Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Robert (Út, 10. 2. 2015 - 18:02)

No tak pozor!

Já se...Pokadit se při orgasmu není zas až tak nemožné.
Mě osobně se to stalo při onanii. Jak říká Honzík, měl jsem plný střeva, dosáhnul jsem vrcholu, při tom jsem si prdnul a všechno bylo v pyžamu, před tím jsem dva dny nebyl a byla to pořádná hromada.
Stalo se někomu nco podobného?

Honza (Út, 10. 2. 2015 - 18:02)

Tak s tím, že by se někdo...No tak pozor!

Já se teda při orgasmu nikdy neposral. Ale prdění při orgasmu je u mě běžný.

Takže si myslim, že kdybych měl plný střeva a při orgasmu bych si prdnul, tak ty sračky ze mě vopravdu vystřelej.

Milan (Út, 10. 2. 2015 - 17:02)

Já se pokakávám normálně...Tak s tím, že by se někdo pokadil při erotiském snu jsem se ještě nesetkal.
Je to totéž, jako, kdyby jsi tvrdil, že se někdo může pokadit i při orgasmu. To také není myslitelné a při erotických snech, tak to je blbost.

Honza (Út, 10. 2. 2015 - 14:02)

Já se pokakávám normálně...No a když vychlastáš šaratici, tak se vysereš, jdeš chrápat, a potom během spánku se neposereš, ani tě to neprobudí, že se ti chce zase srát?

Jestli jó, tak to je dobrý.

kvasnička (Út, 10. 2. 2015 - 12:02)

Já se pokakávám normálně dost často. Mám totiž neuvěřitelně erotický sny, že nejenom že se udělám, ale ještě si šprknu do trenek.K lékaři se stydím, co by si o mě pomyslel, tak před spaním vypiju dost šaratice, abych měl prázdné střeva, když mám tak divoké noci.

Martin (Út, 10. 2. 2015 - 11:02)

To namě jednou přišlo...A což takhle se nepodělat, to by snad bylo to nejlepší a ještě v posteli, tak to je pak člověk zralý na Chocholouška.

Honza (Po, 9. 2. 2015 - 21:02)

Jo netlačit dřív než jsem...Jenže todle kdyby's měl stoprocentně dodržovat, tak bys asi strávil zbytek života na záchodový míse, he he.

Neni možný prdět jenom tehdy, když na tom hajzlu vopravdu sedíš.

pavel (Po, 9. 2. 2015 - 21:02)

To namě jednou přišlo když jsem byl v posteli to jsem so probral a cítil jsem jak mi bublá v břiše a zachvilku cítim když jdu na záchod jak mám ve slipech velkou bouly

Petr (Po, 9. 2. 2015 - 17:02)

Jenže kdy tu jistotu máš? Příroda je svině!

pavel (Po, 9. 2. 2015 - 17:02)

Jo netlačit dřív než jsem jistej že se u toho nepokadim

Honza (Ne, 8. 2. 2015 - 20:02)

Dnes ráno jsem si chtěl...A vyvozuješ z toho ňáký osobní ponaučení?

pavel (Ne, 8. 2. 2015 - 18:02)

Dnes ráno jsem si chtěl prdnout a silně jsem zatlačil a šok pokadil jsem se do slipů

Honza (St, 28. 1. 2015 - 21:01)

Mně se začlo chtít srát...Nenapsal's, jestli v tom paneláku bydlíš, nebo's vlez do cizího.

Ale do cizího se leze blbě, poněvadž zvenčí bejvá na dveřích koule.

Holomek (St, 28. 1. 2015 - 19:01)

Mně se začlo chtít srát na sídlišti když jsem šel z hospody. Tak jsem vešel do paneláku a vysral jsem se za výtahem na zem. Potom když jsem se na to podíval tak jsem viděl že je posraná i zeď jak to ze mně lítalo. Tak jsem si na posranou prdel zase oblík kalhoty a šel jsem domů.

Honza (St, 28. 1. 2015 - 16:01)

Když jsou nějaké střevní...Máš recht!

Mně se todle běžně stávalo vlóni na nudistický pláži. Dycky jsem tam sežral ňáký klobásy ze stánku, vychlastal jsem pár piv, pár jeden a půl litrovejch PET flašek ledovýho čaje, a když jsem pak zalez někam ke stromu a chcal jsem tam, tak mi společně se chcankama vylítla eště taky nálož z prdelní díry.

Ale když je člověk nahatej, tak si z toho naštěstí nemusí nic dělat.

Akurát je potřeba se před tim chcaním nejdřiv podivat, jestli zezadu vokolo mě zrovna někdo neprochází. Člověk nikdy neví, jestli ze mě zároveň nevyletěj i sračky, a když jó, tak jak daleko doletěj, he he.

Steve (St, 28. 1. 2015 - 16:01)

Když jsou nějaké střevní potíže, chytne to někde na cestě a ve městě, tak je to hned. To se těžko zadržuje, kor když je to sračka nebo voda. Letos jsem to zažil, nic příjemnýho. Hlavně nevíte zda je to bublina prdu, nebo sračka. Poznáte až je pozdě a mazivo u prdele :-D

Honza (Út, 27. 1. 2015 - 21:01)

V létě jsem byl s...Perfektní.

Šupák (Út, 27. 1. 2015 - 19:01)

V létě jsem byl s kamarádem a jeho manželkou na taneční zábavě a oba se tam docela pěkně ožrali. Ona se najednou někam zmizela a nebyla k nalezení. Jemu se po chvíli chtělo srát tak šel na hajzly, ale jeden byl obsazený, druhý posraný a třetí poblitý, tak šel srát ven za budovu ke křoví kde byla tma. Nevšiml si ale že tam leží jeho opilá manželka a posral ji kozy.

opilec (Ne, 25. 1. 2015 - 21:01)

Jo, to jeden z mých kumpánů si doma stáhl gatě, ale jak měl nějaké to promile, tak přehlédl, že už tam sedí jeho otec a sedl mu na klín a vysral se mu do něho. Další z mých kumpánů došel nad ránem z hodů a nějak se mu navalilo, tak záchod stihl, ale už tam nějak od večera dřímal tchán, tak ho poblil. Být tam stará, neřku-li tchyně, tak už je rozvedený. Tady to spravil nějaký litřík sliovice jako odškodné a zároveň ho tchán učil pit. Výsledekem byl ráno poblitý dvorek a pes.

Tomáš (Ne, 25. 1. 2015 - 20:01)

Já jsem přišel domů opilej a chtělo se mně. Tak jsem si sednul na záchod, ale zapoměl jsem si stáhnout kalhoty a vykadil jsem se do kalhot.

Reklama

Přidat komentář