky připravovala. Najednou jsem ucítila silné tlaky v bříšku a nutkání jít na záchod. To jsem si ještě myslela že to není akutní tak jsem zůstala sedět a poslouchala. Asi za deset minut jsem dostala silnou křeč, až mi povolil svěrač, a já cítila že mám kapánek v kalhotkách.Bylo to pěkně řídké. Rozhodla jsem se ze už nebudu dále čekat a vypadla jsem ze třídy hledat záchod. Proběhla jsem celé patro, ale našla jsem akorát WC pro učitele které bylo samozřejmě zamčené. To už jsem začínala být v krizi. Vystartovala jsem po schodech do druhého patra, ale bylo pozdě. Sotva jsem vyběhla čtyři schody už to ze mě začalo stříkat přímo do kalhotek. Nadzvedla jsem si sukýnku, abych si ji nepotřísnila. Když jsem se koukla za sebe viděla jsem na podlaze žlutohnědé fleky. Trošku jsem si přičapla a povolila, v tu chvíli jsem měla v kalhotkách naprostou spoušť. V polodřepu jsem vycupitala schody a zahlídla jsem nápis WC dívky. Sice pozdě, ale aspoň nezůstanu špinavá. Vešla jsem dovnitř, a v jedné kabince jsem slyšela pohyb, asi tam kadila nějaká dívka, aspoň to tak znělo.
Byla to docela moderní škola a na dívčích záchodcích měli hygienický koutek. Zapadla jsem dovnitř a zamkla za sebou. Okamžitě jsem za sebe shodila šaty a pověsila je na věšák. Takže jsem zůstala akorát v podělaných kalhotkách. Přičapla jsem si nad mísu a začala je pomalu svlékat. Slyšela jsem jak husté kousky mého kakání padají do mísy, když v tom jsem dostala další křeč. Rychle jsem dosedla na mísu a pořádně se vyprázdnila. Šlo to ze mě naprosto všechno. Cítila jsem při tom zvláštní pocit v podbřišku nemohla jsem to vydržetKdyž jsem se vzpamatovala, vstala jsem ze záchodu, a přemís

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Toho kurvinicka bych nejradší posral !

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Seru tady na to , pičo .

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Pičové co mají násrano v...Tohle jsem já nepsal !

gamplík , dřívě (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Pičové co mají násrano v mozku , nějaký piča tady za mne píše . odteď budu gamplík .

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 09:01)

Já se posral před týdnem ....kunde zasranej ! párkrát jsem se pokakal , ale nepsal bych tady o tom !

Reklama

Přidat komentář